Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: #4 BRUINS - HURRICANES #5

Koronavírusové Play-off hrajúce sa v Toronte a Edmontone za účasti 24 tímov.

Boston a Carolina na seba naposledy narazili v konferencnom finale vlani. Hurikani v nom padli najrychlejsim moznym sposobom 0-4.

Bruins 0-3-0 v round-robin
Hurricanes 3-0 v predkole proti Rangers

V jednom vzajomnom zapase v zakladnej casti zvitazil Boston.
Bruins in 5
Fuuu, tazka otazka ako to dopadne. Vzhladom na super casy som videla vsetky tri "pripravne "zapasy v round robin. Mno tazko hodnotit nase vykony, pretoze sme sa urcite v nejakej casti setrili. Kondicne som tam nevidela zasadny problem, skor logicky zohratost na bode mrazu a to sa len tak styrmi zapasmi neda zmazat jak atramentove pero zmizikom. Vypichla by som asi tri najzakladnejsie problemy

1, prechod strednym pasmom z obrany do utoku bol neskutočne a prilis komplikovany, tam to chcelo zahrat na jednoduchost...a trosku vacsiu pomoc od obrancov,v tomto vynikal len Krug a prekvapivo sa mi pacil Lauzon, hral jednoducho a ucelne, len potrebuje skusenosti. Utocnici si to tam zbytocne mixovali.

2, vykon brankarov - na to aby sme uspeli, potrebujeme aj vykon brankarov ktori chytia nieco naviac, takze dufam, ze to uz bude lepsie a lepsie.

3, utocna produktivita od tych, od ktorych sa to ocakava - musia sa vratit k jednoduchej hre, pretoze tie zbytocne prihravky sa nam teraz nehodia a nedaria, to si mozu dovolit vtedy ak chytia sebavedomie a ak chytia dobry rytmus hry.

No nic, verim, veris, verime a ja dufam, ze sa chytime.

Moje prognozy su take, ze podla mna najprv dva zapasy prehrame a potom chytime dych, ale bude to 6- 7 zapasova seria, ktoru zvladneme, alebo ligneme 4:1 na zapasy. A hlavne si prajem, aby sme sa nezranili.
Veřím, že štěstí Boston konečně opustí a ukáže se větší hokejová kvalita Canes, hlavně v obraně. 4:2 Canes.
4:1 Canes
vysledky z robin ma rozhodne nenaplnaju optimizmom. Ale snad to dame, 4:3 BOS.
3-4 Carolina

What a joke :thumbsdown: :hroza: :ref:
Slušná tlačenak od zeber, nejen ten druhý gól, ale i dva neodpískané fauly v OT, navíc když hned na to přišel call na druhou stranu...

S takovou je sweep nevyhnutelný :thumbsdown: GG

ROD dobrej, za 25K mu to rozhodně stálo :giggle:

Ta série má přitom předpoklady být jednou z nejlepších v prvním kole. Ten zápas mě hodně bavil, ale tím, že přeju Canes tak mě to akorát znechutilo lehce.
Rozhodcovia tlačia Boston... šokantné :roll: :hroza:
dobra sanca pre Halaka.
arek píše:
sob 15. srp 2020 18:12
dobra sanca pre Halaka
a pro Canes
musim uznat, ze vie ako zdramatizovat zapas :-D Esteze sme vyhrali, no mohol mat dalsie ciste konto...

Tazsie nez to vyzera. Skoro vsetky zapasy skoncili rozdielom golu.
Tuukka Rask opustil hokejisty Bostonu kvůli nemocné dceři, která potřebuje akutní lékařskou péči. Informuje o tom stanice NBC. Finského brankáře o nemoci dcery informovala partnerka.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS