Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Los Angeles Kings - Rono

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú. Už po 9. krát.

...WELCOME TO LOS ANGELES...

:king:

.....OFFENSE.....

......Nick Schmaltz........Connor McDavid "C"......Blake Wheeler "A"....
.....Jaden Schwartz..........Brayden Schenn..........Travis Konecny.....
....Artturi Lehkonen...........Lars Eller.............Ryan Hartman......
....Andreas Johnsson..........Nick Cousins............Tom Kuhnhackl.....
.....Brandon Tanev.....

.....DEFENSE.....

.....Jake Gardiner..........P.K. Subban "A".....
.....Brian Dumoulin..........Justin Schultz.....
.......Vince Dunn............Chris Wideman......
......Victor Mete......

...GOALTENDERS...

.....Roberto Luongo.....
....Joonas Korpisalo....


Salary cap: 76 000 000
Cap payroll: 75 959 500
Cap space: 0 040 500


.....DRAFT.....
1. kolo (6.): Connor McDavid (15.000)
2. kolo (33.): Pernell-Karl Subban (10.000)
3. kolo (41.): Blake Wheeler (5.800)
4. kolo (74.): Jaden Schwartz (6.250)
5. kolo (79.): Travis Konecny (1.2575)
6. kolo (109.): Nick Schmaltz (1.775)
7. kolo (117.): Jake Gardiner (4.050)
8. kolo (150.): Vince Dunn (0.8325)
9. kolo (155.): Brayden Schenn (5.000)
10. kolo (188.): Lars Eller (5.000)
11. kolo (193.): Brian Dumoulin (4.100)
12. kolo (226.): Roberto Luongo (3.382)
13. kolo (231.): Ryan Hartman (0.875)
14. kolo (264.): Artturi Lehkonen (0.925)
15. kolo (269.): Andreas Johnsson (0.7875)
16. kolo (301.): Justin Schultz (5.000)
17. kolo (306.): Chris Wideman (1.000)
18. kolo (339.): Nick Cousins (1.050)
19. kolo (344.): Joonas Korpisalo (1.100)
20. kolo (377.): Victor Mete (0.925)
21. kolo (382.): Tom Kuhnhackl (0.700)
22. kolo (415.): Brandon Tanev (1.150)


.....TRADES.....
Obrázek 6. výběr + 33. výběr + 109. výběr Obrázek 3. výběr + 36. výběr + 112. výběr Obrázek
Jako dobrý, ale ti brankáři nevím. Do NHL to asi stačí, ale do KD.. :hmm: Ekvivalent košile s krátkým rukávem. Na chalupu dobrý, ale mezi lidi bych s tím nešel.
The Rev píše:Jako dobrý...
Když tohle píšeš zrovna ty, tak to beru jako osobní vítězství, ať už zbytek komentáře je jakýkoliv. :rono:
Tak teď komisař. Tak co říct k tomu týmu. Vidím tam super věci i věci, které se mi až tak nelíbí. Místy taková trošku playstation verze, u které nevím, jestli by fungovala. Rozhodně nakonec horní polovina, ale nevím jestli stupně.

Luonga jsme rozebírali, Rono si ho kampaňoval v chatu, na můj vkus až přílišné idealizování, ale tak nějak jsem se rozhodl ty cedníky až tak neřešit. Sám jsem loni končil s Elliottem, tak jako vo co jde že. Vidím tam mírnou slabinu, ale nic co by mi rvalo vlasy to asi není. Spší jen to, jestli by Lu vydržel zdravý, já mít jako jedničku Lua, pořídím si kvalitnější backup, než je Korpisalo. Protože hrozí, že Lu se zrakví a seš v prdeli.

V obraně se mi popravdě více líbilo, jak jsi měl ty obrany seřazené předtím. Oukej, chápu, že Dumoulin a Schultz, klubová vazba. Ale Dumoulin mi seděl k PKovi, ten letos tahal i Emelina, pak hrál s Ekholmem, měli těžké starty v D-zone, mohl to být dobrý pár. Otázkou je pro mě Gardiner, zvládne tu zátěž s PK? A zase, když bys dal Dumoulina k PK, Gardiner - Schultz? To by byla sebevražda. Ta obrana nabízí až příliš mnoho otazníků na můj vkus, včetně třetího páru, to je z nouze ctnost. Dunna braného tak brzo moc nepobírám. Ona ta obrana vypadá prostě sexy, ale na mě působí víc disfunkčně než funkčně. Zvlášť, jestli Schultz nebude mít bounce back, letos slabší.

Nemůžu nic vyčíst 4th line. Je tam rychlost, šikovnost, hodně povedená řada. Hartman s Lehkonenem ve mě ale na křídlech třetí brázdy trošku obavy vyvolávají. Můžou mě vyvézt z omylu, ale asi bych vedle Ellera, který je mimochodem dobrou volbou, čerstvě po tom jeho PO. Sice cena velká, ale i tak. Třetí lajna by asi mohla vypada trošku víc funkčně.

Kombinaci McDavid - Wheeler je další věc. Je fakt sexy, speed speed speed, ale fungovalo by to? Netloukli by se dva playmakeři? Je Schmaltz pro ně ideálně doklepávač? Nechci zpochybňovat kvality Schmaltze, ale moc mi tam nesedí. Je fakt, že s těma dvěma by mohl hrát kdokoliv, ale jako nevím nevím.

Chybí mi trošku větší koncepce u druhé řady, koho pošleš bránit třeba tu lajnu Ovie-MacKinnon-Rantanen, svěříš to Schennovi na centru? Borci, kterého celý rok zpochybňuješ, jak je fluke, streaky a kdosi cosi. A pak do něj tolik investuješ. Schwartz by snesl podle mě jiného centra, jasně jsou na sebe zvyklí z Blues, ale dokázal bych si představit něco jiného. Klidně i Wheelera se Schwartzem a mezi nimi i toho Jesuse. Jako stacked 1st line, ale druhá by měla lehčí život pak. Jenže tam by zas byli mladí Schmatz a Konecny spolu.

Ono ten tým celý tak působí. Vypadá pěkně, ale vzbuzuje ve mě až moc otázek. Nebylo by to lepší takhle? A proč tenhle? A nebylo by takhle lépe? Ne, nebyl, rozesralo by jiné věci. Flexibilita tam taky taková není. Rozhodně to není špatnej tým, ale při troše víc péče a rozmyslu šel udělat lépe i kolem McJesuse.
tomasinho píše:V obraně se mi popravdě více líbilo, jak jsi měl ty obrany seřazené předtím. Oukej, chápu, že Dumoulin a Schultz, klubová vazba. Ale Dumoulin mi seděl k PKovi, ten letos tahal i Emelina, pak hrál s Ekholmem, měli těžké starty v D-zone, mohl to být dobrý pár. Otázkou je pro mě Gardiner, zvládne tu zátěž s PK? A zase, když bys dal Dumoulina k PK, Gardiner - Schultz? To by byla sebevražda. Ta obrana nabízí až příliš mnoho otazníků na můj vkus, včetně třetího páru, to je z nouze ctnost. Dunna braného tak brzo moc nepobírám. Ona ta obrana vypadá prostě sexy, ale na mě působí víc disfunkčně než funkčně. Zvlášť, jestli Schultz nebude mít bounce back, letos slabší.
Ok, takže se ti líbilo, jak sem to měl předtím, z čehož by vyplynul pár Gardiner-Schultz? Blbost, což sám píšeš. Subban je TOP5 Dman ligy, jestli vedle něho bude Emelin nebo Gardiner, ehm, to se snad nemusíme bavit, která verze nabízí více možností. Dumoulin-Schultz byl 1st pair Pens při tažení za SC v 2017. Schultz slabší letos možná dopředu, ale zato byl mnohem lepší dozadu, dostávali s Dumoulinem nejtěžší matchupy.

Dunna zpochybňovat ve 3rd pairu, když už ke konci sezóny hrával TOP4 minuty a byl na 1st PP? Co ho asi tak čeká letos? Řekl bych, že opět TOP4 minuty a time i na PP.
tomasinho píše:Nemůžu nic vyčíst 4th line. Je tam rychlost, šikovnost, hodně povedená řada. Hartman s Lehkonenem ve mě ale na křídlech třetí brázdy trošku obavy vyvolávají. Můžou mě vyvézt z omylu, ale asi bych vedle Ellera, který je mimochodem dobrou volbou, čerstvě po tom jeho PO. Sice cena velká, ale i tak. Třetí lajna by asi mohla vypada trošku víc funkčně.
Tady souhlas, také jsem si představoval o něco lepší wingeri v 3rd line, ale bohužel cap hell mi někde mezery vytvořit musel.
tomasinho píše:Kombinaci McDavid - Wheeler je další věc. Je fakt sexy, speed speed speed, ale fungovalo by to? Netloukli by se dva playmakeři? Je Schmaltz pro ně ideálně doklepávač? Nechci zpochybňovat kvality Schmaltze, ale moc mi tam nesedí. Je fakt, že s těma dvěma by mohl hrát kdokoliv, ale jako nevím nevím.
Tady teda naprosto kroutím očima. McDavid udělal střelce z Maroona, McDavid je nejlepší hráč planety, McDavid is McDavid. Dáš vedle něho TOP10 right wingera ligy a Schmaltze, který je rozhodně TOP6 materiálem a jdeš to zpochybňovat? Že McD i Wheeler jsou playmakeři? McD je i vynikající střelec, tady teda vůbec naprosto nesouhlasím.
tomasinho píše:Chybí mi trošku větší koncepce u druhé řady, koho pošleš bránit třeba tu lajnu Ovie-MacKinnon-Rantanen, svěříš to Schennovi na centru? Borci, kterého celý rok zpochybňuješ, jak je fluke, streaky a kdosi cosi. A pak do něj tolik investuješ. Schwartz by snesl podle mě jiného centra, jasně jsou na sebe zvyklí z Blues, ale dokázal bych si představit něco jiného. Klidně i Wheelera se Schwartzem a mezi nimi i toho Jesuse. Jako stacked 1st line, ale druhá by měla lehčí život pak. Jenže tam by zas byli mladí Schmatz a Konecny spolu.
Koho bych posílal na nejlepší lajny soupeře? Koho asi? McDavida. Kdo v lize přehrával/přehrává McDavida? :hmm: Když jsem bral Schenna už příliš 2C tam volných nebylo a když jsem měl Schwartze (mj. TOP10 LW ligy), tak jsem neváhal. Jejich souhra fungovala, Schwartz ho tahal, Schenn ho více než dobře doplňoval. O Konecnym se asi bavit nebudu, byl bych homer.
tomasinho píše:Ono ten tým celý tak působí. Vypadá pěkně, ale vzbuzuje ve mě až moc otázek. Nebylo by to lepší takhle? A proč tenhle? A nebylo by takhle lépe? Ne, nebyl, rozesralo by jiné věci. Flexibilita tam taky taková není. Rozhodně to není špatnej tým, ale při troše víc péče a rozmyslu šel udělat lépe i kolem McJesuse.
Otázky vzbuzuje každý tým každý rok, jak v KD, tak v realitě. :giggle:

Jinak samozřejmě díky za hodnocení a příště pořídím víc Kačerů. :jn:
Rono píše:Dunna zpochybňovat ve 3rd pairu, když už ke konci sezóny hrával TOP4 minuty a byl na 1st PP? Co ho asi tak čeká letos? Řekl bych, že opět TOP4 minuty a time i na PP.
Nezpocyhbňuju jej konkrétně v té roli, jen tu nesmyslnost brát jej tak brzo. Tos mohl vychytat nějaké větší eso a Dunn by ti zůstal ještě dlouho. A spíš celkově ten 3rd pair s Widemanem, nepůsobí dobře, i díky Widemana dost.
Rono píše:Koho bych posílal na nejlepší lajny soupeře? Koho asi? McDavida. Kdo v lize přehrával/přehrává McDavida? :hmm:
N tohle třeba hrávě zvládali i Kesler se Silfem a ne nijak výjimečně jednou. A nebyli určitě sami (Larkin s Kreiderem na MS fakt těžce). I McDavid by potřeboval občas oddych a mít volnost.
Rono píše:Otázky vzbuzuje každý tým každý rok, jak v KD, tak v realitě. :giggle:
Jo, ale tvůj tenhle rok víc otázek než těch asi 7 týmů, které mám nad tebou. O Kačerech to není, andy má 4 a je o místo až dvě před tebou jenom :-D
Rono píše:Ok, takže se ti líbilo, jak sem to měl předtím, z čehož by vyplynul pár Gardiner-Schultz? Blbost, což sám píšeš.
No právě, nelíbí se mi to teď a po tom přehození zpátky by se mi líbil jeden pár, ale druhý vůbec. Prostě mi to dokupy fakt neštimuje.
Rono píše:Dáš vedle něho TOP10 right wingera ligy a Schmaltze, který je rozhodně TOP6 materiálem a jdeš to zpochybňovat? Že McD i Wheeler jsou playmakeři?
Jde o to, že oba jsou zvyklí být hlavní tažní silou, být ti driveři, kteří zaváží puk, kteří tvoří, věřím, že by si vyhověli, ale až tak jistý si tím jako ty nejsi. I proto bych vedle nich viděl spíš lepšího střelce, než je Schmaltz. Jasně, sám píšu, že góly by tam dával asi každý, ale přeci jen víc proven střelec by to pzovedl na další level. McDavid letos dal hodně gólů, ale pokud má nějakou slabinu nebo ne úplně slabinu, ale prostě nejslabští místo, tak je to střela.
to, či by sa skôr napýtala zmena TOP 6 takto:

Schwartz - McJesus - Konecny
Schmaltz - Bust - Wheeler

:neviem: možno by to v fungovalo lepšie a lepšie by sa využil potenciál McD a Wheelera vo viacerých lajnách (a Wheeler by asi aj Busta potlačil :giggle: )
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS