Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Predkolo: #5 OILERS - BLACKHAWKS #12

Koronavírusové Play-off hrajúce sa v Toronte a Edmontone za účasti 24 tímov.

Postupující :?:

Oilers
53%
9
Hawks
47%
8

Podla hlasovanie vo vedlajsej teme je toto pre vas najzaujimavejsia seria predkola. Kto z tohto suboja vzide ako vitaz?
Ked sa nato pozriem nezaujate vidim to na blackhawks a olejove slzy v ociach.
3:0
Bodovy rozdiel v zakladnej casti hovori jasne v prospech Oilers a ja verim, ze sa cez Chicago dostanu.
Tazko verit, ze tim s dvoma naj hracmi sveta sa zmoze iba na toto. Rad by som si precital arekovu analyzu, ak bude moct Za to Kubalikov trade sa nepochybne zacina radit medzi najlepsie tahy poslednej doby. Je mozne, ze tam bol faktor toho, ze v LA nechcel podpisat, lebo inak neviem, aj keby nebol takto produktivny, Kings urcite nie su z timov, ktore by sa mali zbavovat talentu.
Další malý šok a důkaz, že ani top picky v draftech a nejlepší hráč světa nesvedou nic, když tým nefunguje. Posílit obranu, přestat předstírat, že je Smith schopen být jedničkou jde se dál.
U Kubalíka jsem loni v létě věděl na sto procent, že se prosadí, měl jsem ho nakoukaného z repre a to je typově přesně hráč pro dnešní NHL, ale že se prosadí až tak jsem opravdu netušil. Kings to totálně prosrali, přitom měli prostoru plno, tým na dně, mohl dostat prostor, ale teď mají akorát oči pro pláč a že by takového hráče jo využili.
Gratulace Hawks, ještě jedno kolo pro starou partu :klobuk:
Parda píše:
sob 08. srp 2020 09:26
Gratulace Hawks, ještě jedno kolo pro starou partu
:klobuk:
Podla statistik je najlepsi hrac sveta sebastien aho, zatial. najproduktivnejsi hraci oilers dostavali kopu golov ked boli na lade macdavid je s 9 bodmi iba +1, hopkins s 8 bodmi -2. tieto ich body su potom k nicomu. zaroven u oilers bodovalo 10 hracov z timu co je najmenej zo vsetkych timov. velky podiel nesu aj brankari koskinen ma 88.9% uspesnost mike smith ani nehovorim v tom jednom zapase. v celej serii je primer 4 inkasovane goly na zapas s tym seriu nevyhras a je to najhorsie spomedzi timov. v strelenych goloch su stvrty tam jadro problemu nie je.
Connor McDavid píše:
sob 08. srp 2020 04:44
Rad by som si precital arekovu analyzu
ja som videl len prvy zapas cely, zbytok extended highlightes.
Z toho co som videl, tak Chicago postupilo zasluzene. My nemame tim stavany pre Playoff, a bez McD, Draisaitla a RNH sme v riti uplne. Nemoze to vsetko stat na nich, to staci aby si ich postrazil super alebo im nevysiel zapas a mame to prehrane. Goaltending mame tiez prinajlepsom priemerny a defenzivu deravu. V prvom zapase, ktory som videl, tak bol spatny i coaching. Smith mal ist podla mna dole rychlejsie a na Toewsovu lajnu nenasadzovat Connorovu. Takisto si myslim, ze nas kapitan nie je uplne vhodny kapitan pre playoff.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO