Čau lidi :ahoj:

Po krátké odmlce tu je třetí díl z populární série 5+1. Tentokrát jsem si vzal na paškál našeho pana analytika - Rona. GM Rono vede již od inaugurační sezóny svůj tým s názvem Lenochodi Wolves. Těm se letos nebývale daří a kráčí mílovými kroky za prvenstvím v základní části. Základní osu ambiciózního týmu tvoří takové těžké váhy jako jsou Crosby, Tavares nebo Marner. Vzadu pak vše jistí Vasilevskiy s Grubauerem.

Proč se tvůj tým jmenuje zrovna Lenochodi Wolves?

Wolves od Timberwolves, kterým přeju v NBA. Lenochodi? Ani nevím, hledal jsem asi něco atypického, ale zároveň trochu hodícího se k mému životu, lenost já rád.

Máš v lize nějakého svého rivala?

Neřekl bych. Všichni manažeři mi přijdou v pohodě (so far). :giggle: (Po playoff přijde případný update odpovědi :jn: pozn. redakce)

Jak se ti povedlo vybudovat takhle dominantní brankářské duo?

Wau, otázka celkem spíš do historie. Co si tak pamatuju, tak jsem před vůbec prvním draftem si dal za cíl mít jednoho z dvojice Murray-Vasilevskiy. Murray byl tehdy vítěz SC, taky mladej. První na řadu šel právě taky Murray, $35 už se mi zdálo dost, tak jsem se na něj vybodnul. No, a nakonec ulovil Vasila za $20. Určitě dodnes můj nejlepší kauf z tehdejšího draftu. (A můj nejhorší :paperbag: pozn. redakce) Akorát jsem předtím obětoval $41 za Pricea, děs. :hroza: Grubauera jsem si dal za cíl na doplňovacím draftu 2018. Byl čerstvě vytrejdovanej ke Coloradu, kde se měl stát jedničkou do budoucna dost nadupanýho týmu a já tehdy potřeboval gólmana. Věřil jsem, že Gruby tou jedničkou bude a časem to bude mašina na Ws. Zatím se tento plán plní na jedničku. Jen doufat, že letos vydrží bez jakékoliv újmy a bude schopnej mi chytat do konce playoffs. :pray:

Koho letos vidíš jako svého největšího soupeře v boji o titul?

Fúha, těžká otázka. Úpřimně, snad vždy jsem za nejtěžšího soupeře považoval Connora (a jeho Rangers), ale ten, zdá se, by letos nemusel udělat playoffs. Respekt mám však rozhodně ze všech soupeřů, nemluvě o tom, že AndyF je už držitelem :cup: (hamba pozn. redakce), Rev dvakrát na bedně (nevidím výsledky 19/20 teda, a dohrála se vlastně vůbec, už ani nevím?). Hapy byl vždycky nepříjemným soupeřem. Fabregas letos také hraje velmi dobře a FF má lepší tým než jeho současné 6. místo IMO.

Koneckonců za největšího nepřítele vnímám covid (a PPD games), které můžou v podstatě rozhodnout celej week. :lol2:

Co je tvůj faktor x, v čem si myslíš, že můžeš být lepší než ostatní?

Před letošním doplňovacím draftem jsem si kladl důraz na to, že budu draftovat především hráče z PO/powerhouse týmů. Co se tak dívám, tak snad jen Garland a Hertl jsou z týmů, které nejsou zrovna dvakrát silné. Opírám se o hráče, který v těchto dobrých týmech hrají solidní pozici, mají šanci být na ledě u více gólů, čímž logicky vzrůstá i šance na zisk bodů, plusek. O gólmanech už řeč byla.

Naopak moji slabinou jsou secondary stats. A to jsem věřil, že FW s hráči jako Crosby, Backstrom, Tavares, Hertl budu vyhrávat, ale úplně se to nedaří.

Kterého hráče si na tuto sezónu nekeepnul a rveš si vlasy? :cepi:

Naštěstí u nikoho. :giggle: Pamatuju se, že poslední volbu jsem nechával mezi Burakovskym a Backstromem. No, zvolil jsem (keepnul) nakonec Backstroma a udělal jsem, věřím, více než dobře.

Já děkuji Ronovi za rozhovor :serus: , a kdo jste tak ještě neučinil, hoďte Andymu a Ronovi follow na jejich twitter @HockeyStatsCZ https://twitter.com/HockeyStatsCZ
Vidíme se u dalšího dílu 5+1 :rev: