Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (P2) SAN JOSE Sharks vs. VEGAS Golden Knights (P3)

Záverečné boje o Stanley Cup!

Postupující :?:

San Jose
42%
13
Vegas
58%
18

fantomas píše:
čtv 25. dub 2019 19:47
mad brevnem to bylo, z dalsich uhlu dost ocividny.
:hahano:
:neviem: Nevim uplně, jak to někdo může rozporovat
Rozporovat to mohu velmi snadno...
Pokud si naprojektuju branku tak vidim, že se puk nachází velmi blízko břevna a to jen pokud je jeho hokejka rovnoběžně s brankovou čárou. Což tenhle pohled nemůže nijak potvrdit.
Pokud by byla vychýlená trochu směrem k brankové čáře, bude to opticky vypadat výš, i když to bude ve skutečnosti níž.

Obrázek
AndyF píše:
pát 26. dub 2019 00:49
Rozporovat to mohu velmi snadno...
Pokud si naprojektuju branku tak vidim, že se puk nachází velmi blízko břevna a to jen pokud je jeho hokejka rovnoběžně s brankovou čárou. Což tenhle pohled nemůže nijak potvrdit.
Pokud by byla vychýlená trochu směrem k brankové čáře, bude to opticky vypadat výš, i když to bude ve skutečnosti níž.

Obrázek
Přesně takhle to totiž zkoumá i videorozhodčí, spíš by mě zajímal ten reálnej záběr ze kterýho to viděl ale teď už je to jedno.

Rozhodčí bych řekl pískali blbě na obě strany a jestli si obhájí tenhle gol tak si obhájí i ten 5 minutovej trest.

Sharks rozhodně nebyli v sérii lepší ale vést v sérii 3:1 a v 7. zápase 10 minut před koncem 3:0 a stejně krachnout taky neni projev nějaký dominance ze strany Vegas.
ti rozhodcovia zevraj do dalsieho kola PO nominovani uz neboli... :jn:

BTW - kde mame topicy na druhe kolo? :protest:
fantomas píše:
stř 24. dub 2019 19:16
2) měl na ledě téměř po celou PK jednu obrannou dvojici Engelland-McNabb.
Toho jsem si taky všiml a nechápal jsem. Ano, sudí z toho zápasu skončili, NHL se Vegas za ten call omluvili a jo, byl to špatný call, ale to se v NHL stává v bezvýznamném zápase základní části, tak v sedmém zápase play-off. Nicméně takhle doslova projebat pětiminutovou PK je doslova na přes držku, podělali to jak hráči tak hlavně Gallant. Engelland je slušně řečeno Gallentem velmi přečeňovaný a nevzít si time je amatérismus. Asi si unavil mozek tím sarkastickým smíchem na sudí.

A díky za to shrnutí série ze strany hráčů Sharks, já tedy toho z té série neviděl tolik, ale naprostý souhlas. A s tím jak se k zápasům Sharks obecně dostanu dostí zřídka, tak jsem byl až v šoku ze hry Burnse. Laxnějšího beka jsem snad nikdy neviděl, turnover machine a pokud neprodukuje, tak je to regulérně bek hodný posazení na tribunu. Šílené.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG