Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vegas Golden Knights - Heny

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

> > > :cup: < < <

Obrázek


Chris Kreider ☺ Sidney Crosby ☺ Elias Lindholm
Taylor Hall ☺ Nicklas Backstrom ☺ Pavel Buchnevich
Roope Hintz ☺ Anthony Cirelli ☺ Danton Heinen
Maxime Comtois ☺ Lucas Wallmark ☺ Conor Garland

+ Andrew Mangiapane

Shea Theodore ☺ Drew Doughty
Brian Dumoulin ☺ Cale Makar
Jake Gardiner ☺ Tim Heed

+ Jonas Siegenthaler

Braden Holtby
Jack Campbell

💰

Salary Cap: 80 mil.
Cap Payroll: 79.925 mil.
Cap Space: 0.075 mil.

___________________________________

TOP6 alternative...
Taylor Hall ☺ Sidney Crosby ☺ Pavel Buchnevich
Chris Kreider ☺ Nicklas Backstrom ☺ Elias Lindholm
Tady řeknu asi jen jedno.

Absolutně nechápu, že jsme nechali Henymu z toho týmu udělat powerhouse, nechali mu tam 5 monster-stars, to se v KD asi ještě snad nepovedlo. Crosby, Hall, Backstrom, Doughty, Holtby v jednom týmu. :scare: To je šílenost a my soupeři bychom se nad tím měli zamyslet a tohle už nedovolit prostě. :neviem: :giggle:

Každopádně Heny vet picky, včetně Gardinera v 18. kole, bylo nepochopitelné, že tam ještě byl free.

Ale něco i teda k týmu. TOP6 s těmi třemi hvězdami doplněna Kreiderem a Lindholmem, wow. Buchnevich mi tam trochu nesedí, ale je to minimální slabina, vedle Cindyho či Backstroma by si na své naprosto v pohodě přišel.

Třetí lajna mi přijde taková "group of nice guys". :giggle: Každopádně za Cirelliho plus, ten kluk je nesmírně výborný bruslař a hlavně chytrý. Hintz.. já tyhle experimenty moc nemusím, malá sample size, stejně tak v obraně u Makara, který odehrál dokonce jen 10 zápasů. I když samozřejmě o jeho talentu nikdo nepochybuje...

Brána naprosto v pohodě, jedna z těch lepších. Holtby je elita. V tomto týmu bych vytknul tedy snad jen 2nd D pair a toho Buchneviche minimálně. Což jsou teda "výtky" odpovídající TOP2 týmu v letošním KD.

Dobrá práce, Heny. Opět.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS