Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chicago Blackhawks - GM Anty

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

najtazsie bude vybrat kapitana :lol2: McDavid? Giroux? Giordano? Chara?

Giroux-McDavid-Mantha
Tkachuk-Horvat-Shaw
Maroon-Domi-Armia
Steel-Spezza-Virtanen
Leipsic

Giordano-Letang
Nurse-Brodie
Chara-Jaros
Hamhuis

Kuemper-Halak
Za mna skvely tim, ktory mal byt vyssie. Prvy obranny par s prehladom najlepsi v hre V zasade jedinou slabsou strankou je z mojho pohladu brana, aj ked spolocnymi silami by to mohlo vcelku fungovat aj s tymito dvoma. Za mna vsak jednotka Halak, ktoreho CV je ovela lepsie, Kuemper ma v zasade len poslednu sezonu.
9. miesto vcelku sklamanie
najdite mi jednu prvu formaciu lepsiu ako Giroux/McDavid/Mantha/Giordano/Letang :neviem:
McDavid je dominantny v realite aj ked ma uplne trosky v utoku..co by stvaral takto?

a slabiny? Weise po zivotnej sezone v 2. utoku..brankari (ktory nemaju aj tak az taky velky dopad..Kuemper z Halakom by si zapasovu porciu podelili) mozno Hamhuis a Spezza boli zbytocny ale tvole ich rola ma na vysledok uplne minimalny dopad..

mozno ze som to mohol dat takto a hodnotenia by boli lepsie :neviem:

Tkachuk-McDavid-Mantha
Domi-Giroux-Shaw
Steel-Horvat-Virtanen
Maroon-Spezza-Armia
Leipsic

Giordano-Letang
Chara-Brodie
Nurse-Jaros
Hamhuis

Halak-Kuemper

(popripade este vymenit Manthu so Shawom) najväcsi problem vidim na pravom kridle druhej formacie
a na presilovke Giroux/McDavid/Mantha/Giordano/Letang

vzhladom na to ze som to nebral tento rok az tak super vazne tak ma to nejako neserie len ma to prekvapilo
inak moje hodnotenie..vcelku slusne to koreluje s tym ako to nakoniec mame

1. Vegas Golden Knights - Heny
2. Philadelphia Flyers - Rono
3. New York Rangers - Connor McDavid
4. Winnipeg Jets - Joe S.
5. New Jersey Devils - dunim
6. Pittsburgh Penguins - Streetman
7. Carolina Hurricanes - hapy
8. Detroit Red Wings - rambo001
9. Ottawa Senators aka Melnyk Boyz - andy_hawk
10. Tampa Bay Lightning - Hynaijsz
11. St. Louis Blues - Esem
12. Nashville Predators - KubaH
13. Dallas Stars - jakubsnake
14. San Jose Sharks - Zergen
Tady jedno ze dvou překvapení pro mě. Hawks i Sens jsem měl v TOP5 (více prozrazovat ohledně rankingu nebudu).

McDavid nejlepší hráč ligy, Giordano-Letang vynikající 1st D pair, obrana celkově velmi nadprůměrná, líbí se mi i 2nd pair, oba legit TOP4 beci, líbí se mi i složení třetího pairu, veterán-mládí. Ta obrana se mi hodně líbí.

K tomu když máte v útoku nejlepšího hráče světa, TOP5 LW ligy, už jen to by mělo znamenat automaticky TOP5. Bohužel myslím, že u většiny rozhodli gólmani, to bylo fakt nešťastné. Kuemper je career #2 a tady si ho vezmeš jako jedničku, když v lize je 31 týmů a tady nás je jen 15. Halák jako backup super, ovšem tady předpokládám, že by byli 1A a 1B, což prostě ee. Bohužel. Kdybys měl v brance kvalitnější jedničku, dost možná bys byl u někoho i vítěz, ten tým totiž takhle nevypadá vůbec špatně.

V TOP6 vidím jako menší slabinu jen Shawa, což ale vedle hráčů jako McDavid, Giroux, Mantha, Tkachuk, Horvat je naprosto úplně v pohodě zkousnutelné. Bottom-six je trošku teda meh, tam bych si uměl představit lepší jména.

Každopádně v konečném součtu vidím slabiny jen v goalie tandemu a bottom-six. Naopak velmi chválím složení obrany a i tu TOP6 (až na Shawa, ale to je zanedbatelné).

Jinak to druhé složení, jak jsi sepsal, je horší. Giroux už centra hrát nemůže, letos na něm párkrát nastoupil a byl to čistý průměr, on vzhledem ke svým přednostem/slabinám a letošnímu hokeji musí hrát na křídle, kde je zase jeden z nejlepších a nepochybuji o tom, že s McDavidem v lajně by oba udělali 100 bodů.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS