Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Dallas Stars - jakubsnake

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

Ok STARS, here we go!

F - Aleksander Barkov, Sean Monahan, Teuvo Teravainen, Evgeni Dadonov, Jonathan Marchessault, Jesper Bratt, Lawson Crouse, Jesper Fast, Mike Hoffman, Zach Aston-Reese, Andrew Cogliano, Mattias Janmark, Joshua Ho-Sang
D - Morgan Rielly, Rasmus Ristolainen, Colton Parayko, Anthony DeAngelo, Dmitry Orlov, Niklas Kronwall, Slater Koekkoek
G - Pekka Rinne, Alexander Georgiev

Cap space: 0,2225M

Nejdražší hráč: Aleksander Barkov (6,900M)

Formace
1st l. F: Teuvo Teravainen - Aleksander Barkov - Jonathan Marchessault
2nd l. F: Mike Hoffman - Sean Monahan - Evgeni Dadonov
3rd l. F: Mattias Janmark - Andrew Cogliano - Jesper Fast
4th l. F: Lawson Crouse - Zach Aston-Reese - Jesper Bratt
13th F: Joshua Ho-Sang
1st l. D: Morgan Rielly - Colton Parayko
2nd l. D: Dmitry Orlov - Rasmus Ristolainen
3rd l. D: Slater Koekkoek - Anthony DeAngelo
7th D: Niklas Kronwall
1st G: Pekka Rinne
2nd G: Alexander Georgiev

C: Aleksander Barkov
A: Morgan Rielly, Sean Monahan

Věkový průměr: 26,55 let
Hlavě kvůli veteránům (Rinne. Kronwall, Cogliano), kteří jsou v týmu zejména jako předavači zkušeností.

Nejkritizovanější volba: Rasmus Ristolainen
Podle článku NHLExpert jsem usoudil, že není chyba přímo v něm, ale v týmu. Myslím, že v týmu, jako je tento by obstál mnohem lépe. Do druhé lajny je postaven z důvodu, aby nebyl nucen bránit elitní hráče soupeře a měl více prostoru pro útočnou činnost . Navíc je v týmu Niklas Kronwall především jako "mentor" právě pro Ristolainena.


* Jakož to nováček jsem se bál investovat do hráčů s vysokým platem, sem tam jsem udělal nějakou menší chybu, ale vesměs jsem s týmem spokojen. Jen mě trochu mrzí zaváhání nad hráči jako Hintz nebo Chychrun, ale snad jsem za ně našel slušné alternativy. A ano, jsem optimista...možná naivní, ale optimista, takže věřím, že Kronwall ještě sezónu odehraje, že Ho-Sang konečně dostane více prostoru v NHL, že se Ristolainen může zlepšit, a že Stars mají letos šanci na SC.
Tady jsem některé věci vyjádřil už v chatu.

• špatné složení formací
Například Barkov s Dadonovem spolu hrají v realu, tady jsou oddelěni, proč? V reálu jim to totiž klape, nemohl by nikdo pochybovat o jejich souhře.
Osobně bych i prohodil třeba Orlova a Riellyho, aby v každém v tom D pairingu v TOP4 byl ten jeden tahoun. Ale když jen vidím ten pár Orlov-Ristolainen jako 2nd D pair, jen kroutím očima, vyloženě to pálí do očí, bolí to. Jednak Risto je černej petr a jednak je to velká slabina. Rista jsi navíc nepochopitelně bral brzo (tady kdyžtak máš k Ristolainenovi trochu víc)

Cogliano na centru? Hraje už léta křídlo. A centr depth je důležitý. Aston-Reese na centru? Hraje pravé křídlo. To jsou bohužel velké chyby. Když se dá hráč z jednoho křídla na druhé, tak ještě budiž. Ale z křídla na centra, to je velká chyba.

Rinne je overrated goalie, ale pořád v pohodě jako #1, ale za ty peníze tam byli asi lepší, ale to už bych se musel podívat podrobněji, těžko říct.

Jinak TOP6 se mi třeba nenápadně líbí, když si prohodim Dadonova s Marchym. Monahana jsi teda bral taky celkem brzy, ale v konečném důsledku duo Barkov-Monahan je (pro mě) úplně v pohodě. Ale pokud bys chtěl mířit na ty nejvyšší příčky, místo Monahana sis měl vzít lepšího centra rozhodně. Ale průser to taky není. Barkov jinak samozřejmě top. Rielly-Parayko zase pospolu jsou legit 1st D pair. Janmark i Fast velmi solidní 3rd lineři, byť Fast měl letos slabší ročník, ale to asi šlo ruku v ruce i se slabšími Rangers.

Jo, a pičk Kronwalla je úplně mimo. :giggle: A leadership se přeceňuje, to si zapamatuj. :moj: Jinak za rok očekávám samozřejmě opět účast.
Díky za postřehy.

Vím, že Risto nebyl šťastnej tah, ale z té analyzy, kterou jsem četl bohužel až po jeho picku jsem dostal pocit, že se může zlepšit....ale ne v Buffalu...takže je to bohužel pouhá teorie.

Ohledně Cogliana a Aston-Reese...vycházel jsem z postů uvedenych na CapFriendly. Jako že mají preferované posty, ale v jiné koncepci tymu by mohli hrát i na ostatních uvedenych postech.

Nicméně aspoň vím, na co se příště zaměřit a co přesně sledovat.
Už se těším na příští ročník. :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES