Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ceska Extraliga

Diskuze o nejvyšší české hokejové soutěži.

A JÁ BUDU POKRAČOVAT PŘÍSPĚVKEM :D PO 2 KOLECH VEDEM LIGU!!! :D :D :D
androj píše:A JÁ BUDU POKRAČOVAT PŘÍSPĚVKEM :D PO 2 KOLECH VEDEM LIGU!!! :D :D :D
hlavně se z toho nepo*er! tepr po 2.kole....na konci budete hrát stejně předkolo PO :-P :fucker:
.:Mike:. píše:
androj píše:A JÁ BUDU POKRAČOVAT PŘÍSPĚVKEM :D PO 2 KOLECH VEDEM LIGU!!! :D :D :D
hlavně se z toho nepo*er! tepr po 2.kole....na konci budete hrát stejně předkolo PO :-P :fucker:
Kdo ví...já myslim,že 6ka by se povézt letos mohla a když ne tak co,já věrnej zůstanu... :wink:
androj dneska si váss naše Vítky trochu daly co :D
Martin #27 píše:androj dneska si váss naše Vítky trochu daly co :D
Zápas to byl víc než vyrovnanej,ale za stavu 2-3 nás nepodržel brankář v tý době jsme tlačili :-( Aspoň jsme Vítky přeřvali! :D což je ostuda :D
ve Vítkách je jeden z nejhorších kotlů v extralize...je tam málo lidí a moc to nejde slyšet no je to celkem škoda myslím že Vítky by si zasloužili lepší a hlasitější ochozy
Jinak čekal jsem že to bude vyrovnaný boj ale ten výsledek mě překvapil...škoda že jsem se nebyl podívat ale vracel jsem se v neděli večer z Prahy :?
Dneska max.spokojenost,teď už asi nikdo neřekne,že Kanaďani u nás jsou do počtu! :cool: Vítky velmi dobře nestačim se divit...klobouk dolů,smekam... :yes:
androj: ty Kanaďany závidím !!!! Scofield 3 goly to je paráda... pry oba hráli na farmě celkem dlouho je to pravda?
Vítky BOMBAA!!! v derby s ocelářema jsem čekal velký boj ale celkem v pohodě zápass.... ale s Třince se mi strašně líbí Polanský a Balej to jsou borci !!
Martin #27 píše:androj: ty Kanaďany závidím !!!! Scofield 3 goly to je paráda... pry oba hráli na farmě celkem dlouho je to pravda?
Vítky BOMBAA!!! v derby s ocelářema jsem čekal velký boj ale celkem v pohodě zápass.... ale s Třince se mi strašně líbí Polanský a Balej to jsou borci !!
Jasně všichni 3 hráli na farmě a nebo ještě v nižších soutěžích,ale v Kanadě máme scouta a on by sem nějaký nemehla nepřived,ale že budou tak dobrý to jsem taky nečekal :wink: Zápas to byl krásnej...oni hrajou uplně jinak než Češi NAVÍC JE VAMPIČ ZPÁTKY UŽ V TEN TITUL FAKT ZAČÍNÁM VĚŘIT! FINÁLE PLZ-VIT! :clap: :clap: :clap:
tak do finále je daleká cesta...podle mě Sparta bude daleko zatím se rozehrává.. přemýšlím že v pátek se zajedu do Vítek podívat na Kladno
Martin #27 píše:tak do finále je daleká cesta...podle mě Sparta bude daleko zatím se rozehrává.. přemýšlím že v pátek se zajedu do Vítek podívat na Kladno
5.výhra v řadě bude :wink: Sparta nebude zdaleka tak silná ani jako loni...moc hvězd tým nedělá...
no uvidíme jak se to vyvrbí...já si myslím že Sparta se rozehraje a bude hodně silná necháme se překvapit
Tak dneska se jedu mrknout do Prahy jak Plzeň podrtí Pepíky :fucker:
Nádhernej zápas, a výhra 5:7 pro Plzeň. Paráda! :oslava:

Nejvíc mě dostal pokřik Neruda, Neruda, honí si ho do ruda :lol:
The Thrasher píše: Nejvíc mě dostal pokřik Neruda, Neruda, honí si ho do ruda :lol:
:wowo: :wowo: ...beztak to vymyslel androj
:D :D :D :D :D no tak celkem se tu směju :D:D
Selly8 píše:
The Thrasher píše: Nejvíc mě dostal pokřik Neruda, Neruda, honí si ho do ruda :lol:
:wowo: :wowo: ...beztak to vymyslel androj
Když už o něm mluvíš, zajímalo by mě jestli byl :-)
The Thrasher píše:
Selly8 píše:
The Thrasher píše: Nejvíc mě dostal pokřik Neruda, Neruda, honí si ho do ruda :lol:
:wowo: :wowo: ...beztak to vymyslel androj
Když už o něm mluvíš, zajímalo by mě jestli byl :-)
Bohužel s tréninkem se to nedalo zkloubit... :( Ale u tv.hokej.cz jsem to prožíval jako malej :D Já jsem tak šíleně spokojenej fanoušek až se bojim, že se nám to zase po**re... Porazíme RI Okna a lidu povedem o 3 body s mačem k dobru :) A máme už skorem vyprodáno a to se hraje za tejden!!! :cool:
androj píše:Bohužel s tréninkem se to nedalo zkloubit... :( Ale u tv.hokej.cz jsem to prožíval jako malej :D Já jsem tak šíleně spokojenej fanoušek až se bojim, že se nám to zase po**re... Porazíme RI Okna a lidu povedem o 3 body s mačem k dobru :) A máme už skorem vyprodáno a to se hraje za tejden!!! :cool:
Mě na vás sere to hnusný logo, jinak nic proti, tým a fanoušci super.
The Thrasher píše:
androj píše:Bohužel s tréninkem se to nedalo zkloubit... :( Ale u tv.hokej.cz jsem to prožíval jako malej :D Já jsem tak šíleně spokojenej fanoušek až se bojim, že se nám to zase po**re... Porazíme RI Okna a lidu povedem o 3 body s mačem k dobru :) A máme už skorem vyprodáno a to se hraje za tejden!!! :cool:
Mě na vás sere to hnusný logo, jinak nic proti, tým a fanoušci super.
Hnusný logo je věcí vkusu no... ale nikomu nic vnucovat nebudu... To víš, už se tam těšim do kotle jako sardinka, ale fandící o sto šest... objektivně musim uznat, že i Liberec teďkond nehraje špatně.... :)
Kometa se odlepí z posledního místa, kam odsune Kladno, pokud ty kopyta Slávistický udržej vedení :wawe: :oslava:
A je to tááááám, BRNO ZŽ NENÍ POSLEDNÍ :wawe: :yahoo:
Já mam taky radost, to Kladno to je strašná ostuda, 1500 lidí to je vážně děs... a my no nic to je prostě úžasný... :good: :clap:
co je na Kladně ostuda? z Kladna se vylíhlo tolik talentů co z Plzně ani náhodou.... ostuda pro mě Kladno není to že tam nechodí lidí je škoda no ...nemají to lehké tedka kvůli jejich problémům ve vedení ...to raději at Kometa jde do **** Kladno sizaslouží být v extralize
Martin #27 píše:co je na Kladně ostuda? z Kladna se vylíhlo tolik talentů co z Plzně ani náhodou.... ostuda pro mě Kladno není to že tam nechodí lidí je škoda no ...nemají to lehké tedka kvůli jejich problémům ve vedení ...to raději at Kometa jde do **** Kladno sizaslouží být v extralize
Brno toho dokázalo mnohem víc než nějaký Kladno. :frajer2:
Pro udržení Komety bych obětoval kohokoli :frajer2:

Jédém, jédém, jédem KOMETA! :wawe:
179 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS