Začala mi už třetí sezona v keeperu, tak jsem se odhodlal taky vytvořit topic a trošku ty moje "hvězdy" představit
2021/2022 Keepers
Mark Scheifele
Mathew Barzal
Jack Eichel
Andrei Svechnikov
Gabriel Landeskog
Mark Stone
Cale Makar
Aaron Ekblad
Seth Jones
Ilya Sorokin
Semyon Varlamov
Thatcher Demko
Prospekti 2021/2022
Anton Lundell (via trade)
Alexander Romanov (via trade)
Ville Heinola (via trade)
Josh Norris
2021/2022 Draft results
13th round (152.) - Brayden Schenn
14th round (161.) - Jared Spurgeon
14th round (162.) - Alexander Radulov
14th round (168.) - Ryan Ellis
15th round (176.) - Chris Kreider
16th round (185.) - Joel Eriksson Ek
16th round (192.) - Jaccob Slavin
17th round (200.) - Filip Hronek
18th round (209.) - Viktor Arvidsson
19th round (224.) - Duncan Keith
19th round (225.) - Tomáš Tatar
Trades
1)
Juuse Saros + 21.kolo Rangers
14.kolo Modrobílá Šlechta
2)
Mika Zibanejad + Martin Nečas + 20.kolo Newark Diablos
Mathew Barzal + 16. kolo Modrobílá Šlechta
3)
Mathew Barzal + Cole Caufield (prospekt) + 14.kolo Monarks de Québec
Elias Pettersson + Filip Forsberg + Chandler Stephenson + Alexander Romanov (prospekt) + 23. kolo Modrobílá Šlechta
4)
15. kolo Vladimir's Team
Bryan Rust + 23. kolo Modrobílá Šlechta
Cíl pro tuhle sezonu? Pokusit se vylepšit umístění z min. sezony, tzn. postoupit do SF..
week 1: Modrobílá Šlechta vs. Raw Elite Vanillas 5:10
week 2: Modrobílá Šlechta vs. San Francisco Seals 11:7
week 3: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins 5:11
week 4: Modrobílá Šlechta vs. Rangers 6:9
week 5: Modrobílá Šlechta vs. Newark Diablos 6:12
week 6: Modrobílá Šlechta vs. Monkey piss 13:3
week 7: Modrobílá Šlechta vs. Monarks de Québec 7:6
week 8: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves 9:6
week 9: Modrobílá Šlechta vs. San Francisco Seals 9:7
week 10: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins 5:12
week 11: Modrobílá Šlechta vs. Vladimir's Team 12:4
week 12: Modrobílá Šlechta vs. Newark Diablos 9:1
week 13: Modrobílá Šlechta vs. Monkey piss 14:3
week 14: Modrobílá Šlechta vs. Raw Elite Vanillas 14:3
week 15: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves 13:2
week 16: Modrobílá Šlechta vs. Ricany Phantoms 9:8
week 17: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins 7:7
week 18: Modrobílá Šlechta vs. Hats under Windmill 11:3
week 19: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves 15:1
week 20: Modrobílá Šlechta vs. Hats under Windmill 15:3
History
2019/2020
Keepers
Mark Scheifele
Mika Zibanejad
Gabriel Landeskog
Kyle Connor
Mark Stone
Evgenii Dadonov
Andrei Svechnikov
Rickard Rakell
OEL
Tyson Barrie
Tuukka Rask
Juuse Saros
Trades
1)
Bo Horvat + Anthony Mantha San Francisco Seals
Tyson Barrie + Kyle Connor Modrobílá Šlechta
2)
Mark Scheifele + Evgenii Dadonov Modrobílá Šlechta
Alexander Ovechkin + Sean Monahan + Petr Mrázek Newark Diablos
3)
Evgenii Dadonov Kosatky
Teuvo Teravainen Modrobílá Šlechta
4)
Tyson Barrie + Lars Eller Kosatky
Ryan Johansen Modrobílá Šlechta
5)
Jonathan Toews + Seth Jones + 19.kolo Modrobílá Šlechta
Kyle Connor + Ryan Johansen + 15.kolo Monkeys piss
6)
Ryan Strome Greenock Greenskins
Jaccob Slavin Modrobílá Šlechta
7)
O. Palát + J. Toews Hats under Windmill
P. Dubois Modrobílá Šlechta
8 )
Dvorak + 23rd round San Francisco Seals
19th round Modrobílá Šlechta
9)
Niskanen + Backlund + 20 round pick Hats under Windmill
Klefbom (IR) + 18 round pick Modrobílá Šlechta
Umístění - nepostup do playoff
2020/2021
Keepers
Mika Zibanejad
Pierre-Luc Dubois
Mark Scheifele
Andrei Svechnikov
Gabriel Landeskog
Mark Stone
Victor Olofsson
Quinn Hughes
Seth Jones
OEL
Semyon Varlamov
Juuse Saros
Trades
1)
Q. Hughes Modrobílá Šlechta
T. Teravainen + I. Provorov Kosatky
2)
Olofsson + 23rd round (MŠ) Modrobílá Šlechta
17th round San Francisco Seals
2)
T. Rask + 22nd round Hats Under Windmill
14th round Modrobílá Šlechta
3)
Makar + Monahan + 14th round Modrobílá Šlechta
Q. Hughes + P.L. Dubois + prospekt B. Byram Newark Diablos
4)
Jack Eichel + Andre Burakovsky + Anton Lundell Modrobílá šlechta
Sean Monahan + Victor Olofsson + Trevor Zegras Monkeys piss
5)
Killorn + 22. kolo Lenochodi Wolves
19. kolo Modrobílá Šlechta
6)
Andre Burakovsky Hats Under Windmill
Nikita Zaitsev + Ville Heinola (prospekt) Modrobílá Šlechta
Umístění - 5. místo
2021/2022 Keepers
Mark Scheifele
Mathew Barzal
Jack Eichel
Andrei Svechnikov
Gabriel Landeskog
Mark Stone
Cale Makar
Aaron Ekblad
Seth Jones
Ilya Sorokin
Semyon Varlamov
Thatcher Demko
Prospekti 2021/2022
Anton Lundell (via trade)
Alexander Romanov (via trade)
Ville Heinola (via trade)
Josh Norris
2021/2022 Draft results
13th round (152.) - Brayden Schenn
14th round (161.) - Jared Spurgeon
14th round (162.) - Alexander Radulov
14th round (168.) - Ryan Ellis
15th round (176.) - Chris Kreider
16th round (185.) - Joel Eriksson Ek
16th round (192.) - Jaccob Slavin
17th round (200.) - Filip Hronek
18th round (209.) - Viktor Arvidsson
19th round (224.) - Duncan Keith
19th round (225.) - Tomáš Tatar
Trades
1)
Juuse Saros + 21.kolo Rangers
14.kolo Modrobílá Šlechta
2)
Mika Zibanejad + Martin Nečas + 20.kolo Newark Diablos
Mathew Barzal + 16. kolo Modrobílá Šlechta
3)
Mathew Barzal + Cole Caufield (prospekt) + 14.kolo Monarks de Québec
Elias Pettersson + Filip Forsberg + Chandler Stephenson + Alexander Romanov (prospekt) + 23. kolo Modrobílá Šlechta
4)
15. kolo Vladimir's Team
Bryan Rust + 23. kolo Modrobílá Šlechta
Cíl pro tuhle sezonu? Pokusit se vylepšit umístění z min. sezony, tzn. postoupit do SF..
week 1: Modrobílá Šlechta vs. Raw Elite Vanillas 5:10
week 2: Modrobílá Šlechta vs. San Francisco Seals 11:7
week 3: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins 5:11
week 4: Modrobílá Šlechta vs. Rangers 6:9
week 5: Modrobílá Šlechta vs. Newark Diablos 6:12
week 6: Modrobílá Šlechta vs. Monkey piss 13:3
week 7: Modrobílá Šlechta vs. Monarks de Québec 7:6
week 8: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves 9:6
week 9: Modrobílá Šlechta vs. San Francisco Seals 9:7
week 10: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins 5:12
week 11: Modrobílá Šlechta vs. Vladimir's Team 12:4
week 12: Modrobílá Šlechta vs. Newark Diablos 9:1
week 13: Modrobílá Šlechta vs. Monkey piss 14:3
week 14: Modrobílá Šlechta vs. Raw Elite Vanillas 14:3
week 15: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves 13:2
week 16: Modrobílá Šlechta vs. Ricany Phantoms 9:8
week 17: Modrobílá Šlechta vs. Greenock Greenskins 7:7
week 18: Modrobílá Šlechta vs. Hats under Windmill 11:3
week 19: Modrobílá Šlechta vs. Lenochodi Wolves 15:1
week 20: Modrobílá Šlechta vs. Hats under Windmill 15:3
History
2019/2020
Keepers
Mark Scheifele
Mika Zibanejad
Gabriel Landeskog
Kyle Connor
Mark Stone
Evgenii Dadonov
Andrei Svechnikov
Rickard Rakell
OEL
Tyson Barrie
Tuukka Rask
Juuse Saros
Trades
1)
Bo Horvat + Anthony Mantha San Francisco Seals
Tyson Barrie + Kyle Connor Modrobílá Šlechta
2)
Mark Scheifele + Evgenii Dadonov Modrobílá Šlechta
Alexander Ovechkin + Sean Monahan + Petr Mrázek Newark Diablos
3)
Evgenii Dadonov Kosatky
Teuvo Teravainen Modrobílá Šlechta
4)
Tyson Barrie + Lars Eller Kosatky
Ryan Johansen Modrobílá Šlechta
5)
Jonathan Toews + Seth Jones + 19.kolo Modrobílá Šlechta
Kyle Connor + Ryan Johansen + 15.kolo Monkeys piss
6)
Ryan Strome Greenock Greenskins
Jaccob Slavin Modrobílá Šlechta
7)
O. Palát + J. Toews Hats under Windmill
P. Dubois Modrobílá Šlechta
8 )
Dvorak + 23rd round San Francisco Seals
19th round Modrobílá Šlechta
9)
Niskanen + Backlund + 20 round pick Hats under Windmill
Klefbom (IR) + 18 round pick Modrobílá Šlechta
Umístění - nepostup do playoff
2020/2021
Keepers
Mika Zibanejad
Pierre-Luc Dubois
Mark Scheifele
Andrei Svechnikov
Gabriel Landeskog
Mark Stone
Victor Olofsson
Quinn Hughes
Seth Jones
OEL
Semyon Varlamov
Juuse Saros
Trades
1)
Q. Hughes Modrobílá Šlechta
T. Teravainen + I. Provorov Kosatky
2)
Olofsson + 23rd round (MŠ) Modrobílá Šlechta
17th round San Francisco Seals
2)
T. Rask + 22nd round Hats Under Windmill
14th round Modrobílá Šlechta
3)
Makar + Monahan + 14th round Modrobílá Šlechta
Q. Hughes + P.L. Dubois + prospekt B. Byram Newark Diablos
4)
Jack Eichel + Andre Burakovsky + Anton Lundell Modrobílá šlechta
Sean Monahan + Victor Olofsson + Trevor Zegras Monkeys piss
5)
Killorn + 22. kolo Lenochodi Wolves
19. kolo Modrobílá Šlechta
6)
Andre Burakovsky Hats Under Windmill
Nikita Zaitsev + Ville Heinola (prospekt) Modrobílá Šlechta
Umístění - 5. místo