Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (C2) WINNIPEG Jets vs. St. LOUIS Blues (C3)

Záverečné boje o Stanley Cup!

Postupující :?:

Winnipeg
54%
20
St. Louis
46%
17

Ani tieto dva tímy sa v Playoff ešte nikdy nestretli.
Bilancia vzájomných súbojov zo základnej časti je 3-1-0 v prospech Jets.

Obrázek
Už se na to moc těším. :stl: :cup:

Čekám vyrovnanou sérii, která úplně klidně může dospět do 7. zápasu. Věřím, že s úspěšným závěrem pro Blues.
Mám o Winipeg celkem obavu - tím, že neudrželi vedení v centralu, si to dost zkomplikovali. Blues mají historii play-off neúspěchů ale ten nemusí nutně přjít už v prvním kole.
Jets in 6. Blues a uspech v play-off? To mi nejak nepasuje.
Jets v 7.
Jets 4-0
Len doplnim ze podla mne winnipeg vyhra zapadnu konferenciu a prehra vo finale s tampou.
Jets 4:3
Jets in 7
Jets si s Blues poradí, ti dojednou na brankáře, kometa Binnington formu ze ZČ neudrží a Allen je Allen. Jets in 6.
Jets v 7.
Blues si s Jets poradí, ti dojednou na brankáře, kometa Hellebuyck formu ze ZČ udrží a pak už tam není nikdo. Blues in 6.
Blues 7.
AndyF píše:
pon 08. dub 2019 09:13
Blues si s Jets poradí, ti dojednou na brankáře, kometa Hellebuyck formu ze ZČ udrží a pak už tam není nikdo. Blues in 6.
hmmm tazko. blues su burka v pohari vody co sa im chvilu zadarilo par zapasov. jeden zapas mozu vyhrat. jets s prehladom.
I když jsem psal, že skáču na vagon Jets, mám obavu, že může skončit hodně rychle. Jets rozhodně nejsou tak dominantní jako loni a Blues rozjeli v druhé půlce neskutečnou jízdu.

STL in 6
Jets jsou mými druhými oblíbenci letos v PO, ale ta série bude pro ně hodně těžká - opět tady dám spíš na mé přání a tipuju 4-3 pro Winnipeg.
Obrázek

Love it :rocker: :buchac:
Dost mozno klucovy zapas pre vysledok serie a Jets potopi jediny hrac...neuveritelny pitomec, ten Trouba. Najprv uplne stupidnym sposobom kroscekuje Tarasenka a potom na konci zastavi puk vo vlastnom pasme, da tak sancu hracom Blues puk vybojovat a potom neskutocne pomalym pohybom sa vracia pre Binningtona ale to uz je neskoro a Schwartz striela vitazny gol. Ak to Jets nezvladnu a neotoci, tak bude Trouba za totalneho hlupaka. :-D

Gol na 2-2 skor nemal platit, nie? Prislo mi, ze branka bola posunuta skor od Sundqvista ako v nej bol puk. :neviem:
tiez si myslim, ze branka uz bola posunuta - bolo to velmi tesne. Neuznat taky gol by ale bolo sakra krute :)
Já mám pocit, že Darren Pang (u nás v komentáři) říkal, Schenn vystřelil puk dříve, než se posunula klec. Podle něj ihned jasná záležitost a jasnej gól. Já tomu moc nevěřil a jen se modlil... :-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS