Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Philadelphia Flyers - Rono

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

F• PHILADELPHIA FLYERS •F


Tým z Pensylvánie se letos pod mým vedením pokusí po dlouhých 7 letech (výborná práce, kajo :klobuk: ) vyšplhat opět na onu nejvyšší příčku v soutěži Král Draftu. Nutno poznamenat, že osobně již také delší dobu čekám na větší úspěch, tak snad následně budou notičky poslány na tu správnou adresu konečně. :jn: Každopádně v repertoáru mám zatím 5., 6., 7., 8. a 10. místo. Paradoxně ona TOP5 se povedla hned v mém prvním ročníku, a sice v roce 2012, dlouhá doba, takže je aji na čase se do ní opět prokousat, ale konkurence je, jako každý rok, velmi těžká. :box: Každopádně mi bylo ujebáno už několik hráčů přímo před nosem, a toto píšu v době, kdy jsme teprve ve 4. kole, takže to zase beztak nedopadne. Meh. :giggle:

FSESTAVAF

Obrázek

Nikolaj Ehlers - Evgeni Malkin 'A' - Travis Konecny
Jakub Vrána - Nazem Kadri - Viktor Arvidsson
Chandler Stephenson - Jonathan Toews 'C' - Jack Roslovic
Oskar Lindblom - Jason Dickinson - Vinnie Hinostroza
Sean Kuraly

Victor Hedman 'A' - Jared Spurgeon
Rasmus Dahlin - MacKenzie Weegar
Mike Reilly - Jeff Petry
Radko Gudas

Andrei Vasilevskiy
Brian Elliott

Obrázek


FDRAFTF

1. volba: Victor Hedman
2. volba: Andrei Vasilevskiy
3. volba: Rasmus Dahlin
4. volba: Evgeni Malkin


Za představu ruského útočníka, Evgeni Malkina, v krásném oranžovém dresu se všem fanouškům Flyers omlouvám. Byla to velmi těžká volba, bolelo to, známe jeho historii, ovšem vidina a chtíč po trofeji překonaly city a ono philadelphijské srdíčko. No, a kdyby to nevyšlo, tak víme, kde se stala klíčová chyba. :sarcasm:

5. volba: Viktor Arvidsson
6. volba: Travis Konecny
7. volba: Nikolaj Ehlers
8. volba: Jared Spurgeon
9. volba: Jeff Petry
10. volba: Nazem Kadri
11. volba: Vinnie Hinostroza
12. volba: Oskar Lindblom
13. volba: Jonathan Toews
14. volba: Jakub Vrána
15. volba: Brian Elliott
16. volba: Jack Roslovic
17. volba: Sean Kuraly
18. volba: MacKenzie Weegar
19. volba: Radko Gudas
20. volba: Chandler Stephenson
21. volba: Mike Reilly
22. volba: Jason Dickinson


FFINANCEF

CAP LIMIT:... 80 000 000
CAP HIT:....... 79 990 000
CAP SPACE:.. 0 010 000
DONE!

Philadelphia Flyers pro 10. ročník KD je seskládána! Kdyby někdo měl nějaké otázky, proč ten a ten a na té a té pozici, rád s coca-colou u stolu prodiskutuju, není problém. :serus: Jinak osobní dojem není špatný, pro zajímavost jsem si jej porovnal s mými předchozími celky a tento hodnotím nejvýše, těsně i nad ten z 8. ročníku, kde o rozdílu nakonec rozhodla branka, nyní mám Vasilevskiyho s Elliottem, zatímco tenkrát jsem měl Allena s Greissem :?, a centři, kde nyní mám zřejmě svůj osobně nejlepší depth (Malkin-Toews-Kadri) ze všech mých týmů, co jsem poskládal, kdežto v 8. ročníku jsem měl MacKinnon-Carter-Eller.

Jinak budu rád za jakékoliv slovní ohodnocení od jakéhokoliv odborníka a nyní jen počkat na konečné hodnocení. Mým cílem před hrou byla TOP5 a tento cíl zůstává, tak snad! :pray:

Jinak díky všem za velmi rychlou hru, dost možná i nejrychlejší v KD, zvolit si tento tým mi totiž netrvalo ani 9 celých dnů. Klobouček přede všemi! :klobuk:
3. místo! :wave: :wave:

Je to tam! Z cílené TOP5 je nakonec bedna! Velká spokojenost. Po 7 letech v TOP5, poprvé v kariéře na bedně! Super. Samozřejmě jinak gratulace Henymu i dunimovi, kteří malé taktéž skvělé týmy a byli ještě lepší než můj tým. :klobuk:

Trochu jsem teda doufal, že jeden, dva lidi mě dají ve svých hodnoceních i na 1. flek skrze jinak (podle mě) vynikající obranu, možná nejlepší v KD a vynikajícího number one gólmana. Na druhou stranu vím, že ty jména v útoku tolik sexy nebyli, ovšem i tak platí to, co jsem řekl - velká spokojenost! Díky všem za supr ročník! :serus:

Jo, a jakékoliv poznatky, odborné slovní hodnocení uvítám s radostí! :moj:
Tomuhle týmu se dá těžko něco vytknout... Post centra skvěle obsazený (Toews-Malkin super duo, Kadri je pro mě 2C, Kuraly i Dickinson jsou dobří bottom centři), ale nelíbí se mi Ehlers a Konecny jako křídla prvního útoku. Ehlers má za sebou slabší sezónu, pro mě spíš 2LW. Konecny v první řadě v Philly hrával, ale další týmy měly přece jenom lepší hráče na 1RW. Kdybys měl jenom jednoho a na druhém křídle někdo lepší, tak je to super tým (možná nejlepší). Jinak druhá lajna skvělá, bottom 6 taky a obrana TOP3 v KD (byla by nejlepší, kdyby ve třetí obraně nebyl M. Rielly, pro mě 7D, ale to už je detail). Vasil za mě nejlepší brankář současnosti, sice by mohl mít lepší (zdravější) dvojku, než je Elliott, ale to je také detail.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS