Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Anaheim Ducks - Selly

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Jonathan HUBERDEAU (6,2) - Evgeny KUZNETSOV (10,0) - Patrick LAINE (3,775)
Patrick MAROON (1,75) - Bo HORVAT (7,0) - Mitch MARNER (1,6825)
Adam LOWRY (3,5) - Tyson JOST (1,775) - Brett CONNOLLY (1,5)
Derek MACKENZIE (1,1) - Matt CULLEN (0,65) - Stefan NOESEN (1,725)
Ryan DONATO (1,775)

Cam FOWLER (7,5) - Matt DUMBA (5,2)
Mikhail SERGACHEV (1,775) - Joel EDMUNDSON (3,0)
Thomas HICKEY (2,5) - Radko GUDAS (3,4)
Alex PETROVIC (1,95)

Pekka RINNE (7,0)
Peter BUDAJ (1,025)

TOTAL SALARY: 75,7825

Útok lze sestavit na hodně způsobů a hráči ve 3. a 4.lajně by se točili podle formy. V B2B zápasech by vždy hrál Donato abych nepřetěžoval staříky. Na LW druhého útoku by zas klidně mohl zaskakovat Tyson Jost a tak bych mohl pokračovat. V obraně mi chybí opravdu hvězdné jméno, ale snad by to mohlo fungovat. V bráně není co řešit, Rinne je špička a Budaj spolehlivý backup.
V bráně není co řešit, Rinne je špička a Budaj spolehlivý backup.
Nevím, v bráně dosluhující stařík a kryje mu záda další děda.

V obraně vlastně i chápu toho Gudase, protože kdo soudný by pustil Petrovice na led? Ale každý tým musí mít svou comic relief :good:

Maroon v druhé brázdě se mi nějak nepozdává. Kuznetsov-Laine :good: Cullen :cool:
Kolega kačer, můj oblíbenec, ale asi ho tady nepotěším. Podobný problém jako všude. Já jsem úchylnej na shutdown lajny, na to mít prostě matchup option, jednu nebo dvě. Sice jsem na to loni doplatil, protože moje dvě lajny nebyly asi moc sexy, přitom byly efektivní jak málokterá jiná, ale co už. U mě jdou za to body dolů i tady.

Rinne, ok, Vezina za zásluhy, ale jako jo, kvalita, to prostě obhájíš no. Budaj budiž, když jsem prominul i Ritticha, Budaje musím taky.

Obrana ale :scare: Cam America jako jednička v obraně? O ou, to fungovat nebude, můj velkej oblíbenec, ale má své limity. Má po svém boku Dumbu, což je takový lepší Montour, se kterým mu to šlo, jako 2nd pair by byli asi elite, takhle to jde za mě dolů, ani jeden ti nedá zápas co zápas nejtěžší minutáž proti top lajnám soupeřů. U Minny to za Dumbu dělá Suter se Spurgeonem, u nás Lindholm s Mansonem. Edmundson přes ruk use Sergachevem, který byl těžkých matchupů ušetřen, no taky mi to nepřijde nijak super. A k tomu Gudas :scare:

Dědci s Noesenem taky nic moc, i když Cullen si své odehraje. Celkově ten depth v útoukl slabší, Maroon na LW 2. lajny, Horvat taky mám pochybnosti. Navíc zase prostě matchup option chybí pořádně.

Ale abych jen nekritizoval, Kuznetsov - Laine :slintac: :slintac: Kuzy je jeden z mých nejoblíbenějších hráčů, Laine top mladý střelec, Huby taky top kvalita. Jenže ta top lajna to sama neutáhne.
S tím hodnocením více méně souhlasím, ta obrana je na KD opravdu chabá a to jsem si na ni ve dvou minulých KD které jsem hrál zakládal. Bohužel jsem byl 2 víkendy po sobě na chatách a proto tam mám celkem dost nesmyslů. Měl jsem nachystaných pár hráčů na víkend, ale když byli všichni rozebráni tak jsem nechtěl zdržovat a hráče tam mrskal dá se říci z klobouku. Půjdu teda proti proudu a založím si antikampaň :-D Vidím to tak na TOP 3, max TOP 5, ale od konce. Ego velké nemám tak mě klidně mrskejte na spodek, já to zvládnu a za tenhle KD si to i zasloužím :hroza:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS