Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Detroit Red Wings - rambo001

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

Detroit Red Wings


SESTAVA:
Elias PETTERSSON (3,775) - Evgeny KUZNETSOV (8,400) - Nikita KUCHEROV (12,000)
Rickard RAKELL (3,800) - Jeff CARTER (3,000) - Mats ZUCCARELLO (5,000)
Filip CHYTIL (1,275) - Nolan PATRICK (3,575) - Calle JÄRNKROK (2,200)
Marcus SÖRENSEN (1,500) - Luke GLENDENING (1,700) - Michael RASMUSSEN (1,775)
David KÄMPF (1,000)

Hampus LINDHOLM (5,250) - Alex PIETRANGELO (7,500)
Calvin DE HAAN (4,700) - Travis SANHEIM (3,250)
Jordan OESTERLE (1,200) - Neal PIONK (2,850)
Scott MAYFIELD (1,200)

Matt MURRAY (3,750)
Curtis McELHINNEY (1,300)



TOTAL CAP HIT: 80,000 mil. USD
CAP SPACE: 0,000 mil. USD
rambo001 píše:
ned 11. srp 2019 23:40
Detroit Red Wings


SESTAVA:




TOTAL CAP HIT: 67,200 mil. USD
CAP SPACE: 12,800 mil. USD
To vyzerá ako originál Red Wings, veľa minutých peňazí za nič :jn:
Konečná verze. Zbylo málo peněz na nějakeho odborníka na kampaň takže to bude bez okecávání. Jinak tedy pokračujeme v odkazu Kenna Hollanda tedy za hodně peněz málo muziky. :jn:
Neni to vůbec špatný..
Ten tým vypadá parádně - to je tvůj nejlepší tým, co pamatuju. Doufám, že za to budeš oceněn :good:
Suhlasim s nazormi, ze tento tim sa ti podaril. Slabsimi strankami oproti ostatnym timom je podla mna druhy par a aj ten Carter tam po tejto sezone trocha "svieti", i ked teda inac je ta top6 excelentna. A mna teda neoslovila hlavne tretia utocna formacia. Chytila som ani necakal, ze bude draftovany, Jarnkrok podla mna idealne v tejto hre stvrta lajna a Patrick, tiez si myslim, ze sa dalo lepsie.
Red Wings. :hmm: Lepší než v reálu. :giggle: Začnu asi od brány. Za McElhinney třeba u mě velké plus, spolehlivá dvojka, která i ve svém věku si své odchytá. Ale zato Murray s menším otazníkem pro mě, ukázal, že umí solidně suckovat, jo, ok, má 2 prsteny, ale pro mě to není dost možná ani TOP10 G v lize. Ale pořád je to relativně v pohodě dvojka, v letošním KD asi průměr.

Obrana? Problém je svým způsobem De Haan. Né nikoliv skrze svoji hru, ale že podstoupil nějakou operaci, má vynechat větší část léta a možná i začátek sezóny, což by znamenalo i tréninkový kemp a to se v 90% u těch hráčů projeví. Jinak Lindholm-Pietrangelo je luxusní 1st pair, DeHaan-Sanheim je v rámci KD na druhý pár tady podprůměr. Jednak vzhledem ke zranění jednoho a ještě nepotvrzené výkony druhého (i když třeba u mě za něj kredit máš, znám ho, vím, co Sanheim umí, ale nedivil bych se, kdyby pro ostatní tak sexy nebyl). Zbytek obrany cajk, takže tady bych viděl slabinu v tom 2nd pairu (například NJD Provorov-Weber, já Dahlin-Petry, WPG Ghost-Manson...).

První útok luxus, líbí se mi. Zato druhá lajna mi přijde meh. Především kvůli Carterovi, který předloni odehrál jen 27 zápasů, letos byl taky špatnej (jo, šlo to i rukuvruce s Kings), každopádně už má 34 let, dokázal by ještě udělat 60-bodovou sezonou? Už tomu tak nevěřím, vnímám ho jako velkou slabinu skrze jeho poslední dvě sezóny a v rámci kvality, která letos v KD byla. Ten depth na C je taky dost důležitý a Kuznetsov-Carter-Patrick je (teď) málo. Doufej, že Patrick bude průlomovou sezónu, po sezóně je přehodíš a třeba ten kredit bude mnohem vyšší. Ale zatím je to tak, že tahle trojice je rozhodně v druhé polovině letošního KD.

Jinak wingeři v TOP6 v pohodě až luxus, ten 1st D pair taky luxus, bottom-six average, ale je tam skrytej potenciál v Chytilovi a Patrickovi, když vyletí letos, po sezóně za ně můžeš mít mnohem vyšší kredit.

Slabší C depth, slabší 2nd D pair, average goalie tandem a to se hned projeví vzhledem k tomu, jaká je tady kvalita v rámci HF už dneska. Přitom paradoxně věřím, že před cca 7 lety by tento tým mohl i atakovat TOP5, to mělo více týmů podobné slabiny. Dneska už se to trestá víc.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES