Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ottawa Senators aka Melnyk Boyz - andy_hawk

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

Obrázek OTTAWA SENATORS Obrázek


Obrázek


GM:
andy_hawk


Depth Chart:

KYLE CONNOR - MATTHEWS - FIALA
A. SVECHNIKOV - COUTURIER - STONE
PIRRI - TROCHECK - BJORKSTRAND
DONATO - ZACHA - JOSEPH
LEIVO

MORRISSEY - HAMILTON
KEMPNÝ - C. MILLER
DERMOTT - BORTUZZO
KYLINGTON

GIBSON
BROSSOIT



Draft Picks:

#01: Sean COUTURIER
#02: Mark STONE
#03: John GIBSON
#04: Kyle CONNOR
#05: Auston MATTHEWS
#06: Andrei SVECHNIKOV
#07: Dougie HAMILTON
#08: Joshua MORRISEY
#09: Kevin FIALA
#10: Travis DERMOTT
#11: Vincent TROCHECK
#12: Oliver BJORKSTRAND
#13: Michal KEMPNÝ
#14: Colin MILLER
#15: Mathieu JOSEPH
#16: Brandon PIRRI
#17: Ryan DONATO
#18: Pavel ZACHA
#19: Laurent BROSSOIT
#20: Robert BORTUZZO
#21: Oliver KYLINGTON
#22: Josh LEIVO

Money Left:

Payroll: $ 79,712,500
Melnyk Space: $ 287,500

Pierre Dorion píše:
"We are a team."
Tady pro mě to druhé překvapení spolu s Hawks.

TOP3 gólman světa, nejlepší depth na centru v KD (Matthews-Couturier oba legit #1 centři, Trocheck legit #2C a je na 3C, Zacha na 4C úplně v pohodě), ve Stoneovi nejlepší two-way winger v lize, 2x 30 gólový Connor, underrated Fiala, hned ve svý první sezóně velmi dobrý Svechnikov.

Co se týče bottom-six rozhodně bych hned prohodil Donata, který má větší potenciál, upside i se mi jako hráč víc líbí, s Pirrim. Jinak tomu útoku nemám moc co vytknout. Někdo by možná řekl, že tomu chybí sexy jméno, ale pro mě Matthews sexy jméno je a Stone s Coutsem jsou bohužel některými stále neodcenění, přitom jde o jedny z nejlepších two-way F v lize.

V obraně jsou bohužel slabiny, ale to je daň za výbornou jedničku a velmi dobrý útok. Tak či onak Hamilton už potvrdil, že roli #1 zahrát dokáže, když se dobře vyspí. Morrissey bohužel tam trochu bolí do očí, ten na 1st v KD nemá. Zato Kempný-C. Miller se mi jako 2nd D pair nenápadně líbí. Kempný byl mimochodem nejlepší bek Capitals při tažení za :cup: a letos jeho absence byla brutálně v play-off cítit, to jen tak mimochodem k tomu, jak je underrated. Miller by naopak vedle Kempasa měl volnější ruce při útočení, v čemž není vůbec marný. V Dermottovi schovaný velký potenciál, na 3rd D pair v pohodě.

V konečném součtu bych pochválil Gibsona, dvojka je trošku podprůměr, ale za Gibsonem je to úplně jedno podle mě. Útok velmi dobrý (osobně jsem si při hodnocení prohodil Donata s Pirrim), ta obrana teda slabší na pohled je, chybí tomu sexy jméno, výraznější bek do 1st pairu na úkor Morrisseyho.

Každopádně na tenhle tým bych se díval už jen z důvodu dua Couturier-Stone, to by si to jejich soupeři mohli asi rovnou hodit. :giggle:
Ten tým se mi moc líbí, souhlasím s Ronem. Akorát se mi nelíbí Kevin Fiala jako 1RW... Jako fanoušek Preds jsem rád, že je pryč. Jeho hra má spoustu nedostatků, hlavně v defenzivě, a nevypadá to, že by na nich pracoval. Jeho morálka se mi moc nelíbí. A navíc hravá obvykle na LW, vpravo jsem ho nikdy neviděl... (pokud tam nehrál v Minnesotě, tam jsem ho upřímně vůbec nesledoval)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS