Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECSF: LIGHTNING - BRUINS

Koronavírusové Play-off hrajúce sa v Toronte a Edmontone za účasti 24 tímov.

Nadupana seria 2. kola vychodnej konferencie
4:1
4-3 Tampa
4:2 Tampa :pray:
Tampa 4:3
1:3, cas pre Jara na zapnutie playoff modu z roku 2010.
arek píše:
ned 30. srp 2020 08:52
1:3, cas pre Jara na zapnutie playoff modu z roku 2010.
You wish :giggle: Tohle si už Tampa pohlídá.
Jaro nechyta najhorsie, hoci uznavam, ze dostava goly, ktore sa dali chytit, ALE, my mame iny problem a ten problem spociva v tom, ze sme sa pri Caroline uspokojili s hrou v poli, a takisto po prvom zapase s Tampou a nase vykony idu dole. Je pravdou, ze est enemal nejaky wohoo save.
Predovsetkym hrame hrozne priserne komplikovane, miesto jednoduchej hry je prechod cez stredne pasmo a do utocnej tretiny preto velmi tazky a nakoneic to konci na nahadzovanyhc pukoch, ktore ani nedokorculujeme. Pohybovo hrame staticky, nekorculujeme za pukom, nekorculujeme si do pozicii, snad tu sa len Pasta snazi, ale jeden nestaci. Chyba mi aj podpora od obrany v utoku, tu mozno sa snazi max Krug, sem tam Carlo ked prizmurim obe oci, ostatne spi a caka kedy sa puk nalepi na hokejku.

Nechapem, preco nevyuzivame v presilovkach charu pred branou ale stoji pred branou v oslabeniach, tam by som to asi vymenila.

Dnes musime dynamit do zadku a udrzat seriu a splnit vsetko co som pisala.
:hehe: brumící už také jdou na greeny. Mám z toho radost, teď už mi to je jedno kdo zvedne :cup:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS