Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Buffalo Sabres - Lukas33

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Obrázek

Marchand - Scheifele - Pavelski
Hoffman - Point - Gallagher
Pearson - Haula - Justin Williams
Tyler Bertuzzi - Brodziak - Fischer
Vatrano

Werenski - Ellis
Brodie - Demers
Erik Gustafsson - Kevan Miller
Kronwall

Fleury
Hutton


Payroll: 74,6155
Cap Space: 1,3845
Coten Kronwall tam :sok: :scare: Jako sedmička moc škody nenapáchá, ale prostě wtf pick ať se na to dívám jakkoliv.

K bráně skoro jako u ostatních moc výhrad mít nebudu, Fleury reinkarnovaný, Hutton top dvojka, co si vysloužila šanci dělat jedničku, výborná dvojce, bez námitek.

Gustafsson s Millerem (taky not my type) bych přežil, není to extra průser, i když taky šel 3rd pair složit podle mě dost lépe. Brodie s Demersem. Zajímavá dvojce, oba kvalitní obránci, oba po slabší sezoně, kdy se podle mě tak nějak ukázalo, že ani jeden nedokáže vést ten pár, být prostě ten driver. Brodie bez Giordana slabší, Demers taky nenadchnul v Arizoně. Werenski s Ellisem oba top pair materiál, ale takto spolu :neviem: Nejsem si tím úplně jistý, i když to je pořád ještě maličkost.

Bottom 6 se mi tak nějak mlží, nudí mě, když mám říct to správné slovo. Není tam vyloženě nic, co by mi vadilo, ale prostě mě to ani nenadchne u některých jsem mohl pochválit aspoň 3rd liner, tady jí nemůžu úplně kritizovat, ale ani chválit. Top 6 na centrech dobře zvolená, líbí se mi volby Gallagher a Hoffmana, každý můj oblíbenec, i když každý jiný hráč. Marchand taky fajn, ono vlastně té top 6 není až tak co vyčíst. Je tough to play against docela, má skill, scoring touch.

Celkový dojem z týmu ale nemám nějak závratný. Ne úplně top materiál.
K tej obrane mi napadlo, že miesto Kronwalla a Kevana Fucking Millera (a strateného miliona na Cednykovi) mohol zobrať na RD napr. Taneva (predošlé roky 1st pair materiál v KD a teraz nebol pickovaný) :hmm:
Joe S. píše:...
Tanev je jak domeček z karet, foukne vítr a jde na lůžko. Ale když hraje tak do Top4 solid D, materiál do 1st pairu, s tím bych byl opatrný.

Každopádně, tomasinho: we want more :good:
ale v treťom páre by bol TOP, keď si to mohol dovoliť, prípadne ani Zaitsev nebol
Joe S. píše:ale v treťom páre by bol TOP, keď si to mohol dovoliť, prípadne ani Zaitsev nebol
tak to potom jo, špatně jsem to pochopil :) Zaitsevovi bych se asi vyhnul obloukem i tak :jn:
andy_hawk píše:
Zaitsevovi bych se asi vyhnul obloukem i tak :jn:
:nono: Panečku, jakej to byl Zaitsev střelec.
Obrázek
tomasinho píše:Celkový dojem z týmu ale nemám nějak závratný. Ne úplně top materiál.
Že by měl Kronwall tak devastační účinky?

Mě tenhle tým opravdu dost baví. Ta top9 je úžasná, i Tebou kritizovaná třetí lajna. Haula + roky konzistentní PO Williams? K tomu bezkonkurenčně nej brána. Možná šel lépe vyřešit 3. pár, možná šlo lépe pracovat s money managementem, pro mne ale top5 tým.
Heny píše:
tomasinho píše:Celkový dojem z týmu ale nemám nějak závratný. Ne úplně top materiál.
Že by měl Kronwall tak devastační účinky?

Mě tenhle tým opravdu dost baví. Ta top9 je úžasná, i Tebou kritizovaná třetí lajna. Haula + roky konzistentní PO Williams? K tomu bezkonkurenčně nej brána. Možná šel lépe vyřešit 3. pár, možná šlo lépe pracovat s money managementem, pro mne ale top5 tým.
Obrana jako celek prostě, ani ten 2nd mě neunesl. Demers je roky považován za něco senza, ale přitom docela uvadá. Brodie bez Giordana taky pokles, jak jsem zmínil, ani jeden nedokáže vést ten pár. A Miller + Kronwall, i když jen jako sedmička.

A ta 3. lajna? Nevím, Kings vidím dost na to, abych mohl mít docela slušný obrázek o Pearsonovi a prostě nikdy jsem na něm nic neviděl. Solid hráč, ale prostě mě nebaví. Jako 3rd line winger tady proč ne, ale nenadchne mě, neurazí, Haula sám o sobě fajn. A Williams sice pořád produkuje na výborné úrovni, zvlášť na jeho věk, ale tým je stavěný na příští rok a já o něj mírné obavy mám. Já bych si ho do týmu nebral teda.
Ta obrana se mi moc nelíbí, ale jako furt je to pořád ještě lepší než to, co tam (ne)máme teď :lol2: Hoffmana si měl trejdnout Joeovi. Co si chudák EK bez něj počne :(
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS