Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECSF: FLYERS - ISLANDERS

Koronavírusové Play-off hrajúce sa v Toronte a Edmontone za účasti 24 tímov.

Zeby najvyrovnanejsia seria tohto kola?
Snad to nebude vyzerat ako proti Canadiens lebo skoncime rychlo. Ale proti lepsim tymom hrame lepsi hokej, tak snad to nebude jednoznacne
2-4 Isles
Ano, jestli Flyers míní hrát jako proti nám, tak to bude rychlé, ale Isles hrají trochu jinak, ale i tak tipuju 4:1 Isles.
Isles 4:1
Já řeknu jen to, že každá série je jiná a dělat vývody typu "jestli budou hrát tak jak v týhle sérii tak..." jsou k ničemu.
Byl to hrozný antihokej z naší strany, ale co je důležité na postup to stačilo. :jn: MTL je papírově sice marný a za normálních okolností by hrál PO max na playstationu, ale jedno se jim musí uznat hráli opravdu bojovně a velmi dobře bruslili a ať frantíky nemusím, tak klobouček před jejich snahou. Nebyla to vůbec náhoda, že vyřadili Pens.
Na druhou stranu jsem Flyers dlouho neviděl takto táhnout za jeden provaz, obětavost naprosto maximální. Dokázali jsme vyvarovat zbytečným faulům a hrát v klidu i v těžkých chvílích. Na NYI však tohle jednoznačně stačit nebude a musí se konečně střelecky chytit i Roo ,TK, Couts, spiše celý útok , protože směrem dopředu je to bez nápadu ke všemu s tragickou koncovkou. Aktuálně si myslím, že to bude pro nás bohužel rychlovka. Ale jak píše AndyF, každá serie je jiná :pray: :pray:
AndyF píše:
pon 24. srp 2020 08:49
Já řeknu jen to, že každá série je jiná a dělat vývody typu "jestli budou hrát tak jak v týhle sérii tak..." jsou k ničemu.
Stejně tak jsou nic neříkající vzájemné bilance soupeřů ze základní části a stejně z nich každý vychází :neviem:
Každá série je jiná, Isles jsou úplně jiný soupeř než my, ale to jak se Flyers nechávali místy přehrávat bylo až zarážející a G6 bez zápalu, no na ně to stačit nemusí. Nicméně Voras se pomalu probudil v sérii s námi, i když dobrou polovinu bodů měl po našich vlastňácích, odrazech a kolikrát hrál tužku, ale bral body, nicméně zabral a zabrat musí i Couts, Giroux a Konecny, ten mi přišel nejvíc otrávený z naší hry, nebylo ho vůbec vidět a naše rychlost mu dost brala vítr z plachet. A taky Hart, jenž byl docela nekonzistentní a dobré čísla nabral spíš kvůli naší marnosti v koncovce než že by čelil 1A šancím.
Před Isles se klaním co dokáží udělat s týmem bez výrazné hvězdy, poklona Varlamovi, toho jsem po odchodu z Avs a co jej vytlařil Grubauer odepsal, podpisu u Isles jsem se smál a on už druhý rok září.
Nemám oblíbence, určitě to bude dobrá série.
Parda přesně tak, vy jste sice na oko měli více ze hry, ale ve výsledku jsme vás do žádných velkých šanci nepustili a Hart měl docela lehkou práci a když už jste nějakou šanci měli, většinou po našich chybách, tak jste ji často zazdili, protoze střelce mate fakt marné o tom svědčí i to že vás nej hráč je Tatar.. Ale bojovnost se ceni :good:
Hmm, tak hrajou eště hůř..
Na prvu tretinu sa nedostavili Flyers, na druhu Islanders, im to tam ale napadalo nam nie. Zajtra zapas o 21:00, tie poobedne zapasy nam velmi svedcia, urcite budeme mat zas super vstup :hroza:
FLYERS FAN píše:
úte 25. srp 2020 09:48
na druhu Islanders
Ta Hakstolovina, kdy to honíme po rozích a nahazujem od modrý, tomu bych ani neřekl, že se nedostavili, jen si to víceméně hlídali.
neis píše:
pon 24. srp 2020 21:38
svědčí i to že vás nej hráč je Tatar.. Ale bojovnost se ceni
Nej hráč byl v základní části, kde má čísla víc než solidní, to zas ta ironie není na místě, v PO už to bylo mnohem horší a tam byl po právu kritizován stejně jako Domi a Drouin.
Jinak máš pravdu, kvalitu máme v obraně a bráně, útok je rychlý, pracovitý, bojovný, ale bez opravdového střelce.

Zpět ale k sérii, 4:0 první zápas bych nečekal, Harta a jeho opravdovou výkonnost zdá se prověří opravdu až Isles.
To si asi moc z toho zapasu nevidel ked tu pises o Hartovi
FLYERS FAN píše:
úte 25. srp 2020 11:53
To si asi moc z toho zapasu nevidel ked tu pises o Hartovi
Přečti si ještě jednou co jsem o Hartovi napsal, byl to ještě dodatek k naší konverzaci o naší sérii, kde jsme ho až tak neprověřili a prověří ho až Isles a pak že jsme nečekal tak jednoznačný výsledek prvního zápasu, zda bouchl Hart nebo celý tým jsem nikde nekomentoval a ani nemůžu, když jsem v práci a neviděl jsem ještě ani sestřih :wink2:
Spíš co se stalo Coutsovi a dalším top guys? :hmm:
andy_hawk píše:
úte 25. srp 2020 16:15
Spíš co se stalo Coutsovi a dalším top guys?
Přijde mi, že si přesdtavujou, jak to odprofesorujou..
G se o koronapauze věnoval synkovi. Je to dobrej táta. Je mi fuk, u kolika gólů se nachomejt.
Ten rozdíl v hokeji je propastnej.
Asi čekaj, že to tam pokaždý spadne jak v 2.zápase.
Ale sláva, zase se aspoň určitě budu moct kouknout na Ghosta, protože děláme změny podle vysledku a ne jak kdo hraje.
Vítáme pány Girouxe a JVR v sér... vlastně v play off :wave: Ještě Konečný a že by bylo zaděláno na obrat v sérii? Ta ofenzivní síla tam pořád je, já bych se tomu ani moc nedivil, krásně by nám to sérii zdramatizovalo. :kajo:
A co vlastně má AG proti Ghostovi?
Parda píše:
stř 02. zář 2020 09:36
A co vlastně má AG proti Ghostovi?
Nic neřikal, asi je se všema co hrajou spokojenej. Daří se nám a neni důvod ke změně.
Parda píše:
stř 02. zář 2020 09:36
že by bylo zaděláno na obrat v sérii? Ta ofenzivní síla tam pořád je, já bych se tomu ani moc nedivil, krásně by nám to sérii zdramatizovalo
Nemáte zač, Flyers fans :jn:
Hokej z nasej strany otrasny, vyhra po takom vykone je neskutocna. To malo skoncit tak 10:3 pre Isles, neboli si schopni nahrat na 3 metre, v obrane neuveritelna laxnost, straty pukov, len vyhadzovanie pukov, v utoku to placame po rohoch, tocime sa jak hadi, na strely 42-17. Konecny by si mal sadnut na tribunu, ked uz pol svojho hracieho casu sedi na prdeli na lade. Ale chlapci vyzeraju ze nemaju nervy a predlzenie si uzivaju, tak stale trochu zapnu :rofl: A teda aby som len nekritizoval, mozme si dovolit vyhadzovat puky na icing, lebo buly je jedine co nam ide a v com dominuje
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG