Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Boom or bust

Diskutuj o všem, co se týká hokejové fantasy.

Ktore vase fantasy rozhodnutia ( draftove picky, prospekty, vymeny, addy) vypalili ovela lepsie, ako ste si predstavovali a naopak ktore sa ukazali ako faily resp. nenaplnili ocakavania, i ked ste si od nich vela slubovali?
Osobne mi skvelo vysiel pick Morgana Reillyho pred vlanajsim rocnikom. Prave mal asi po najhorsej sezone v kariere a hoci mal predtym bodovo solidne sezony a ze hra za Toronto s tym talentom znamenalo, ze davku bodov urcite prinesie, ani vo sne som netusil, ze moze byt ppg.

Co sa tyka sklamani, asi to je moja sucasna brana. Od spojenia Rinne a Bobrovskij som si sluboval hrozne vela, v mojich ociach to malo byt top brankovisko nasej ligy... Dopadlo to tak, ze Bobrovskij ma jednu zo svojich najhorsich sezon a hoci ma Rinne stale solidne cisla, na jeho vlanajsiu Vezina formu sa nechyta...
Tahle sezona je u mě na busty hdně bohatá, takže se zaměřím raději na ta pozitiva, resp. jedno - Jeff Petry v 9. kole, to se hodně povedlo. Bohužel ten draft měl i zbylých 10 kol z nichž mezi busty nepatří jen Galchenyuk a Eric Staal, s přimhouřeným okem ani Mike Green. Zbytek je přešlap za přešlapem.
Letos se mi povedl výborný pick v jednom z keeperů, kdy jsem vytáhl Eliase Lindholma ve 3. kole. Marně vzpomínám, kdy se mi povedl lepší draft pick v poměru cena/výkon.

Bohužel ve stejné lize jsem vyplýtval 1. kolo a 3rd overall pick na Kovalchuka. :fnuk:

Když zapátrám v paměti, tak před asi 4 lety jsem v keeperu addnul do týmu Marchanda, kterého dropl jiný GM při krátkodobym slumpu celýho Bostonu. Vzhledem k tomu, že z Marchanda je od té doby konzistentní příspěvatel 80+ bodů každou sezónu a mám ho v týmu do teď, je tohle určitě můj nejlépe zhodnocený add v kariéře.
Určitě největší úlovek byl když jsem z FA vytáhnul Kucherova v momentě, kdy začali fungovat triplets. To samé platí pro výběr Gadreaua do prospectů a následné udržení v týmu a taky to, že jsem si nechal Vasilevského jako keepera, když skončil jeho status prospecta, ale on byl v TB stále v pozici za Bishopem bez jisté pozice.

Mezi největší faily určitě loňský drop Bailyeho asi po 5 zápasech, kdy jsem z něj byl zklamanej a on byl nakonec skoro PPG player. A potom letošní prospect draft, kde jsem naštvaně přišel o Cartera Harta (chyba byla, že jsem ho nevzal už rok předtím). to mě bude bolet ještě dlouho
Vzhledem k 2. sezoně je to těžko říct, ale možná nejlepší tah byl loni RNH z FA. Což neni nic moc, ale letos určitě solidní. Pak možná Helleybuck, kterej byl logická volba poté, co jsem za delší peníz pořídil Masona a ten byl z kasy vytlačen. Letos je to takovej šul nul. Na W dobrý, ale gólů dostává dost.
Za další skvělý tah považuji paradoxně, že jsem vydržel loni začátek sezony Burnse. Protože v klasice jsem ho pustil petrikovi těsně před tim, než se rozjel. Myslim, že mi ještě pár let poslouží.
Určitě jsem zřejmě nejlíp tahal letošní 1st, kde jsem bral Giordana, ten příběh kolem něho už se tu popsal.. Jak se vyvrbí Binnington, to se samozřejmě ještě uvidí.

Provarů je kupodivu taky dost a asi největší je Teravainen, u kterýho jsem to na rozdíl od Burnse nevydržel. Na druhou stranu, pokud vezmu, že náhrada za něho je RNH, tak jsem si vlastně polepšil.
Když si Connor stěžoval na Rinneho, tak musim říct, že ho dostal za Millera, od kterého jsem u Blesků čekal lepší výkon a v současné době už vypadl z 1st pp a je v 3rd. Takže už u mě skončil.. To samé JvR, který šel ale za Hornqvista, který to má taky letos na levačku. Akorát mě mrzí, že jsem měl od JKL na výběr i Hubyho.. Byl jsem ale měkota
A zjevně jsem si měl taky nechat Leeho, u kterého jsem, jako většina, čekal propad po odchodu Tavarese.

Celkově jsem ale spokojenej, Rozhodně budu mít letos na keepu daleko větší hoňku, koho vybrat.. A to ještě budu chtít v offseason obrat JKL o Ghosta, samozřejmě férovkou..

Edit: Uplně jsem zapomněl na Broučka, kterýho jsem bral letos v nouzi z FA po draftu . No a teď už válí 1st C v nejlepšim týmu Metra.. :giggle:
Ja som v posledných kolách draftu skúsil risknúť dvojicu žabožrútov Domi - Drouin a obaja hrajú nad očakávania a výkonmi si pýtajú keep.. V prospect drafte som posledné 2 roky získal Petterssona a Chabota a obaja sú frenčajz plejeri od prvej sezony... aj vdaka tímto 4 hráčom sa v priebehu roka z bottom feedera stal PO tím (zatiaľ :giggle: )..

Najväčší fail bol asi Talbot ktorého som draftoval po sezone v ktorej odchytal cez 70 zápasov a dotiahol Coilers do finále konferencie ( tá séria s Ducks bola rigged :bee: ) , vysolil som za neho skoro 40 doláčov a nakoniec som ho dropol, ale teraz sa špekuluje o vymene k Flajers kde určite oživí kariéru a bude jasná 1ka :jn: tak som ho pickol s5 :paperbag:
Ohlund píše:
sob 16. úno 2019 04:51
dotiahol Coilers do finále konferencie ( tá séria s Ducks bola rigged :bee: )
bolo to iba 2. kolo, finále bolo NSH-ANA :cry:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS