Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SC FINAL: BOSTON Bruins - ST. LOUIS Blues

Záverečné boje o Stanley Cup!

Víťaz :?:

Boston
54%
21
St. Louis
46%
18

Boston po tretikrat vo finale v tejto dekade, St. Louis po prvykrat od roku 1970.
Zacina sa 27. maja, najneskor 12. juna spozname vitaza.

Obrázek
Nechce sa mi verit ze suckmeester hra vo finale.
4:2 - odveta za 1970 a první :cup: pro Blues.
Blues jako fanoušek Hawks nemůžu fandit. Z koho by jsme si potom dělali srandu?

I když se mi nelíbí ani druhá varianta, tak snad to Bruins urvou

BOS in 6
Vidím to podobně. Bylo by divné, kdyby 2x po sobě vyhrál SC tým s mnoha lety živenou nálepkou Loser. Navíc Boston je letos hodně odolný ...
takže STL in 6
Lets go Blues :groupwave:
Prosím musí, :pray: Je mi jedno jak, ale musí je porazit.
Přál bych to Pastovi, ale tak Krysa vedle něj mi vůbec nevoní....
Proto fandím Blues. :wave:
STL in 6
Blues in 5
Nevadí mi ani jeden tým (ano, ani Bruins už mi pár let nevadí). Takže letos je to finále pro mě cajk z obou stran.

Ale aby to vyhrál Schenn? To by byl megatroll. :lol2: Takže Bruins!
Schenn je mi u prdele.
Bruins už nikdy.
Blues si s tlačenkou už poradili, tak snad si poradí i teď.
Za mňa je to jasný Boston a nie preto, že proste Bruins.
Tešil som sa na Sharks a vyrovnané finále. Pätica z SJS na čele v bodovaní proti jedinému Schwartzovi vo mne vzbudzovala dojem, že práve Sharks môže vyzvať našu obranu na čele s Raskom na zaujímavý boj. Žiaľ nestalo sa.
Takto to vidím na vyrovnaný boj rovnomerne rozložených útokov, kde dôležité zápasy rozhodne naša presilovka a nie zrovna najlepšia oslabovka Blues. V konečnom účtovaní bude Rask ale faktor, ktorý nam výhra trofej a odnesie si aj Conn Smytha.

Je to hokej a Nhl, stať sa môže čokoľvek. Nech vyhrá lepší! Go B!
Je mi v podstate jedno kto to finale vyhra... je vela fanusikov Avs co nechcu aby vyhral ROR (co ja osobne nechapem, ROR fiasko bolo v prvom rade vysledkom predchadzajuceho vedenia Avs), dalsi zase nechcu aby vyhral “oblubeny“ Marchand, atd... whatever. Ja nemam nic zasadne proti Bruins ani Blues, nech vyhra lepsi.

Tipol by som ale asi vyhru Bruins, predsa len mam pocit ze mali do finale o nieco lahsiu cestu ako Blues co by sa mohlo (ale nemuselo) prejavit... leafs, jackets a canes (spolu 17 zapasov) vs. jets, stars a sharks (19 zapasov)?
nespočet krát to v posledných rokoch vyzeralo, že máme v sezóne skvelo našliapnuté a dopadlo to na ho.no, v tejto sezóne som ich azda po prvý krát úplne odpísal, že nie je šanca a zrazu toto, ešte stále nechápavo krútim hlavou, ako sme to s touto zostavou dokázali... :sok:
pochopiteľne som rád a kedy ak nie teraz im budem držať palčeky, ale som opatrný vo veľkohubých vyhláseniach, že to iste dáme, takže počkajme si,
každopádne v tom tíme je niečo zvláštne, magické a preto by som vobec nebol prekvapený, ak by ten SC získali :frajer: :good:
Boston 4:2
Walt píše:
čtv 23. kvě 2019 15:06
každopádne v tom tíme je niečo zvláštne, magické
no mozete este magicky skoncit jeden gol od stanley cupu a spominat nato dalsich 20 rokov
Bohužial tímy ako Blues, Preds, Sharks, Phila, Nucks, NJ (posledných 10 sezon) su vo finále vždy len doprovod pre Garyho **** .. už to je až trápne.. Takže :cup: znovu na slovensku ale je mi to :butt:
Fuuuu tipovat nebudem, fandim nasim, to tom zadna...

Len rozmyslam, co s nami spravilo to dlhe volno...11 dni volna, na regeneraciu a kondicku super, na doliecenie zraneni paradne...len co sa tyka suhry, zapasovej praxe...no neviem...

Blues mali trosku mensi oddych, ale tiez su skoro tyzden bez zapasu, preot ocakavam prvy zapas taky plny naspeedovanych vevericiek, okna v obranach, asi padne aj dost golov, mozno sa mylim.

Kazdopadne...verim, veris, verime :) LET´S GO BRUINS!
Prečo máš taký názor? Dosť to zhadzuje borcov, ktorý sa do toho finále dostanú po neskutočne dlhej sezóne.

Minulý rok sme videli spanilú jazdu Vegas, žiaľ doplatili na skúsenosti, ktorých mall Washington o dosť viac. Na zápasoch vidím, že dokonca otvorili finále výhrou a až potom sa niečo zlomilo. Asi sa priskoro videli so Stanleym.

Rok predtým Nashville tiež nebol na zahodenie. Opäť som mrkol na wiki, keďže to bolo pradávno a vidím tam divoké prestrelky. Okrem prvého a posledného zápasu boli štyri "debakle". Ak dáš budúceho šampióna vo finále dole 1:4 a 1:5 si len týmom do počtu?

Ale z časti beriem, od 2013 Bos vs Chic som nevidel lepšie a vyrovnanejšie finále Stanley Cupu. Hold original six je len jedna. Na tých 15 sekúnd na konci šiesteho zápasu asi nezabudnem :cry:
Dúfam že šampanské sa ti už chladí , veď aj mená boli vyrité na SC plát už po 1. kole, zápasy sa hrajú už len aby sa vyzbieralo vstupné..
Ohlund píše:
úte 28. kvě 2019 04:31
veď aj mená boli vyrité na SC plát už po 1. kole, zápasy sa hrajú už len aby sa vyzbieralo vstupné..
Příští rok vyhraje prosím kdo? :hmm: Že bych si hned vsadil :roll2:
Jirik19 píše:
úte 28. kvě 2019 13:45
Ohlund píše:
úte 28. kvě 2019 04:31
veď aj mená boli vyrité na SC plát už po 1. kole, zápasy sa hrajú už len aby sa vyzbieralo vstupné..
Příští rok vyhraje prosím kdo? :hmm: Že bych si hned vsadil :roll2:
Vancouver to zrejme nebude :lol:
Blues :wave:
Konečně hearing pro nákýho Bluesmana. Two or three hits too late... :ninja:
Prvý zápas som nevidel a ťažko teda hodnotiť ako sa im podarilo hodiť do koša 2:0. Vyzdvihnúť ale treba Kruga, to bola krása ten superman. Zhodiť ale treba ten druhý gól, hráme finále a takto inkasujeme.. za toto to dúfam v šatni kričalo.

Včera parádna prvá tretina. Klasicky Play off po našom, keď Blues začalo tlačiť sme mi dali gól. Do piatich minút bolo ale dva krát vyrovnané. Druhá tretina presne opak, neviem či som miestami nedriemal. Tretia v réžii Blues. Občas sme zasvietili aj my, ale nič z čoho mohol byť gól sme si nevypracovali. V predĺžení sme tuším ani nevystrelili. Čudujem sa, že sa hralo tak dlho. Na záver je nutné napísať, že sme proste v druhej tretine zaspali a ani občasný pekný hit nás nevyhnal z jaskyne. Je pekné, že sa do TD vratíme, budú aspoň bubáky ale mal to tam niekto zje*ať po druhej tretine...

Tukka za tých desať dní očakávane stratil tú auru neprekonateľnosti. Aj keď v tretej podržal viac krát, bude to vyrovnanejšie než som tipoval. Za tvrdosť oboch týmov a zatiaľ bez zákerností 10/10 :box:

P.S cg for blues, komentár na nove hovoril, že vyhrali po trinástich prehrách prvý zápas vo finálovej serií? wtf tento rekord :hehe: ale okey bolo to dávno
Dobre ze to je vyrovnane. Rad by som videl game 7.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES