Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Newark Diablos

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Teď mám Rangers tam, kde sem je chtěl mít. Csaplarova past dnes večer secvakne
tak zacatek super. nejdrive darda od rags a ted Hughesove out, golmani out, spatnej add. zatim top forma...
Jakob Chychrun still does not have a point this season.

Advice: The defenseman led all NHL blueliners last season with 18 goals but he has been a total bust for fantasy managers this season as he also leads the league with a minus-18 rating. All-in-all it has been a horrible start to the season for Chychrun and the Coyotes who have managed only one point in 11 games to date. At this time, he has no fantasy value.

tak dobře, že jsem ho keepoval.
Kdo nebyl na IR byl na covid protocol a kdo neměl ani to byl PPD. Ani starty gólmanů jsem nenasbíral. p*či sere mě NHL, serou mě Devils, sere mě YFL. Sezóna na ho*no. A taková očekávání jsem měl. Fuuuuuuck
tak na posledni kolo v boji o PO, kdy mam naskok 4 body chytnu Rags. Vzhledem k tomu, ze uz maji svy jisty, tak doufam, ze to jen odbrusli a Jack a spol do toho daji vse. :D

Na druhou stranu je toto idealni proverka pred (pripadnym) PO.

Spoleham tez na kolegialitu z Rican :D
megaton píše:
úte 07. bře 2023 16:54
Spoleham tez na kolegialitu z Rican
Mně taky trochu teče do bot, takže určitě nic nevypustim..
Mí frajeři se rozhodli jinak.
Nezbytná gratulace, ta neděle byla uragán..
Jako první bych rád poděkoval jak Andymu tak i Connorovi za nervy drásající matchupy a také hlavně za gratulace. Své první finále si užívám. Tato sezóna je na všech frontách pravý opak té předchozí a já jen doufám, že se podaří být důstojným soupeřem jasnému favoritovi :) velké shrnutí plánují udělat po sezoně, která už je teď úspěšná.

https://youtu.be/L2SvhQP5arQ
#WTB# gólman
Sbírám sílu a i když to kupodivu mrzí s časem spíš víc (v neděli jsem s tím byl původně smířený), přišel jsem obligátně pogratulovat.
Neodpustím si ale malé rýpnutí, vím, že jsi týden nevypustil a správně si ke konci posadil golmany, ale v pondělí ráno jsi to těžce prokoučoval a mohlo (a mělo :| ) tě to stát postup.
Ingram měl jít samozřejmě do pole a uhlídat saves. Nic jiného už ti nehrozilo (W i L už nešlo otočit a ani GAA a % si myslim )
Vím, že v jednu chvíli to bylo 8:8 (probudil jsem se a mrknul) ale neměl jsem sílu to sledovat a zase usnul.
Díky. No já ty saves zvažoval,.ale vzhledem k soupeři a předchozím výsledkům Yotes a SO Kappa (wtf) jsem se rozhodl to neriskovat. Doufal jsem že udělám hity a PPA. Nakonec z toho nebylo ani jedno, ale ve výhru jsem věřil, i když ne tak těsnou.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES