Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SC FINAL: BOSTON Bruins - ST. LOUIS Blues

Záverečné boje o Stanley Cup!

Víťaz :?:

Boston
54%
21
St. Louis
46%
18

Kto tu place??? videl si ma nariekat, pisem tu nieco zle? Len jednoducho obdivujem, ze hraic s takymi zraneniami nastupuju....

Mal si zlomenu sanku? Ja nie, ale ked si len predstavim ako boli ked si po operacii osmicky tak si enviem predstavit viacnasobnu zlomeninu sanky....

Som poukazala na to, ze sme hrali obetavo aj napriek tomu, ze viaceri utrpeli zranenia, pre ktore by za normalynch okolnosti (zapasy ZC) asi boli na marodke...a s ktorymi by obycajny clovek mal co robit....

Ja si uvedumujem, ze finale SC je Mount Everest v hokeji....niektori hraci ho zaziju raz za zivot, inym sa postasti zazit finale z tej radostnej i tienistej stranky, ale jednoducho aj tak sklanam klobuk dole, ze su ochotni riskovat trvale poskodenie zdravia....
A tak niečim si tie rany po finále musíme predsa zahojiť :neviem: Ja vnímam ako neskutočný úspech za deväť rokov tri krát finále. Lepšie je len Chicago, ktoré ich aj vyhralo. Ale aj tak bude celá off season v prdeli lebo keď dôjde na nhl, hneď si spomeniem a :cry: :cry: :cry:
Ale ukazala sa jedna vec a to je obrana....ja som chcela aby sme sa pred deadline posilnili aj na tomto mieste...to sa tiez ukazalo ako jedna z klucovych veci....

iinak pisala som do chatu, ocakavm ako jednu z prvych veci vymenu Backesa, este ma zmluvu :-D a 6 milionov je riadny balik
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS