Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCSF: (1) NASHVILLE Predators ‎vs. WINNIPEG Jets (2)

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

Postupujuci?

NSH
43%
6
WPG
57%
8

...
Jets v 6
Tady nevím .... Jets in 6 :?:
Preds 4:3
NSH in six
Predators in 7
Jets 5
Predators in five
Dneska Jets :good:

Lekce z produktivity, ono to vypadá, jak kdyby je Preds nějak drtili (ok, první třetinu chvíli jo, to i hráli jako nejlepší tým ligy), ale zas tak extra je nepřehráli, plno střel z dálky, Hellebuyck nemusel řešit úplně extra těžké situace, dobře si obrana Jets hlídal prostor kolem branky, nedovolila moc dorážek, navíc Hellbuyck chytal fakt výborně. A Jets prostě šíleně efektivní, navíc, když Pekáč u třetího gólu zaspal teda, jít do třetí třetiny za stavu 0:2, měli by Preds šanci, tenhle gól rozhodl. Ještě navíc, když chvíli předtím Forsberg trefil v přesilovce tyčku při střele do úplně prázdné brány. Pokud by Jets ale takhle hráli dále, už tolik štěstí mít asi nebudou, Preds se dařilo jim je neutralizovat. Akorát se ukázala to, proč jsem věřil, že postoupí Jets. Ačkoliv Nashville může mít lepší systém, tak Winnipeg má prostě vepředu víc skillu a stačí jim méně šancí k tomu, aby udeřili. Lajna Ehlers - Stastny - Laine třeba první třetinu byla naprosto neviditelná a pak z ničeho nic dají gól, to samé Wheeler se Scheifelem.
Fantastická serie a pro mě předčasné finále. Doufám, že jeden z této serie to dotáhne až k SC. Fakt mě ty zápasy moc baví. :good: :klobuk:
Jets :good: Obrat jako víno :klobuk:
tato seria, si 7 zapas absolutne zasluzi :good:
ES shot attempts: 338-338 ES shots: 177-177 ES goals: 12-11 #preds ES high-danger chances: 66-65 #NHLJets
Wow.
Skvělá serie a pro mě možná předčaasné finále.

Moc jsem nevěřil že Preds ten 6. zápas venku zvládnou, ale uhráli to skvěle a věřím že doma to dotáhnou!

Let´s go Preds!
Rinne :slap: Gratulace Jets :klobuk: :wave:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS