Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Na ktorý vagón naskočíte?

Záverečné boje o Stanley Cup!

Je nas tu dost takych, ktorych timy do PO nepostupili. Na vagon ktoreho timu naskocite, resp. komu budete v PO priat najviac? :hmm:
Sharks a Blues
Vychod - Isles a Bolts
Zapad - Jets a Flames

mohl by to byt konecne nejakej kanadskej team, krome Leafs :-D
Canes, ale ti nebudou mít dlouhého trvání, na západě Jets/Flames.
Tampa :wave:
Leafs, Canes, ak postupia Jackets
Knights, Stars, Avalanche
Isles :fan:
Na vychode hurikanom a ferklundovi.
Sharks, Flames, Canes.
ja naskakujem na vagon Slovakov, primarne teda na Boston. Na zapade nemam komu fandit, snad len tomu, kto bude hrat proti Lames :jn:
arek píše:
pát 05. dub 2019 10:32
snad len tomu, kto bude hrat proti Lames
tak vitaj v klube :serus:
arek píše:
pát 05. dub 2019 10:32
ja naskakujem na vagon Slovakov, primarne teda na Boston. Na zapade nemam komu fandit, snad len tomu, kto bude hrat proti Lames


Tak to je sklamanie.
Stejnej jako loni primárně Jets. Ale strašně bych to přál Big Joeovi.

No a na východě Hawks východu-Canes.
jako poslední dobou už tradičně skočím na své záložní týmy, tedy Sharks a Tampu. Ve hře nicméně zůstalo i dost dalších pro mě sympatických týmů, jejichž triumf by mě potěšil. Je jich tolik, že se mi to nechce ani vypisovat. Avs to ale nejsou :)
Mám po té sezoně chuť spíš skočit pod vagon, ne na něj.

(asi Sharks)
Carolina
Nato, že máme v Bostone až 5 čechoslovakov tu bude fandiť jediný? To tu máme asi málo tých májových expertov alebo nikto nemá rád Boston? :lol2:
Bostončan píše:
pon 08. dub 2019 11:48
alebo nikto nemá rád Boston?
*cough*Marchand*cough*
Bostončan píše:
pon 08. dub 2019 11:48
Nato, že máme v Bostone až 5 čechoslovakov tu bude fandiť jediný? To tu máme asi málo tých májových expertov alebo nikto nemá rád Boston? :lol2:
Já fandím Ducks a výkony čechů a slováků v jiných týmech NHL jsou mi celkem u prdele. Až oblečou národní dres tak je to samozřejmě jiná písnička.

PS: jak někde slyším Sedlákův Columbus, Černákova Tampa atd tak se mi otvírá kudla v kapse.
Rethon píše:
pát 05. dub 2019 17:16
skočím na své záložní týmy, tedy Sharks a Tampu. Ve hře nicméně zůstalo i dost dalších pro mě sympatických týmů, jejichž triumf by mě potěšil. Je jich tolik, že se mi to nechce ani vypisovat.
to jsem nevěděl, že tady napíšu týmy, které budou ve svých konferencích nejvíc pro smích. Sharks sice ještě žijou, ale s takovými výkony to nebude mít dlouhého trvání. Ty další oblíbené týmy radši nebudu vypisovat, abych je taky neposlal na greeny.
Rethon píše:
stř 17. dub 2019 09:07
Ty další oblíbené týmy radši nebudu vypisovat, abych je taky neposlal na greeny.
tak napis aspon neoblubene (mozno vdaka tomu vyhraju :jn: )
Zatial 5 postupujucich a iba 1 z nich zacinal PO doma (aj to asi isles neboli povazovani za favoritov na postup)
Zatial postupili 3 wild card timy a canes su stale v hre
podobny masaker favoritov v prvom kole sme veru davno nemali

Som zvedavy ci sa vobec este niekto z tych vyssie nasadenych k isles prida a postupia v G7 :hmm: asi by ma ani velmi neprekvapilo keby nie :neviem:

Celkovo po prvom kole zo sirsieho okruhu favoritov na finale zostanu v hre asi len sharks/vegas na zapade a na vychode bruins/leafs a mozno caps ak sa zadari

Z tej 5-ky ktora je uz aktualne v druhom kole (isles, c-bus, avs, stars, blues) sa asi do zaverecnych bojov s nikym prilis nepocitalo :neviem:

Mame solidne zarobene na prekvapive finale ake bolo napr. v 2012 kings-devils (8th seed vs. 6th seed)
Na východě jednoznačně vítěz série Caps-Canes a na západě momentálně Avs.
Ať jsem tipoval, jak jsem tipoval, moje koně jsou furt ve hře.. :cool:
Ja naskakujem až v 2. kole. V prvom som si užíval pozíciu nestranného pozorovateľa. Aj keď "tajne" som to prial Canes a Flames, takže 50% úspešnosť.

Takže Canes zostávaju a prídávam Columbus. Na západe :neviem: .
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS