Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Monarks de Québec

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

MONARKS DE QUÉBEC

_____________________________________________________________________________


Obrázek

  • Est. 2021
  • City: Québec City
  • Until 2020 "Kosatky"
_____________________________________________________________________________


:ahoj: Abychom tu relokaci tedy měli komplet. Nový ročník NHL se blíží a s tím začíná i sezona fanty. Tým jsem přebral po Ohlundovi, a z Vancouveru se tak stěhuje v rámci Kanady do frankofonního Québecu. Tam se NHL jako takové asi už nedočkají, a tak přikročili k tomuto zoufalému pokusu a odkoupili bývalé Kosatky, aby měli aspoň fantahokej. Název pak sebrali místním kopáčům do šišatého balonu.

Víc infa po všemožných draftech na startu sezony :klobuk:
AndyF píše:
pon 16. říj 2023 00:33
Bohužel, spíš to vypadá, že Andy na ten tým peče hned od začátku sezony, což je škoda.
I přes slibný start, a nějakým nařčením po prvním týdnu, kdy jsem byl v zahraničí a neměl úplně čas řešit starty :ninja: jsem otevřen nabídkám především za starší hráče, které mám v týmu. Naopak bych podobně jako Rono rád hleděl směrem do budoucnosti. Takže se mě nebojte oslovit, ideálně přímo v Yahoo :klobuk:
nechceš to radši letos zkusit? Rozjeté to máš parádně, nebýt toho týdnu se mnou, kdys byl off, tak jsi možná i na čele divize ;)
:neviem: těžko říct, co přinesou další týdny
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES