Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL 16/17 - otazky, pripomienky, diskusia atd

Opraveno, díky
dejf píše:Zápas NJD-PHI je vyhodnocen obráceně.
:yahoo: rano som tam videl prehru, ale nakoniec vyhra :wave:
arek píše:
dejf píše:Zápas NJD-PHI je vyhodnocen obráceně.
:yahoo: rano som tam videl prehru, ale nakoniec vyhra :wave:
:grc:

ja som sa ráno tešil z výhry po predĺžení
kto by si nebol isty, tak ano, dnes zacinaju konferencne finale :-D
Jak je to dnes s tema 3 zapasama co nejdou tipovat?
Selly8 píše:Jak je to dnes s tema 3 zapasama co nejdou tipovat?
Uz rano som si to vsimol a napisal o tom arekovi v teme komisie.Az dojde odpise,ale vzhledem k tomu,ze ze tipy uz mohol.vidiet kde kto a nie vsetci by to stihli opravit,myslim,ze sa len vynechaju z ratania bodov.
Oznamujem, ze tie 3 zapasy ratat do vyhodnotenia nebudeme a to hlavne preto, ze finalisti mohli vidiet tipy supera.
takze vitazom 11. rocnika KTL sa stali Evil Insiders v zlozeni Kovi, boss, tomasinho a simon41. Pre tento tim je to uz neuveritelny 4. titul KTL. Boss ziskal trofej po tretikrat v kariere, cim vyrovnal rekord excelenta.
Individualneho vitaza Play-Off spozname zajtra po poslednom dni. O vyhru sa pobiju Vidic15 a Zezy.

Vsetkym zucastnenym dakujem za sezonu, snad vas bavila. Dufam, ze sa stretneme opat v oktobri :)
Inak na počesť víťazov KTL by sa mohol niekto kompetentný pohrať s tymi farbami nickov.
Ale ako vidím zrejme ostane aj naďalej oranžová :roll:
Registrace na webu ktl jsou vypnuté? Kámošovi to při pokusu o registraci napíše chybu ve znění „Chyba“ :lol2: Zkoušeli jsme z jiného PC i jiné varianty přezdívky, jestli třeba není moc dlouhá nebo nedělají problém mezery...
medzery by nemali byt problem. Teraz som testoval a mne registraciu berie. Problem by mohol byt uz existujuci email, nie je tam uz raz nahodou?
Ak to nepojde, tak mi poslite nick do spravy a ja ho zaregistrujem.
vytvoril som tipovanie pripravy, tak na dnes mozete natipovat. Dotvorim aj par dalsich dni.
(testujem novy vyhodnocovaci system tak sa vopred ospravedlnujem za pripadnu chybovost vysledkov alebo celeho webu ktl)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS