Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SCF: LIGHTNING - STARS

Koronavírusové Play-off hrajúce sa v Toronte a Edmontone za účasti 24 tímov.

komu fandite? Koho tipujete na vitaza?
To je jako oběsit, nebo utopit. Ale pravda je, že Tampa hraje eště lepší hokej, než Islanders a asi by si to zasloužila. Takže (když se dá vybrat jen ze dvou) budu fandit jim. Už kvuli jmenovci.
Držím palce Stars, tip 4:2 pro Tampu :bee:
Tampa jakýmkoliv výsledkem prosím :pray:
sekerovi by som to aj prial (mozno jeho posledna NHL sezona, bola by to pekna rozlucka), ale niektorym jeho spoluhracom teda vobec nie... :D

tampa mi je z tejto dvojice urcite sympatickejsia
4:1
Fandim Dallasu, takze Tampa bude vitaz.
Tampa ma velmi dobrý tým,určite su favorit serie a ako fanúšik jazdcov by som titul doprial i
našej byvalej opore Mcdonaghovi,či Shattovi ,Vasilovi ,Kucherovi,Cernákovi ....takže budem ok ked favorita na titul potvrdia :) :frajer: b Ale tak trochu neplánovane,veril som viac Coloradu,že im to klapne ,prial to Redymu nech si to užije :) som postupne Dallasu začal trochu aj fandiť v play off v dueli s Vegas,či už kvoli Sekovi pre ktorého by to bo úžasny bonus na sklonku kariery,Radulovi,Khudobinovi atd a tak ako ich ludia odpisovali,že na to nemajú -postupiť cez Vegas ,nezaslúžia si to atd takže ja im to prajem,nech to dotiahnu do konca,takže tu držím palce Dallasu a tipujem ich výhru 4:2.
Dobre dallas, jasna dominancia v prvom zapase. Fandim samozrejme dallasu pretoze do finale sa musel dostat cez vskutku elitne timy ako napriklad calgary a tak podobne.
Dallas utekl hrobníkovi z lopaty, ale Tampa podle mě G7 nepřipustí. SC jsem přál oběma, ale vyhrát může jen jeden. Seguin je hrozný, Benn taky extra nezáří a to je vidět, hvězdy Tampy šlapou, Stamkos element, výborný depth v útoku, jo, myslím, že jim ten SC bude slušet, ale nepředbíhejme.

Neví někdo s jakým zraněním bojuje Faksa?
Ako nemusim Tampu, tak na konci som jej celkom prial. Mam velku radost za nasho Cernaka, ze sa mu podarilo vyhrat Pohar v tak mladom veku a navyse ako jednemu z dolezitych hracov vitaza. Je pre mna neuveritelne, ze Hedman a Stamkos su v lige uz viac ako dekadu, pre mna draft 09 bol takym zaciatkom mojho vacsieho zaujmu o ligu ( a kto si este pamata, ako Tampa so Stamkosom hrala so Slovanom?). Vela sa toho popisalo o zasluhach na tomto triumfe, ale ja :klobuk: pred skautingom Tampy. Kucherov - koniec druheho kola, Point drafotvany v tretom, Palat jeden z poslednych pickov, viacero nedraftovanych hracov (Gourde, Johnson) a dalsi cenni hraci ako Cirelli, Killorn, Paquette, Vsetko hokejisti, ktorych v Tampe nielen ziskali, ale ich aj vyvijali a ktori im vyraznou mierou pomohli k titulu. A samozrejme, velky respekt aj pred Cooperom, ktory na tom ma levi podiel. Taktiez ma zaujal zaujimavy pristup BriseBoisa, ktory na TD dost preplatil v zasade dvoch bottom 6 hracov, podpisal zopar hracov, ktori okolo ligy nemali najlepsiu reputaciu a ukazali sa to ako dobre tahy. Takze :good: , ale netreba zabudat ani na Yzermana, ktory polozil zaklad tohto uspechu. A nakoniec, mam velku radost za byvalych hracov Rangers, obzvlast McDonagh si ten Cup naozaj zasluzil, top hrac, skvely clovek, skoda, ze sa mu to nepodarilo v drese Rangers. A samozrejme, aj Shattymu, ak si spominate v roku 2017 odmietol na TD velku zmluvu od Tampy, aby mohol v lete podpisat s Rangers. Doma to pre neho nedopadlo, a preto som rad, ze v Tampe ukazal po BuyOute svoju kvalitu.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS