Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCSF: ST. LOUIS Blues - DALLAS Stars

Záverečné boje o Stanley Cup!

Postupující :?:

St. Louis
67%
12
Dallas
33%
6

Diskusia o serii Blues - Stars.
Blues 4:2
7 zápasů by téhle sérii slušelo, přeju STL, ale dám DAL.
:neviem: třeba Blues 4:2
Dallas v 7
Blues 4:1
Wow, wow, wow!

Před Stars musím smeknout klobouk. Ten tým je vážně dobrej. Skvěle brání střední pásmo, mají výborné oslabení a skvělou rychlou transition. Mají x-faktor hráče, kteří dokážou zabrat v pravou chvíli. A kapitolu samu o sobě mají v bráně, protože Bishop je neskutečná zeď. Nepamatuju si, kdy naposledy jsem viděl tak dominantní výkon brankáře, jako ten Bishopův v game 7. On držel Stars nad vodou , stačila jedna šťastná střela na druhé straně a klidně je mohl posunout dál. Z mýho pohledu měli všechny předpoklady contendera. To, že jsme je dokázali vyřadit a otočit sérii z 2-3 na 4-3 je pro mě známka velké síly Blues a moc si toho skalpu vážím. Obzvlášť s tím, jak jsme zvládli sedmý zápas. S jasnou herní převahou, bez jedinýho vyloučení, skvělým konsolidovaným a vyspělým výkonem, trpělivou hrou. Neskutečná euforie.

Což mě vede k tomu připomenout, že pořád nedokážu uvěřit, jak moc dokázal Berube ten tým posunout a změnit během probíhající sezóny. To, v čem Yeo naprosto selhal - tedy nastavení game plan - v tom Berube exceluje. Velmi dobře dokáže reagovat na vývoj zápasu i série. Umí se přizpůsobovat situaci, nestojí si tvrdohlavě za jedním herním stylem, umí číst hru i schopnosti hráčů. Když bylo jasný, že Stars efektivně umí ubránit naši transition a dobře blokujou obrannou modrou čáru a nedovolí nám kvalitní zone entries, prostě sáhnul k simple game a zkoušeli jsme to víc stylem dump&chase, který byl efektivnější.
A co je podle mě jeho velkou předností je leadership. Ti hráči za ním jdou, bojujou za něj, umí je namotivovat, rozumí jim. Tyhlety trenérský soft skills jsou neocenitelný.

Díky za to, těším se na konferenční finále.

PS: Z Roberta Thomase roste výjimečný hráč.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS