Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako veľmi sa tešíte na toto play-off a prečo?

Koronavírusové Play-off hrajúce sa v Toronte a Edmontone za účasti 24 tímov.

Toto play-off bohužiaľ nebude úplne bežné. My fanúškovia ale môžeme byť radi, že bude aspoň niečo. Alebo ani nie?
Ako to vnímate vy? Tešíte sa rovnako ako na bežné Playoff, alebo menej, viac? Prečo?


Ja sa hlavne teším, že opäť bude hokej. Teším sa aj na Edmonton, ale zároveň som sklamaný, že zrovna táto sezóna dopadla takto, pretože Oilers by sa do PO zrejme dostali.
Rovnako. Je jasne, ze sport na tejto urovni a obzvlast v playoff je bez divakov zvlastny, ale verim a myslim si, ze produkt na lade by nemal byt nejako moc odlisny, slabsi. Stale sa hra predsa o SC.
konecne bude NHL v normalnych casoch :-)
Těším se strašně moc :)
Hráči jsou extrémně odpočatí, očekávám rychlý, méně fyzický hokej. Ale nejvíc mě "rajcují" ty neotřelé dvojice předkola PO a následného PO. Konečně se nejedou pořád dokola ty stejné dvojice z divize :good:
Samozřejmě to těm hráčům nezávidím, že jsou izolovaní, bez rodin. Nedivím se jim, že do toho nechtěli jít.
Je to kočkopes, já byl jednoznačně pro zrušení sezony a to říkám jako fanda Habs, čili týmu, který bude hrát "play-off", i když si to nezasloužil. Al když už to je, tak to je pro nás a pro naše hráče dobré jako zkušenost. A ujít si to nenechám, ale je to divné v srpnu, bez lidí, vadí mi i ten posun další sezony, ale prachy jsou vždy až na první místě.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS