Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: (A1) TAMPA BAY Lightning vs. COLUMBUS B. Jackets (WC2)

Záverečné boje o Stanley Cup!

Postupující :?:

Tampa Bay
79%
30
Columbus
21%
8

Ďalšia dvojica, ktorá sa v Playoff nikdy nestretla. Tampa prestrieľala Columbus v zápasoch základnej časti 17-3.

Obrázek
Neviem preco, mam ale silny citak na Columbus, nebudem velmi prekvapeny, ak by to Columbus fakt dal.
Tampa 4:1. Kuchy pojede :cinka:
To je taková ta série, kde se marně hledá, proč by to nemělo dopadnout podle předpokladů. Nevim, jestli je to až těch milion ku jedné, aby to bylo jasné pro Blue Jackets, proto si myslim, že se Tampa nezalekne ani Bobrovského play-off choke modu, ani toho, že Bus ještě nevyhrál p-o sérii, ani toho, že sama letos dominovala nejen proti Columbusu. A tady nejde použít ani to, že by Blue Jackets mohli hrát uvolněně, protože nemají co ztratit ... protože sakra mají.
Tampa in 6. Jackets pocas trade deadline vsadili vsetko na jednu kartu, ale ta karta nie je kuzelna.
Tampa v 5.
Tampa sweep
Tampa v pěti, tady není o čem. A Kekelainen si pak může hledat strom na který si to hodí.
Tampa in 6.
Stejně jako v případě Caps nepřeju Tampě :cup: dalších 20 let, za ten co nám kvůli zranění beků ukradli. Ale asi to letos bude jejich, nějak ten tým nemá slabinu a je hladový po úspěchu.
Lightning v 5
Tampa v 5.
Bolts in 5
Tampě na východu fandím a zdaleka nejen kvůli tomu tipuju jejich výhru 4-1.
Columbus je moj no. 1 vagon, ale zial, cez Tampu cestu dalej nevidim.
Columbus vystrkuje růžky..
Deja vu z minulej sezóny :roll: musia vyhrat doma aspon jeden zapas, musia proste a potom to uz nejak dotiahnu.
Kukal to niekto co sa tam deje? podla hajlajtov tampa hra vlazne. ale este nie je koniec serie. ak toto tampa dokaze otocit uz ich nic nezastavi, takze sa hra o pohar.
Tampa hrá otrasne v obrane, najmä Hedman s McDonaghom. Nevedia si vyčistiť miesto pred brankárom o hlúpych stratách puku ani nevraviac. Naopak naši zacementovali obranu, nepúšťajú hráčov Tampy pred Bobrovského, využívajú kvalitný forchecking. Vasiljevskij, chytá len to, čo musí, niet ani jedného superzákroku.
Čo ma najviac prekvapuje, je mäkkosť Tampy. Presnejšie nevidno nijakú bojovnosť, ako keby neboli v kurze, že PO sa už dávno začalo.
Pomohli aj zmeny v útokoch, Atkinsona postavili miesto Andersona k Dzingelovi a Duchenemu, mimochodom, Josh sa celkom dobre zohral s Texierom a Folignom. Len mi Bjorkstrand nepasuje do útoku s Duboisom a Panarinom. Vôbec, v 5:5 by tento útok mal pridať. A tým nemyslím body, ale hru v celom.
Duchene ma príjemne prekvapil, už v prvom zápase mal dve tri gólové šance, vytváral pre partnerov momenty, v tomto sa ešte viac zlepšil.
Torts si z Coopera dělá dobrou prdel. Přehrává ho neskutečným způsobem. Not even close.
kučerov dostane jeden zapas a to paradoxne otoci seriu. ale zatial mi tie predpovede moc nevychadzaju
mt-svk píše:
sob 13. dub 2019 11:26
Vasiljevskij, chytá len to, čo musí, niet ani jedného superzákroku
V play off jeho klasika no, zvysok serie bude zalezat od toho, ci sa Vasil konecne zobudi.
teda sledovat dvojku Jones a Werenski je cista krasa
Tampa :scare: :sok:
Velmi zaujimava skusenost. Ak to skonci tak ako to vypada ma to pre mna aspon jednu vyhodu ze nebudeme za najvecsich blbcov ak tu seriu nevyhrame u nas.
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS