Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: #1 FLYERS - CANADIENS #8

Koronavírusové Play-off hrajúce sa v Toronte a Edmontone za účasti 24 tímov.

Tito superi naposledy proti sebe hrali v Playoff v roku 2010. Flyers vtedy v konferencnom finale zdolali habs 4-1 a postupili do finale.

Flyers 3-0-0 v round-robin
Canadiens 3-1 v predkole proti Penguins

V zakladnej casti vyhrali Flyers v 2 vzajomnych zapasoch, Canadiens v jednom.
Flyers in 6
Habs in 6 :cinka: :cinka: :cinka:
4:1
4-1 Flyers
Flyers budu prekvapenim play-off
Zdejší Flyers army nemá komentářů? :eek2:

Za mě zatím velká spokojenost s naší hrou, stav série by ale samozřejmě mohl být lepší. G1 bylo takové oťukávání, my jsme působili vyplašeně, ale postupně se zlepšovali a měli rozhodně na výhru, nicméně Flyers byli přeci jen hokejovější. G2 byl z naší strany válec, kdykoliv Flyers vypadali lépe, přišel gól a znova kontrola zápasu z naší strany. Dnes jsme my jemně polevili v důrazu a bruslení, Flyers šli trochu do sebe a spadl jim tam šmudla, nám tam nespadlo nic, dvě tyčky za jedno střídání jsem dlouho neviděl, nicméně být to naopak, tak by se klidně mohl opakovat výsledek G2, protože zrzci nehrají nic a soupeř mi přijde jako by moc nevěděl co na nás hrát a náš pracovitý a rychlý hokej jim moc nesedí. Je to samozřejmě také o golmanech, oba jsou perfektní. Flyers také ničí tragická PP, snad tragičtější než naše, což už je výkon.
Musíme dál makat, držet zrzky na uzdě, vycházet z obrany a štěstí vepředu se vrátí..
Hrajeme strašně, bez nápadu, nepřesně, laxně. Občas mi tam a přijde takový mírný zaváhání v backcheckingu, stačí od jednoho hráče, ale Habs jedou na 100.
Všechno chytá Hart, což nevydrží. Naštěstí ta kvalita u Habs neni uplně 100% jak nasazení, jinak už tečeme. Systém má AV asi funkční, ale některý rozhodnutí o sestavě jsou diskutabilní,
Gratulace vítězi. Myslím, že jsme hráli hodně dobře a Flyers hodně potrápili, což čekal málokdo. Dnes jsme byli vyloženě lepším týmem, Phila hrála :ho*no: , bohužel my nedáváme v PO už tradičně góly a soupeři tam padají šušně a hlavně vlastňaky (4 za poslední dva zápasy). Ale i to je hokej, sérii jsme prohráli v prvních třech zápasech, místo abychom vedli 2:1 jsme stejným rozdílem prohrávali, vynulovaní v G4 a dnes bylo dílo dokonáno, ale nemáme se za co stydět. Hodně zkušeností nabrali mladí, Suzuki a KK neuvěřitelně vyrostli, Carey opět potvrdil, že světová extra třída a Weby, že se do důchodu nechystá. Moc se mi líbilo jak naši beci čistili a byli hodně tough to play againts, hlavně první dva páry a vůbec nevadí, že je první pár bruslařsky slabší. Bohužel nás tahá dolů ofenzíva, od Domiho, Tatara a Drouina se čekalo určitě víc.

Philly to bude mít proti Isles hodně těžké, s takovými výkony jako s námi pojedou rychle domů z bubliny.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS