Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Pittsburgh Penguins - Streetman

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

Jake DeBRUSK - Nathan MacKinnon - Blake Wheeler
Filip Forsberg - Jack Eichel - Reilly Smith
Jimmy Vesey - Eric Staal - Richard Pánik
Ivan Barbashev - Ryan Strome - Daniel Sprong
Brett Howden

Noah Hanifin - John Klingberg
Oscar Klefbom - Charlie McAvoy
Vince Dunn - Henri Jokiharju
Radim Šimek

Connor Hellebuyck
Juuse Saros

Cap hit 79,955
Cap space 0,045
Tak, sestava hotová, sorry za zdržení. Do hodnocení se pouštět nebudu, to nechám na těch, co tomu rozumí :)

Každopádně jsem spokojenej, podstatný rozdíl oproti loňsku, silná top 6, bottom 6 se dá různě variovat. Obrana taky víc než konkurenceschopná, Hellebuyck už snad taky prověřená jistota vzadu..
Tak nakonec 6. místo, celkem posun oproti loňsku a spokojenost, i když, tajně jsem doufal v top 5. Tak třeba za rok, jestli bude motivace a čas..

Kdyby měl nějaký odborník tip, jak ty lajny poskládat jinak, že by z toho mohl být i posun výš, tak sem s ním, rád se přiučím :)

Jinak, moje top 3 byla Connor, hapy a dunim..
Mne si sa trafil do vkusu. Solidna obrana, nic spektakularne, ale sestica, ktora by podla mna mohla solidne fungovat, kvalitny golman a utok prespikovany ofenzivnym talentom. Za mna to kludne mohlo byt aj vyssie umiestnenie.
Streetman byl takový nenápadný, odpičkoval, zmizel, přitom složil nenápadně velmi slušný tým.

Gólmani úplně v pohodě. Saros skvělý backup. C depth MacKinnon-Eichel-E.Staal jeden z nejlepších. Wingeři solidní, DeBrusk teda menší mínus, ale těžko jde udělat asi tým bez chyby, sám to vím (s Vránou). V obraně menší výtka k prvnímu páru, nejsem moc velký fanoušek Hanifina a Klingberg k sobě vyloženě potřebuje defenzivní monstrum, protože jeho bránení modré čáry je příšerné, jinak je to skvělý bek, legit 1st D pair díky své ofenzívě a svému impactu. Druhý pár i třetí pár se mi ale dost líbí.

Vidím v týmu i dost potenciálu, za rok se může dočkat vyššího kreditu, pokud ti mladí zazáří v dalším ročníku.

Každopádně oproti minulému roku velký posun a jen tak dál. :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO