Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECSF: (1) WASHINGTON Capitals vs. PITTSBURGH Penguins (2)

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

Postupujuci?

WSH
21%
3
PIT
79%
11

...
Myslím, že týchto 60 minút úplne ukázalo celu históriu týchto sérií. Je vlastne úplne jedno aký výkon podame, či vyhrávame počas zápasov, Pittsburgh to i tak vyhraje. Ja vlastne ani nemôžem byť nasratý, výkon bol fakt dosť dobrý, až som bol prekvapený z nás, no ale je nám to k hovnu. Keby sme radšej prehrali 6:0 tak je to ok, ale stále prehrávať takými spôsobmi, to má fakt ubíja už, zúfalosť.
Washington in 7.
Pali_Caps píše:Myslím, že týchto 60 minút úplne ukázalo celu históriu týchto sérií. Je vlastne úplne jedno aký výkon podame, či vyhrávame počas zápasov, Pittsburgh to i tak vyhraje. Ja vlastne ani nemôžem byť nasratý, výkon bol fakt dosť dobrý, až som bol prekvapený z nás, no ale je nám to k hovnu. Keby sme radšej prehrali 6:0 tak je to ok, ale stále prehrávať takými spôsobmi, to má fakt ubíja už, zúfalosť.
No az do ty otocky to byl vyrovnanej zapas, u nas Simon a Guentzel trefili jeste tyce... Ale dopustit tohle doma pri vedeni 2:0 ve treti tretine a navic kdyz my nemame Malkina s Hagsem a jsme odkazani na jednu jedinou lajnu, to je brutal. Meli jsme pak v zaveru i brutalni stesti resp. to vychytal Murray, ale je to proste BRUTALNI STEAL. To co predvadej Sid s Jakem je neco neskutecnyho a dnes i absolutne skvelej Murray....

Je to jen zacatek, no vetsi ranu zasadit neslo, hlavne kdyz Malkin se ma pomalu vracet.. Pred zapasem bych rekl Caps in 7, ted verim ze to dame my.
Jak jinak než že vyhrají zase Nelétavci to ani jinak dopadnou nemůže. :grc:
Jinak bych to Oviemu moc přál, aby uspěli.
Pens 4:2
Caps in six s dvoma prstami v prdeli
Pens in 7
Malkin wore a full-contact jersey.
Tak snad.
Tak radsi se dnes zdrzim komentare... Snad jen ze Malkin uz musi byt a s tema startama neco musime delat. Dalsi veci co se dnes odehraly komentovat nebudu. Ten co to videl, to videl.
S Pittsburghom a Atlantikom je všetko ok kým vyhrávajú, v opačnom prípade už začína plač, každý rok to isté. Neviem čo tu ideš riešiť, Wilson dostane ban a hotovo, po prvej tretine mohlo byť tak 4:0 a určite ste neprehrali preto, že vás niekto poškodil.
Pali_Caps píše:S Pittsburghom a Atlantikom je všetko ok kým vyhrávajú, v opačnom prípade už začína plač, každý rok to isté. Neviem čo tu ideš riešiť, Wilson dostane ban a hotovo, po prvej tretine mohlo byť tak 4:0 a určite ste neprehrali preto, že vás niekto poškodil.
Tak jako mohlo byt po prvni tretine 4:0, tak po druhe mohlo byt 3:3.. O tom jestli nas nekdo poskodil nebo ne... komentovat to nebudu, snad jen ze prohra mela svy duvody, ale nadeje na comeback nam prilis poskytnuta nebyla i kdyz jste si hoodne koledovali. Sam si protirecis ale.. Uznavas ze ta sv*ne dostane ban, pritom nedostal ani 2 minuty. A na druhe strane rikas ze nas nikdo neposkodil. A vime ze tam toho bylo vic. Ja jsem zvedavej jestli ho vubec dostane.. Co bylo, bylo, ja to hazim za hlavu, ale videli jsme to oba koneckoncu.
Atlantik píše:A na druhe strane rikas ze nas nikdo neposkodil.
On ale neříká, že vás nikdo nepoškodil :nono:
AndyF píše:
Atlantik píše:A na druhe strane rikas ze nas nikdo neposkodil.
On ale neříká, že vás nikdo nepoškodil :nono:
No tak v takovem pripade at drzi hubu :wink: Hokej se hraje tri tretiny a argumentovat tim ze prvni tretinu nas semleli tak at nic neresim, to je hodne chaby.. Uz jednou jsme jim to ukazali a ted to nebylo nerealny zopakovat, kdyby nas nebrzdila seda eminence.

Btw, no hearing for Tom Wilson :lol2: :lol2: Fakt se radsi odmlcim.
Áno, budeme všetci držať hubu a budeme uznávať len tvoje vyplakávanie a hľadanie 1000 výhovoriek po každej prehre :thumbsup:
Ještě, že ty tvoje výkřiky čteme max do druhého kola...
Hokej sa hra 3 tretiny .... nas game 2 a gol na 0:1 v prvej tretine po podla teba vymyslenom vyluceni si oplakaval este asi tyzden

A no hearing na Wilsona, co k tomu povedat :rofl:
Pali_Caps píše:Áno, budeme všetci držať hubu a budeme uznávať len tvoje vyplakávanie a hľadanie 1000 výhovoriek po každej prehre :thumbsup:
Ty vole, jaky pak vyhovorky.. Vsak jsou to jasny veci. Ty mi das argument at jsem ticho, protoze po prvni tretine melo byt hotovo. Ale co to je doprdele za argument?? To mam kvuli tomu ignorovat co se delo dalsi 2 tretiny? A ze ten zm*d zranil uz druheho hrace v letosnim playoffs a i nadale si vesele hraje dal a ze nedostal ani 2 minuty.. K neuznanymu golu radsi nic. Jako nenajdes jedinyho fandu Pens ktery by po takovem zapase drzel hubu, takze argument ze jsem ubrecenej taky v tomto pripade neni relevantni, vic by me zajimalo co reknes ke konkretnim faktum. Ale nemusis nic, ja to od tebe ani nechtel.

Mimochodem 4 posledni serie s Caps.. 4 zraneni (Gonchar, Maatta, Crosby, Dumo). Delate to sikovne. Wilson ma evidentne uplne volny ruce, to jsem teda zvedavej co si na nas nachysta priste.
K tomu snad neni co dodat..
Ale veď ja reagujem na hru, včera sme vyhrali a vôbec nie kvôli tomu, že nás k tomu dotlačili rozhodcovia, to si proste robil i proti Flyers, prehrali ste 2 zápasy a plno kecov a výhovoriek po každej prehre. K včerajšku, Wilson mal byť vylúčený a asi dostať i nejaký ban, proti tomu nič neoponujem, gól bol neuznaný správne, ak tam oni gól nevideli, to že si ho tam videl ty už je tvoj boj.

Ja sa tu s tebou nepotrebujem hádať, ale ak budeš vždy každu vašu prehru dávať do polohy nejakých výhovoriek, tak sa ozvem, lebo 2 zápasy proti vám sme podali dobre výkony a minimálne 1 zápas sme si zaslúžili vyhrať a nebudem sa pozerať na to, že ty to dávaš do polohy, že sme vyhrali len vďaka rozhodcom, lebo to robíš a to nie je pravda.
Pali_Caps píše:Ale veď ja reagujem na hru, včera sme vyhrali a vôbec nie kvôli tomu, že nás k tomu dotlačili rozhodcovia, to si proste robil i proti Flyers, prehrali ste 2 zápasy a plno kecov a výhovoriek po každej prehre. K včerajšku, Wilson mal byť vylúčený a asi dostať i nejaký ban, proti tomu nič neoponujem, gól bol neuznaný správne, ak tam oni gól nevideli, to že si ho tam videl ty už je tvoj boj.

Ja sa tu s tebou nepotrebujem hádať, ale ak budeš vždy každu vašu prehru dávať do polohy nejakých výhovoriek, tak sa ozvem, lebo 2 zápasy proti vám sme podali dobre výkony a minimálne 1 zápas sme si zaslúžili vyhrať a nebudem sa pozerať na to, že ty to dávaš do polohy, že sme vyhrali len vďaka rozhodcom, lebo to robíš a to nie je pravda.
Tak to si precti jeste jednou co vsechno jsem tu napsal.. :hroza: Coz nic nemeni na tom, ze to co se delo ve druhe a treti tretine se mi nelibilo a nebudu o tom drzet hubu. Ja proste psal jen to, ze nam defacto nebyla umoznena sance na pripadnej comeback. A to je fakt. To ze jsme se do ty slamastiky v tom zapase dostali legitimne, to priznavam. Nerikam ze ten zapas jsme meli vyhrat nebo dotahnout, jen ze nam na to ani nebyla poskytnuta sance, ktera nemusela byt zas tak daleko vzhledem na to co se tam delo.

PS: to jak bohurovne a suverenne prehlasujes ze gol to nebyl me fascinuje a prekvapuje.
Gól nebyl, to tady řikám jako vrchní autorita.
To bílý cosi vzniko, když se puk zvednul o sníh u tyčky. Je to vidět z dalšího záběru, kdy najednou probíhá čára silně skrz puk.
Howgh
To ze Wilson (ktery ani nemel tenhle zapas hrat) zranil Aston-Reesa uderem na hlavu (ZAR has a broken jaw that will require surgery and a concussion per Sullivan's post game presser) a zase nedostal ani 2 minuty, to si zvykam... Ale gol v posledni minute po jeho slewfootu, to je uz jaksi moc. Na diskuzi nemam chut ani naladu. NHL se neprobudi, to je uplne evidentni. Bohuzel tak to je i v zivotu. Vzdycky se toho nejvic propece tem nejvetsim svinim a ty pak maj nejvetsi uspech. Je mi to tak nejak i jedno vlastne, proste letos na SC nemame a po tom co se stalo v poslednich dvou zapasech tahle serie prestava byt pro mne legitimni. Je to hlavne ostuda ligy a asi bych se nemel nad takovou ligou tolik trapit.
Aston-Reese zlomena celust a otras mozgu, to su normalne bezmozgovia, Wilson aj Trotz
Wohoooooo krása, ideálne ich doraziť čo najskôr.
Atlantik píše: Je to hlavne ostuda ligy a asi bych se nemel nad takovou ligou tolik trapit.
:lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS