Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KRÁL DRAFTU 10.0 - registrace

10. ročník dnes už legendárnej draftovacej súťaže.

No čo, off season je v plnom prúde, už sa nič nepodpisuje, netrejduje, nedáme ďalší ročník? :-D
Jsem pro :good:
Ja by som ako uz tradicne navrhol aby bolo podmienkou ucasti v novom rocniku to ze kazdy kto sa prihlasi musi najskor znovu vyhodnotit posledny rocnik... mozno som jediny, ale mna by celkom zaujimalo ci by ten tim co sa zdal byt najlepsi tesne po drafte dokazal ten triumf obhajit aj pri pohlade spat po odohranej sezone...

Niekto si do timu nadraftuje mlade nadeje ktore maju v case draftu mozno este mensi kredit, ale pocas sezony zaziaria a pri pohlade spat by ten tim mohol dostat vacsie body. Niekto iny zase nadraftuje znamych veteranov za ktorych ziska v KD body uz len kvoli menam, ale mozno pritom uz pocas sezony bude na ich vykonoch badat upadok a pri pohlade spat by ten tim vyzeral podstatne horsie ako tesne po drafte...
Jednoducho by ma zaujimalo kto z KD manazerov dokaze ako odhadnut ktori hraci uz v dalsej sezone budu zhasinat a naopak ktori mozno nie az tak ocakavane zaziaria...

Ak je zakladnym cielom KD zlozit co najlepsi tim pre nasledujucu sezonu, tak by zakonite vyhodnotenie malo mat vacsiu vahu az po tej sezone, na zaklade vykonov hracov pocas sezony
Ja si počkám na záujem. Ak bude malo tak do toho nejdem.
Tiez by som si rad zahral, ale bojim sa, ze sa nas nenazbiera.
Taky se klidně přidám, pokud se to stihne dohrát do 15. září..
Ak by sa prihlásili stálice a najmä ak by sa zjavil náčelník, tak by sa to dalo
taky bych se přidal
Velmi smutne to dopadlo.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO