Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: (A2) BOSTON Bruins vs. TORONTO Maple Leafs (A3)

Záverečné boje o Stanley Cup!

Postupující :?:

Boston
66%
23
Toronto
34%
12

Táto dvojica je už istá, preto môžeme začat tipovať a diskutovať :)

Po roku sa opäť tieto tímy stretávajú v 1. kole playoff. Vlani to skončilo 4-3 pre Boston, predtým v roku 2013 v pamätnej sérii tiež 4-3 pre Boston. Toronto vyhralo sériu nad Boston v playoff naposledy v roku 1959 :oops:

Obrázek

Obrázek
Hodne dobra seria. fandim bostonu, zdenovi , jak obvykle. vidim to ale na tesnu seriu 4-3 boston.
Letos vyhraje Boston. Příští rok Toronto.
Boston 4:2
Toronto 4:2
No "uzas". Toto bude podla mna velmi dobra seria. S Torontom v prvom kole je to vzdy legendarne :) Dufam, ze to urveme, ale moze to dopadnut hociako.
Pominu teď ten dementní systém PO, tyto týmy se neměly sejít v prvním kole... Nicméně bude to super série, podle mě to Toronto letos prolomí a přejde první kolo, i když jim překvapivě moc lidí nevěří. 4:2 Toronto.
Boston in six
Parda píše:
čtv 04. dub 2019 09:58
Pominu teď ten dementní systém PO, tyto týmy se neměly sejít v prvním kole
no, a to este na vitaza caka v 2. kole (pravdepodobne) Tampa :scare:
Čekám klasiku těchto dvou týmů - Boston v 7.
Marec sme začali výborne ale do plaoff sme vykony zase urovnali. Toronto je na tom však ešte horšie. Ohľadom zranení sme na tom rovnako, hviezdy su zdravé a preto podľa mňa rozhodne vyššia kvalita v útoku na našej strane. Ešte viac bude ale závisieť od našej bránky a obrany.

4:2 Boston! :cinka:
Obranná hra Toronta je prostě mizerná, snad horší než naše a to je co řict.
Bruins v 7
Bostončan píše:
pon 08. dub 2019 11:56
podľa mňa rozhodne vyššia kvalita v útoku na našej strane.
Zrovna o tom teda úplně přesvědčenej nejsem.


Na tuhle sérii se mimo té naší těším nejvíc. Věřím v postup Toronta v 7 zápasech.
Tak na tohle se hodně těším, doufám, že zápasy budou mít pořádný náboj a série půjde do 7 mačů.

Leafs in 7 díky Andersenovi, který chytne neskutečnou fazonu
Fandim Medvedikom, ale netrufam si odhadnut dlzku serie, nechcem to pisat velmi velkohubo ,ale potesilo by ma 4:2 na zapasy pre nas.

Ten system nasadzovania do PO je absolutne neferovy, a nesystematicky....

Nuz len prajem nabite hokejky, ciste hity, vela srdca na lade a ziadnu zakernost!

Let´s go Bruins!
Série to bude asi nejzajímavější na východě, nefandím ani jednomu z nich, ale víc věřím Bostonu - 4-3 pro Bruins.
Redy píše:
pon 08. dub 2019 13:38

Zrovna o tom teda úplně přesvědčenej nejsem.


Na tuhle sérii se mimo té naší těším nejvíc. Věřím v postup Toronta v 7 zápasech.
March, Bergy, Pasta.. koho ma Toronto v útoku lepšieho, bodovejsieho a skúsenejšieho?
Dnes to bolo tvrdsie. Nedohrali Krug, Clifton a DeBrusk. Uvidime, ako rozhodne disciplinarka o Kadrim.

Prvý zápas veľmi vyrovnaný. Kopec tyčiek, brankári podržali. My sme využili veľkú dieru v obrane pri presilovke ale inak nám dopriate nebolo. Šanci na gól sme mali dosť. Toronto naopak využilo dve z troch veľkých chýb na našej strane. V podstate som ale spokojný, na prvý zápas to nebol zlý výkon.

K zápase druhom len toľko, že sme konečne ukázali zúbky :-D šanci sme si vytvorili toľko, že to tam muselo napadať. Hovorím si, že by bolo divné v tejto forme nedať aspoň jeden gól za tých päť minút a pár sekúnd nato si Bergy urobil čiarku aj v tomto zápase. V tej víťaznej eufórii mi ale ušlo čo je s Krugom. Po prestávke do zápasu už nenaskočil.

V pondelok prvý krok smerom k výhre :cinka:
Ešte ku Kadrimu. Po tom čo v noci predvádzal a v podstate cely čas to iskrilo okolo neho by som bol radšej keby nenastúpi. Pre jeho dobro. Toto bude už možno trošku osobnejšie a ako pozname mentalitu nášho týmu a kapitána tak aby neletel aj s plexisklom.
Takze novinky:

DeBrusk a Krug su day to day -maju sa lepsie, nevyzera to asi nejak vazne (moze to byt aj taktika)
Johansson je chory....

Zboril bol povolany hore...

Moore a Kuraly dnes trenovali, vyzera to s nimi nadejne...

Koniec hlasenia

:salute:
Vcerajsi cas zapasu mi vyhovoval, tak som si ho pozrela

- zacali sme velmi nekoncentrovane, caste pady z korculi,s traty pukov, no paradoxne gol Toronta v nas prebudil medvediu dušu, a v najbližšej presilovke sa podarilo skorovat a odvtedy sme prebrali iniciativu
- velmi sa mi pacila druha tretna, hrali sme vyborne, dufam ze takto budu hrat zajtra v noci, , mozno sa mi podari sa zobudit aspon na jednu tretinku a kusok zapasu


Verim veris verime!!
tak sme to ubojovali :clap: . Leafs z nas musia mat uz triasku - 3x ich vyradit v 7 zapasoch.
:clap:

Dali sme to, už z nás majú komplex :lol2:

... Ešte sa kúsok potešme, od štvrtka nová séria... 😃
Myslim, že teprve teď cítí fandové Islanders tu pravou euforii.
Gratulace, Bruins.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS