Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (1) VEGAS Golden Knights vs. LOS ANGELES Kings (WC1)

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

Postupujuci :?:

VGK
35%
9
LAK
65%
17

Obrázek vs. Obrázek

Obrázek
Vegas in 7.
Knights 2:4 Kings
Kings v 7
Kings v 6.
Vegas 5
Kings in 6.
Jako v případě Caps, tak i tady si myslím, že rozhodnou zkušenosti a ty jsou na straně Kings - 4-2.
Jak píše habs, zkušenosti jsou na straně Kings, ten tým je stále stavěný spíš na playoff než na základní sezónu a já doufám, že Vegas konečně dožene tíha okamžiku a neunesou to.

Co mi dělá starost, je dost častá tendence Králů k totálnímu kolapsu a naprosté ztrátě koncentrace, byť to trvá třeba jen 10 minut. O špatných začátcích jsem toho v průběhu sezóny psal dost, to není třeba připomínat. Naposledy se Kings ukázali v posledním zápase se Stars, kdy si nechali nastřílet 4 góly během 7 minut.
Kings in 4
Kings in 5
Kings in 6
Kings 4:2
Kings v šesti, letos ještě Vegas nezblázní Nevadu.
Vegas bych to dopral, ale nedostali teda vubec idealniho soupere na prvni kolo. Kings in 6 vypada jako logickej scenar, bohuzel.
Kings 4:2
LAK in 5.
LAK v šesti. Celou sezonu čekám až VGK odpadne, teď se projeví zkušenosti.
euforia vo Vegas na maxime, oni si uz svoj maly :cup: v ramci premierovej sezony a postupu do PO vybojovali, dostat mazanych, ostrielanych kralov, ehm, priklanam sa na stranu skusenejsieho timu
Kings in 6
Zkušenosti rozhodnou, Kings in 6.
:good:

solidny uvod kvetiny a spol.
NHL opět jednou na přesdržku. Celý den se těším na záznam, skóre mám v aplikaci vypnuté, nicméně z nějakého mně neznámého důvodu se v oknech se zápasy musí zobrazovat, že Vegas vedou v sérii 1-0 :hroza:

Quick byl vynikající, škoda, že ho spoluhráči nepodpořili lepším výkonem směrem dopředu, na šance to jinak bylo jednoznačně po domácí, zasloužená výhra Knights.
2:0 :!:
Ve 2.prodlouzeni to bylo na jednu branku a bylo otazkou zda to Kings preziji do pauzy a pak se treba zbrchaji anebo ne. No a nevydrzeli.
Tak Vegas zatím dle představ. :good: Teď věřím, že aspoň jeden urvou v LA.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS