Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Predkolo: #5 PENGUINS - CANADIENS #12

Koronavírusové Play-off hrajúce sa v Toronte a Edmontone za účasti 24 tímov.

Postupujuci?

Penguins
69%
11
Habs
31%
5

Vsetko o tejto serii. Mozete posielat svoje tipy.
3:1
Tazko si predstavit, ze by Penguins nepostupili dalej.
Já nám věřím, neb jsem nevyléčitelný optimista a ať nám alespoň někdo věří takže 3:2 Habs :lol2: Šance tam je, bude to něco jiného, nová sezona a když to Carey zavře a budeme celý tým hrát odzadu... Ale proti té ofenzivní smršti to bude těžké, o tom žádná.
Nooo, nejjednoznačnější série se vyvíjí zatím moc dobře :jn:
Parda píše:
čtv 06. srp 2020 11:08
Nooo, nejjednoznačnější série se vyvíjí zatím moc dobře :jn:
Klop klop...
Kto je tam?
Ja, jinx...
ani ne, i kdyby ještě prohráli, tak už teď mají splněno, resp. uhráli toho víc, než většina čekala
Přesně tak, navíc buď v klidu, pořád to není vyhráno. A i když jsem dal tady tip na náš postup, tak si myslím, že to oni otočí a postoupí, ta kvalita hlavně v útoku je jinde a naše pracovitost nebude stačit věčně, uvidíme. A stejně je to letošní PO divné, my jsme tam být neměli, bez diváků, bez emocí.
Gratz :klobuk:
Tatar v spravach spominal, ze si na Pittsburgh Montreal veri a ze im to vcelku proti nim ide, ale toto som necakal. Gratulacia fanusikom Montrealu, navyse sa im v dobrom svetle ukazali mladi hraci ako Kotkaniemi ci Suzuki.

Penguins druhy rok po sebe vyhoreli v playoff. Mozno by tomu trebalo novy impulz.
No ten impulz môže prísť v podobe výhry v draftovej lotérii.Ak Edmonton, či Pens ju vyhrajú poriadne ich to opäť nakopne a hneď budú tento deň vidieť inak.uvidime na koho sa usmeje šťastie.V tejto serii hodne chýbali goly Malkina,nezastihlo ho to v optimálnej forme a Sid na všetko nestačil.Tiež nechápem prečo Taneva nedali výš ako do 4 útoku,ale to už je iná pesnička.

Gratulujem Tatarovcom k postupu :yes:
Ač jsem tipoval náš postup, tak jsem tomu sám úplně na sto procent nevěřil, respekt ze soupeře byl velký a do toho byl vzadu v hlavě pořád fakt, že jsme v tomto "PO" nezaslouženě, ale to je odčiněno a tímto postupem jsme umlčeli asi hodně lidí. Souhlasím co bylo řečeno, Pens toho ve finále moc nepředvedli, ale zase pochvala pro nás za přístup, pracovitost a taktiku (CJ :klobuk: ). Pens náš rychlý poctivý hokej odzadu neseděl, Carey to opět zavřel a velmi dobře se ukázali KK a Suzy. Gally, Tuna, Domu a spol. si to schovávají na Tampu/Philly :jn:
Chris píše:
sob 08. srp 2020 04:59
No ten impulz môže prísť v podobe výhry v draftovej lotérii.Ak Edmonton, či Pens ju vyhrajú poriadne ich to opäť nakopne a hneď budú tento deň vidieť inak.uvidime na koho sa usmeje šťastie.V tejto serii hodne chýbali goly Malkina,nezastihlo ho to v optimálnej forme a Sid na všetko nestačil.Tiež nechápem prečo Taneva nedali výš ako do 4 útoku,ale to už je iná pesnička.

Gratulujem Tatarovcom k postupu
Tak to by bol poriadny impulz pre nich vyhrat loteriu. Ale aj bez toho, na papieri mi pride, ze ten tim, hoci uz hlavne hviezdy starnu, ma stale na viac ako na dva rychle konce v prvom kole resp- predkole. Aj generalny manazer pravidelne posilnuje kader, meni draftove volby, takze ocakava vysledok v playoff. Som zvedavy, ci podrzia Sullivana.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES