Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chicago Blackhawks - Anty & petrik

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

Drouin – Kopitar – Tarasenko
Gourde – Stepan – Mantha
Gibbons – Nash – Coyle
Stephenson – McCann – Brown
Grant

Josi – Spurgeon
Schmidt – Vatanen
Girard – van Riemsdyk
Forsling

Holtby – Miller


Cap space left: 0,050 mil
Kterej z vás dvou je zodpovědnej za toho Spurgeona v top páru?
Spurgeon hraval v poslednej sezone v minnesote vyse 24,5 min za zapas, z toho vyse 2,5 minuty PP aj SH.
z obrancov co odohrali aspon polovicu sezony ma 14. najvyssi TOI na zapas v celej lige (vyssi ako Josi BTW)
Ak to nie su top pairing cisla tak neviem co su…

V 2016/17 boli tie TOI cca 24min za zapas a vyse 2min PP aj SH
2015/16 cca 22,5min za zapas a 1:45 PP aj SH
Je tam jasne vidiet progress, nie je to ziaden 1-year wonder, naopak postupne sa zlepsuje a zlepsuje…

:neviem: fakt neviem na zaklade coho by spurgeon nemal byt povazovany za top pair obrancu
petrik píše:Spurgeon hraval v poslednej sezone v minnesote vyse 24,5 min za zapas, z toho vyse 2,5 minuty PP aj SH. Ak to nie su top pairing cisla tak neviem co su…
V 2016/17 boli tie TOI cca 24min za zapas a vyse 2min PP aj SH
2015/16 cca 22,5min za zapas a 1:45 PP aj SH
Je tam jasne vidiet progress, nie je to ziaden 1-year wonder, naopak postupne sa zlepsuje a zlepsuje…
:neviem: fakt neviem na zaklade coho by spurgeon nemal byt povazovany za top pair obrancu
Třeba vás chválí.. :hmm:
AndyF píše:
petrik píše:Spurgeon hraval v poslednej sezone v minnesote vyse 24,5 min za zapas, z toho vyse 2,5 minuty PP aj SH. Ak to nie su top pairing cisla tak neviem co su…
V 2016/17 boli tie TOI cca 24min za zapas a vyse 2min PP aj SH
2015/16 cca 22,5min za zapas a 1:45 PP aj SH
Je tam jasne vidiet progress, nie je to ziaden 1-year wonder, naopak postupne sa zlepsuje a zlepsuje…
:neviem: fakt neviem na zaklade coho by spurgeon nemal byt povazovany za top pair obrancu
Třeba vás chválí.. :hmm:
:hmm: OK then :moj:
Už jen za pick Dereka Granta byste kluci zasloužili trošku proplesknout :slap: :scare: :box: . Nevím, kdo za to byl zodpovědný nebo komu spílat za kterého hráče. Můžu ale říct, že tenhle experiment s dvojhlavým vedení se moc nepovedl. Jde prostě moc vidět, že to neskládal jeden člověk, jakkoliv můžete být na stejné vlně, tak to nikdy nebude úplně ideální skládat tým takto ve dvou.

Brána bez námitek, Holtby po slabší ZČ v play-off ukázal svou třídu. Miller je i přes věk pořád velmi dobrej backup, když měl delší dobu tahat sám, už to bylo horší, ale na backup a občasný záskok výborná volba, technicky a takticky furt top brankář.

Narozdíl od :rev: mi teda nevadí Spurgeon vůbec. Josi je top kvalita, i když na můj vkus je v očích fanoušků i odborníků kapičku overrated, přestop první pár na můj vkus úplně v pohodě. Ono celkově v té obraně není žádný problém, ale stejně mě to ze židle nezvedá, je tam sice Vatanen, který je pro roi #3, možná spíš #4 jako dělaný, a Schmidt, nástroj McPheeho pomsty Caps, ale jak říkám, i když to jsou oba kvalitní moderní obránci, nějak mi to pocitově nesedí. Girard fajn, na místo TvR by se našlo něco lepšího určitě. Celkově ale obrana nepůsobí vůbec zle, i když ani ne úplně top.

Naopak útok je na můj vkus šílená slabota. Brown (slušilo by se říct který, snad Connor a ne JT) a Stephenson ok, ta 4th line se dá překousnout. 2nd a 3rd ale prostě na můj vkus komplet o lajnu výš. Coyle a Nash, dalo by se o nich uvažovat do 3rd, pro me ale ne spolu. A Gibbons jinde jak ve 4th je triochu úlet. Totéž druhá lajna, Stepan s Gourdem by výborně působili jako třetí lajna s případnými shutdown povinnostmi. A první lajna, kde se Drouin konečně osvobodil z centra a dostal po svůj bok elitního střelce (a ten získal konečně playmakera), to celé neazchrání, z útoku nemám dobrý pocit.

Celkově pro mě nic moc, určitě tedy spíš druhá půlka tabulky.
V podstate velmi podobne sme si to s Antym zhrnuli aj interne. Brana top, obrana celkom fajn, top line solid a zvysok utoku je nasa achilova pata
Takze za mna no complains co sa tohto hodnotenia tyka :good:

Celkovo by som nas tim zaradil niekam cca do stredu :neviem:
A koho probůh napadl ten Grant? :hroza: :-D
tomasinho píše:A koho probůh napadl ten Grant? :hroza: :-D
Bolo potrebne nieco lacnejsie... :jn:
ale však v čase picku Granta tam bolo mnoho kvalitnejších hráčov za 0,65 ako je Mr. Grant
Sa neposerte z 13-eho utocnika :roll:
Jak keby to nebolo jedno kto bude na tribune chrumat chipsy... :jn: :D
ako je jasné, že 13. útočník ti hru neprehrá, ale jeden, dva takéto picky dokážu pocitovo pokaziť dojem z tímu
Já si z toho dělám spíš prdel, z Granta mám vždycky.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO