Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tampa Bay Lightning - Hynaijsz

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

Tampa Bay Lightning

Steve Y odešel a tak bylo potřeba aby se týmu ujal nový ambiciozní GM. Cíle jsou však pořád stejné. Je potřeba vyhrát! A snad tak jako v minulé sezóně nevyhoříme na začátku toho nejlepšího. Proto volíme cestu slabšího začátku a nekompromisního zakončení! :!: Jako nováček v této soutěži ale nečekám žádný zázrak a tak se pokouším svojí cestou dostat co nejdále. :)

VÝBĚRY V DRAFTU
1. Zach Werenski (CBJ)
2. Alex DeBrincat (CHI)
3. Dylan Larkin (DET)
4. Erik Gustafsson (CHI)
5. Miro Heiskanen (DAL)
6. Tomáš Hertl (SJS)

Po prvních šesti kolech jsem spokojený ale mému srdci chybí Stammer a Brayden :oops: :shock: . Jinak všechno jistí silní, mladí a šikovní obránci na levé straně modré čáry.

7. Brandon Carlo (BOS)
8. Phill Kessel (ARZ)
9. Tyson Barrie (TOR)
10. Cam Atkinson (CBJ)
11. Tyler Johnny B.Good Johnson (TBL)
12. Robin Lehner (CHI)
13. Ondřej Palát (TBL)
14. Devon Toews (NYI)

Původně měli být oba Toewsové ale zaváhal jsem (projevila se slabost k Ondrovi) a tak je jen jeden. (Ten lepší samozřejmě) Jinak se zde rodí solidní mladý ofenzivní tým. Doufám že se kvůli tomu brankář nesloží. :scare:

15. Oskar Sundqvist (STL)
16. Jake Voráček (PHI)
17. Kasperi Kapanen (TOR)
18. Phoenix Copley (WSH)
19. Tomáš Nosek (VGK)
20. Riley Sheahen (FLA)
21. Taylor Fedun (DAL)
22. Lukáš Radil (SJS)

Rozhodně nejvíc Čechů. :cze: :slap:

CAP HIT : 79,892 $

Můj background: Tampu jsem začal obdivovat díky NHL 99. Byl to jediný tým, který vždy porazil Český nároďák (napumpovaný z Nagana) pod mým vedením :shock: (navíc ten znak! :wub: ). Láska k ní naplno vznikla kolem roku 2009 (Vinnie a St.Louis) a společně s NHL jsem ji začal pořádně sledovat od sezóny 2011-12.
Line-up!

DeBrincat - Larkin - Kessel (USA LINE)
Atkinson - Hertl - Voráček
Palát - Johnson - Kapanen (BLUE LINE)
Sheanen - Sundqvist - Nosek
Radil

Heiskanen - Gustafsson
Werenski - Barrie
Toews - Carlo
Fedun

Lehner
-
Copley


Konečné shrnutí:
Od první účasti nic moc nečekám. Jsem rád že jsme posbíral obránce u kterých jejich momentální cena kontraktu neodpovídá výkonům (samozřejmě v dobrém slova smyslu :-D ). V útoku není žádná SUPERhvězda ale jsou tam velice solidní hráči. V brance dávám důvěru Lehnerovi, který mě minulou sezónu hodně příjemně překvapil a doufám že se teď v Chicagu taky předvede.
Třetí brázda naprosto skvělá! :-) Neviděl jsem všechny týmy ještě ale dost možná nejlepší v KD.
Pre mna tomu chyba jeden skuseny bek do top paru. Heiskanen sa sice uz ukazal ako obranca, ktory v buducnosti by mohol aspirovat na Norris, ale predsa len je to stale mlady hrac. Utok je velmi hlboky, nemyslim si, ze by tu bol tim, ktory ma top 9 takto dobre vyskladanu. Mozno tomu chyba nejaka superhviezda, elitny center? A za mna aj Lehner trochu s otaznikom vzhladom na jeho problemy z minulosti.
Na nováčka to není vůbec špatný tým. Ten útok nevypadá vůbec špatně. Nevoní mi teda Atkinson na LW, kde poslední dvě sezóny vůbec nehrál. Jinak se mi to ale nenápadně líbí. Larkin měl elitní sezónu, Hertl je jako 2C naprosto v pohodě, no a ta třetí lajna je nejlepší ze třech lajn v KD spolu s tou z NJD. Na druhou stranu mi v TOP6 chybí above average two-way F, kterého by si v klidu mohl nasazovat proti nejlepším. I know, ve třetí ty hráče máš, ale osobně preferuji, aby v TOP6 byl i ještě jeden, dva takoví. Ale extra problém to asi není, v případě potřeby by se mohl Palát posunout výš, takže i to je asi nakonec ok.

V obraně se mi ve 1st pairu nelíbí Gustafsson, unproven player, vloni teda byl výborný, ale první dorbou sezónu až ve 27 letech, podaří se mu to zopakovat? Werenski-Barrie je pro mě v pohodě 2nd pair D, sice do obrany by asi mohli být trošku problémy, ale svoji ofenzívou by to měli v pohodě vynahradit. Lehner, myslím si, už nezopakuje tu sezónu u Isles, kde byl taky produktem skvělé Trotzovy defenzívy. Heiskanen jinak vet pick, ale jak píše Connor, furt je to mladík, jako #1 to je teď ještě risk a málo sexy v této hře.

Každopádně za mě sympatický tým a kdyby fungoval v reálu, občas bych se na něj i podíval, ta TOP9 v útoku dává týmu nemalé možnosti. Ale ještě tomu něco chybí, nevím jestli vyloženě star, ale nějakej ten two-way machr typu Stone.. ti wingeři mi přijdou dost one-dimensional v TOP6..
Tak po vyhodnocení ještě jedno malé shrnutí ode mě:
Jsem rád že jsem se dostal do top 10 ikdyž jsem si tajně doufal na lepší umístění v druhé polovině top 10. Ale nováček no. :)
Po skončení draftu jsem věděl že mi trošku uškodí absence super hvězdy. Můžeme si říkat co chceme ale Voráček, Kessel ani Hertl nejsou superhvězdami jako Crosby, McDavid nebo Tavares. S tím souvisí i lepší depth na centru. Tam jsem já viděl problém v případě Johnsona, protože ho radši vidím na křídle ale picknul jsme ho právě kvůli jeho univerzálnosti a protože jsem dřív picknul Ondru Paláta tak mi Rono sebral Jonathana Toewse takže zbyl Johny B.Good na třetího centra :) I z toho důvodu mám Voráčka. Jinak jsem rád za to že většině lajn je conncetion mezi aspoň dvojicí hráčů. (Hertl-Voráček, Palát-Johnson, DeBrincat-Larkin)
V obraně jsem riskoval už od začátku. První pick Werenski následně další Gustafsson, Heiskanen, Barrie....Určitě můžu říct že s Carlem jsem se trochu unáhlil. Chtěl jsem ho ale neměl přijít tak brzo (daň za momentální nepřipravenost a únavu to ráno). Určitě není tak sexy jak mohla být ale to ani nebylo v plánu. Po konci sezóny uvidíme.
Brána. No tam jsem měl jiné plány. Lehner byl trochu z nouze. Lepší brankáře jsem si nechal utéct a pak jsem skoro neměl možnost dát někoho jiného jako jedničku. Sám jsem ho nikdy neměl rád ale trochu jsem se nechal unést i tím hypem co okolo něj teď byl.

Teď reakce na vaše hodnocení:
Především bych za něj chtěl poděkovat! Jsem rád že si konečně s někým můžu víc popsat o hokeji.

K prvnímu obranému páru: Ano máte pravdu že je to risk ale tím že mám Barrieho tak jsem ho nechtěl dávat do prvního páru kvůli jeho def. Jinak byl další pravý obránce Carlo. O tom jsme přemýšlel ale neseděl by mi tam. Klidně mi napiště jak by jste to vy poskládali z toho mého výběru :)

K útoku: Jak jsem psal v tom mém shrnutí tak opravdu i mě tam ta větší hvězda chybí.

K Atkinsonovi: Na levé křídlo ho odsoudil pick Voráčka a do třetí lajny jsem ho řadil rozhodně nechtěl.

Pokud chcete sypte mi další hodnocení :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS