Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nashville Predators - KubaH

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

NASHVILLE PREDATORS

Nashville sleduju podrobně od roku 2016, kdy došli až do finále Stanley Cupu. Ten sice ještě nevyhráli, ale věřím, že se jim to v dohledné době podaří, tým na to máme.

VÝBĚRY V DRAFTU
1. Johnny Gaudreau (LW)
2. Ben Bishop (G)
3. Steven Stamkos (C) "C"
4. John Carlson (RD) "A"
5. Kevin Labanc (RW/LW)
6. Sam Reinhart (RW/C)
7. Dylan Strome (C)
8. Duncan Keith (LD) "A"
9. Ryan Dzingel (LW/RW)
10. Jakob Chychrun (LD)
11. Filip Hronek (RD)
12. Lars Eller (C)
13. Alex Tuch (RW)
14. Casey DeSmith (G)
15. Troy Stecher (RD)
16. Esa Lindell (LD)
17. Anthony Beauvillier (LW)
18. Carter Rowney (C/RW)
19. Drake Caggiula (LW/C/RW)
20. Colton Sissons (RW/C/LW)
21. Tyler Ennis (LW/RW/C)
22. Gustav Forsling (D)

Team cap hit: 79,68M
Team cap space: 0,32M

LINE-UP

G: Bishop (DeSmith)
D: Lindell - Carlson (A)
Keith (A) - Hronek
Chychrun - Stecher
(Forsling)
F: Gaudreau - Stamkos (C) - Reinhart
Dzingel - Strome - Labanc
Beauvillier - Eller - Tuch
Caggiula - Rowney - Sissons
(Ennis)

TEAM EXPLANATION
Tento tým se bude spoléhat hlavně na obranu. V brance mám finalistu Vezina trophy Bishopa, který je schopen dělat i s podprůměrným týmem zázraky. DeSmith je kvalitní záskok schopný odchytat 30, v případě potřeby i 40 zápasů.
Elitní obranný pár Lindell - Carlson je vyváženou dvojicí defenzivní/ofenzivní bek. Keith zase může být skvělým mentorem pro Hronka, který neustále zlepšuje svou obrannou hru. Třetí obrana je řekl bych nadprůměrná, z Chychruna vyrůstá defenzivní opora a Stecher je k němu skvělým doplněním.
První útok vede jako centr a kapitán zkušený Steven Stamkos. Rozený střelec má k sobě jednoho z nejlepších playmakerů v lize, kterým je Johnny Hockey Gaudreau. Na pravém křídle bude zkušenosti sbírat na první pohled nenápadný Reinhart, který se však vedle Eichela vypracoval v 70bodového hráče. Druhá řada je složena z hráčů s menšími zkušenosti, zato s obrovským potenciálem. Dzingel patří mezi nejvíce podceňované hráče v NHL, Strome zase v Chicagu sbíral bod na zápas a Labanc je střelec s šikovnýma rukama. Tato lajna by mohla velmi mile překvapit. Třetí útok považuji za jeden z nejlepších v porovnání s konkurencí. Lars Eller je zkušený centr, klidně 40bodový hráč. Alex Tuch má na více než 3. řadu, nicméně jeho a Ellerovým úkolem je nastartovat zaseklého střelce Beauvilliera. Ellerovy přesné přihrávky a Tuchova rychlost by mu mohly velmi pomoct. Čtvrtá lajna bude defenzivní, jejímž úkolem je převážně obrana soupeřových hvězd. Sissons, Caggiula i Rowney patří mezi typické hard-working hráče, kteří na ledě vždy nechají všechno.
Tady jsem se musel celkem zasmát první větě, kde jsi popisoval svůj tým ("...spoléhat hlavně na obranu") .. :giggle: Ale jako nic proti tomu. Bishop velká kvalita je, o tom žádná. I DeSmith jako dvojka velmi solidní, jeden z nejlepších tandemů letos v mých očích.

Ale ta obrana je špatná, špatná. Lindell ve 1st D pairingu? To opravdu ne. Carlson teda jako OK, patří tam, ale dát přednost Carlsonovi před Doughtym, který byl free a za stejnou cenu? Byl tam Burns o dvě mega levnější. Oba jsou lepší než Carlson. Proč tedy zrovna Carlsona?

Keith-Hronek.. umm, Keith v pohodě, i když má už svůj věk, ale jako #3 stále solid. Hronek? I know, měl vynikající MS a Češi ho chválí a taky se mi líbil.. ale v NHL nemá odehranou ani sezónu a už ho dávat v KD, kde ta konkurence je silná na každém postu, do druhého obranného páru? Na jednu stranu může být trefa do černého a po sezóně ten kredit za něj dostaneš, pokud přesvědčí, ale teď si myslím, že to většina brala jako mínus, slabinu a nedivím se. Unproven player, navíc otázka, jak dlouho ještě Keith udrží svoji výkonnost k němu.

Chychrun-Stecher je naopak výborný 3rd D pair. Celkově ale ta TOP4 obrana patří do bottom-5 letošního KD.

Útok? První lajna luxusní, nemám jediný problém. Druhá lajna? Asi nejhorší v KD. Dzingel není rozhodně TOP6 materiál, ať je třeba podceňovaný nebo ne, tak rozhodně není. Strome je v této hře jako 2C málo, ale dejme tomu. Labanc? No, jde o to, že tuto lajnu by měl táhnout Strome a má na to? To se přesvědčíme teprve v další sezóně, ale momentálně to fakt na papíře vypadá hodně špatně. Ale zase 3. lajna je velmi dobrá. Eller je velmi dobrý 3C, Tuch ve 3rd line je taky luxus. Dzingel-Eller-Tuch by mohla být dost možná nejlepší 3rd line s NJD asi. Ale ta 2. lajna je vskutku velmi slabá, tam příští rok bude potřeba o dost větší upgrade, jestli chceš pomýšlet na vyšší příčky. Jen třeba pro porovnání: někdo měl ve druhé formaci například Pastrňáka s Landeskogem, někdo Backstroma s Hallem, někdo Couturiera se Stonem.. tomuto nelze vubec konkurovat s Dzingelem-Stromem-Labancem. Bohužel. Každopádně některé picky byli vet moves (například Tuch ve 13. kole či Stamkos ve 3.) a doufám, že se zúčastníš i příští rok. :moj:
Když bych to zpětně zhodnotil...
S brankou jsem byl velmi spokojený, vyšlo mi to podle představ. Carlson je podle mě trochu nedoceněný hráč... Hraje s přehledem, má skvělé přihrávky (nejen v přesilovce) a také tvrdou a přesnou střelu. 70bodových obránců v lize moc není. Vzadu také není špatný. Překvapuje mě, že ho přední příčky v Norris Trophy pořád míjí... Lindell - za mě do prvního páru není špatný, v Dallasu tam hrál většinu sezóny a vzadu je solidní. Původně měl hrát v první obraně s Carlsonem Chychrun, ale to by asi nedopadlo :-D . Hronek sice v NHL zatím tolik neodehrál, ale když hrál, byl minimálně směrem dopředu nejlepší obránce Red Wings (možná spolu s Greenem). Velmi se zlepšil i v defenzivní činnosti, a MS už byl vrchol. Dle mého do TOP 4 patří.
Útok... S první lajnou jsem spokojený. O druhé jsem věděl, že je slabá... Možná jsem jako nováček zvolil špatnou taktiku výběrů, měl jsem jít po lepších 2ndlinerech. Zbytečně jsem šetřil. Zato moje bottom 6 dle mého jedna z nejlepších. 3. lajna skvělá, 4. taky (Sissons má i na 2.).
Celkově jsem s týmem spokojený (až na tu 2. řadu) a věřil jsem si na 10. flek. Sice to nevyšlo, ale příště už vím, jaká je ideální taktika výběrů a budu mířit výš :-P

Let's go Predators!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS