Winnipeg Jets - Joe S.

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

Obrázek


Tento rok idú tryskáče do boja s konkurenciou s nasledovnou zostavou:


Clayton KELLER – Tyler SEGUIN (A) – Mitchell MARNER
Gabriel LANDESKOG (C) – Mikael BACKLUND (A) – David PASTRŇÁK
Jesperi KOTKANIEMI – Mark JANKOWSKI – Ondrej KAŠE
William CARRIER - Evan RODRIGUES – Christian FISCHER
Dylan SIKURA

Sam GIRARD – Erik KARLSSON (A)
Shayne GOSTISBEHERE – Josh MANSON
Jacob LARSSON – Philippe MYERS
Christian WOLANIN

Philipp GRUBAUER
Mackenzie BLACKWOODCAP SPACE: 292.500,- USD

Bottom lines môžu byť prípadne zložené aj nasledovne
Fischer - Kotkaniemi - Kaše
Rodrigues - Jankowski - Carrier
Keď už sa kampaňuje, tak aj ja napíšem stručne pár slov k svojmu tímu. Niektoré veci síce mi nevyšli pre ujebávky, ale tak v rámci možnosti (a platového stropu) som so svojim tímom spokojný. Pri skladaní bola jasná koncepcia - ako každý rok to bolo, že mládi vpred, jediny hráč 30+ je 30ročný Backlund. To sa prejavilo najmä pri skladaní 3. obranného páru, kde som bral mladých bekov, nech naberú skúsenosti, ako si tím zachlieviť dedkami typu Hamhuis a podobne.

V prvom útoku som vsadil na duo nahrávač Marner a strelec Seguin, ktorých dopĺňa Clayton Keller, ktorý dokáže aj jedno aj druhé. Druhý útok je typologicky určený na ťažšie matchupy, na ktoré je švédske duo ako vyšité, pričom na pravom krídle ich dopĺňa ďalší strelec (a v mojich tímoch výnimočne hráč Bruins) David Pastrňák. V treťom útoku je hlavnou zbraňou jednoznačný TOP 6 materiál, Ondrej Kaše, ktorého dopĺňa teeneger Kotkaniemi a na centri PK špecialista Jankowski. Z 4th line by som vypichol predovšetkým Evana Rodriguesa, ktorý spolu s Jankowskim bude v special tíme na oslabenia :-)

V obrane, ako som už písal v chate, nemám prvý a druhý pár, ale dva legitímne 1. páry, ktoré sú schopné odohrať aj 25 minút na zápas, čo následne využije mladý tretí pár (vrátane 7th beka) na ľahšie matchupy.

Jednotku Grubauera, ktorý snáď potvrdí svoju úlohu a výkony zo záveru minulej sezóny, doplnil mladý cedník Devils, Mackenzie Blackwood, ktorý v poslednej sezóne ukázal svoj potenciál (aj keď pôvodne tam som mal namaľovaného Harta, ale dunim ho kruto uje*al :nervy: )
Najvyssi pocet zapasov Grubauera v kariere v NHL v ZC : 37.
Keby si to pokryl skusenou overenou dvojkou, tak by to podla mna bolo fajn. Inak plati, co som pisal do temy Antyho, samotnemu timu inac tazko nieco vaznejsie vytknut podla mna.
Joe S. je pro mě vždy zajímavý hráč v KD, přijde mi, že vždycky jde trochu proti proudu ve výběrech svých hráčů oproti ostatním manažerům a líbí se mi to. Jinak tomu nebylo ani letos. První dva výběry investoval do stejné pozice, kdyby na C or D, asi ok, ale na RW? To jsme tu asi dlouho neměli, jestli vůbec. (A neříkám, že je to špatně, jen že je to zajímavé.)

Jinak jsem už od Joea viděl lépe seskládané týmy. Brankářská dvojice se mi nezamlouvá, jak psal Connor, ke Grubymu to chtělo víc proven dvojku, takto je to dost s otazníky.

V obraně mi nevoní Girard ve 1st D pairingu. Beru to jako menší slabinu, ale jen jako menší skrze EK, který je zase TOP bekem ligy, takže by to nemělo být tak znát. Druhý pár se mi líbí hodně, Ghost-Manson by měla být pastva pro oči. Třetí pár je za mě taky velmi solidní.

Útok? Vidím tam mezery. Především v C depthu: Seguin-Backlund-Jankowski.. to je na tuhle hru podle mě málo.

Osobně se mi třeba ani úplně nezamlouvá první lajna, i když každý z nich 1st liner je: Keller-Seguin-Marner. Když si to takhle napíšu na papír, kdo z nich vlastně bude bránit, eliminovat rozehrávky obránců soupeře, kdo bude tím tahounem? Seguin se zatím spíše osvědčil jako střelec než playmaker, zatímco Marner má za sebou sice životní sezónu, ale díky především Tavaresovi, který táhnul tu lajnu s Marnerem v Leafs letos. Neříkám teda, že je špatná, to ne, ale našel jsem lépe poskládané první útoky.

Backlund na 2C? To beru taktéž jako slabinu v rámci KD, kde ta konkurence je velká. :neviem: Zato ale teda Lande a Pasta jsou vynikající wingeři do 2nd, být mezi nimi trochu víc sexy jméno, mohla to být nejlepší 2nd line ve hře.

Bottom-six je celkem solidní, i když mi moc nevoní Jankowski, ale to jsem, tuším, ti říkal, Joe, už v chatu. Jinak ale s ní nemám problém. Koneckonců jestli se letos Kotkaniemi vytáhne a Kaše potvrdí své výkony v celé sezóně, příští rok díky nim můžeš dost zaexperimentovat a dostat o dost vyšší kredit.

Na první pohled a i po přemýšlení teda vidím slabiny v goalie tandemu, C depthu a Girardim ve 1st. Jinak tam jiný problém nevidím.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES