Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (P1) CALGARY Flames vs. COLORADO Avalanche (WC2)

Záverečné boje o Stanley Cup!

Postupující :?:

Calgary
74%
26
Colorado
26%
9

mitch píše:
úte 16. dub 2019 06:00
good luck colorado v dalsich kolach
A jinak jsi zdravý? :thumbsdown:
Calgary to ještě otočí, Rittich bude novým impulzem.
tak co tento obrat urobi s confidence na oboch stranach?

:petrik:
Obrázek

Obrázek
Jako nezkusit Ritticha ani v jednom zápase a furt tam cpat tu díru Smitha. :rofl:
[/quote]
rambo001 píše:
sob 20. dub 2019 07:52
Jako nezkusit Ritticha ani v jednom zápase a furt tam cpat tu díru Smitha.
Smith bol najlepsi hrac Calgary v serii.
Ooops, they did it again :giggle:


Ale musí to byť pre Lames kruté, celú základnú časť dominujú, príde play off a zrazu takáto lata.

A čo na to povie presný opak atlantika Přema? :matika:
Parda píše:
pon 08. dub 2019 08:50
(hracom) Flames (hraci) Avs nedají šanci, podle mě to bude sweep nebo 4:1.
Jediny spravny tip :klobuk:
:jn:
petrik píše:
sob 20. dub 2019 10:46
Jediny spravny tip
Najviac sa priblizil @andy_hawk. Ten jediny pripustal, z tych co vyjadrili svoj nazor, ze by Avalanche mohli aj postupit. :klobuk:
Usmevne, to tlacenie Ritticha do branky Flames. Sak Smith drzal nadeje plamenov dost vyrazne nad vodou. Calgary polozila ta nepremenena sanca Bäcklunda v OT v stvrtom zapase. Tam Grubauer predviedol magicky moment a defacto tu seriu zlomil v nas prospech. Ak by Smith dostaval goly z dorazok, kazdy druhy puk by mu vypadol a vlastnu neistotu preniesol na obrancov, tak by Peters dovod ku zmene mal. Nic z toho ale Smith nepredviedol, pochyta toho dost vela a hadzat na neho neuspech v prvom kole je riadna hlupost.

Dost ma potesil a prekvapil Rantanen. Po tom nabehu na 100+ sa zasekol a ani tu stovku nedal. Ale je spät a v najvhodnejsi mozny moment sa prebudil. Neviem ci v tom momentalnom laufe Grubauera a vlastne celeho mancaftu je mozne seknut aj jedneho z dvojice Sharks-Vegas. Ale kvalitu na to, aby to neskoncilo 4-0 ci 4-1 mame. Necham sa prekvapit, kde nakoniec skoncime. Ten tim skratka ma na to, aby to PO uhraval kazdym rokom a nebude dovod pocas sezony pisat cierne scenare o tom, aby Sakic robil vymeny a ze tim nema na to, hrat v PO. :hop:
Zasloužený postup. V žádném ze zápasů jsme nebyli horším týmem, ani v tom prvním (4:0).
Famozní Grubauer, dobře fungující obrana a nebezpečné všechny čtyři útoky. A samozřejmě v některých momentech i potřebné štěstí. Ale šli jsme mu naproti.
Jsem rád, že jsem se mýlil a že Sakic neudělal velké změny. Že přečkal to dlouhé mizerné období samých proher a vyplatilo se. I já se z toho poučil, že mám být více trpělivý, že nemá cenu házet flintu do žita a více věřit lidem, kteří jsou s týmem denně a mají o situaci daleko větší přehled.
Postup do druhého kola je úžasný počin :klobuk:
Kdykoliv vidim řádit Nieta, na PK i při even strength, musim si nahlas povzdychnout. Takovej poctivej klučina do bottom six, ten mi u nás fakt chybí. Ne že by na tom byl Sorensen nějak hůř, ale Nieto je prostě jen jeden. Hometown boy. A že sme Coloradu dovolili si ho jen tak stáhnout z waiveru... uff.
petrik píše:
sob 20. dub 2019 10:46
Jediny spravny tip
:cool: Díky za uznání.
V sérii Preds-Stars jsem psal o tom, že pasuju Dallas na černého koně prvního kola, protože každý rok někdo překvapí, tam mi to sice zatím opravdu vychází, ale letos to je samé překvapení a jeden favorit za druhým se postupně pakuje na greeny. Neskutečný ročník.

Avs to mají zaslouženě, byť jsem jim to teda vůbec nepřál. Flames rozebrali, kupodivu zachytal velmi slušně Smith a vyřazení není vůbec jeho vina, naopak zklamal útok, takže přesně naopak vůči základní části :giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS