Čau lidi :ahoj:

Přinášíme Vám nový seriál s názvem 5+1. V něm budu zpovídat gms naší HF Hlinka Keeper League. Poznáme tak své soupeře o trochu blíž. Formátem se to bude blížit kratičkému Q&A. Heslem dne: #KnowYourFoe

V prvním díle Vám představím loňského vítěze naší skvělé fanty - AndyhoF. Andy vlastní tým Ricany Phantoms, který je zakládajícím členem Eastern Division. V jubilejním prvním ročníku tento ambiciózní tým nezvládl legendární čtvrtfinálové drama proti Revovým Vanillas. Takřka do roka a do dne však dostal možnost nápravy a tentokrát - opět po velmi dramatickém finiši - zvládl svou úlohu na výbornou. V následném finále pak udolal Rangers a dočkal se nehynoucí slávy. Mezi nepostradatelné stálice Phantoms patří esa jako je Burns, Tarasenko či Voráček.

Proč se tvůj tým jmenuje Ricany Phantoms?

Tak určitě. No protože bydlim v Říčanech a Flyers mi přišli trapný, tak jsem se přiopičil po naší farmě, což mi kupodivu trapný nepřipadá.

Na co budeš v nadcházející sezóně víc spoléhat: Na brankáře nebo na hráče v poli?

Tak určitě. Na brankáře jsem myslel, že budu spoléhat v minulé sezoně, ale bylo to docela fiasko a kdybych nezachytil Binningtona, než se z něj stala hvězda, tak jako Hellebuycka rok předtim, asi by to i fiasko zůstalo. Letos se tedy brankařů dost bojim a naopak v poli se cejtim daleko silnějš v kramflecích, takže soudim, že mi to vychytá brána.

Co je tvůj faktor x? V čem si myslíš, že můžeš být lepší než ostatní?

Tak určitě. Žádnej tydýt tomu asi nevěnuje tolik času, jako já. Sleduju, co se kde šustne, neustále hlídám, kdo s kym hraje, myslim, že se mi za ty dva roky nestalo, abych nevyužil všechny addy za týden.

Máš v lize nějakého svého rivala?

Tak určitě. Tak kromě nějakýho REVa, tak mám poměrně ambivalentní vztah s Connorem. Fandí Rangers, čimž mi přirozeně pije krev, nicméně je to tak sympatickej člověk, že to prostě nejde. A navíc jsme celkem pravidelný trade partneři. Ale je to prostě takovej etalon kvality, takže porazit ho má svoji cenu.

Kdybys mohl změnit jednu věc na naší lize, co by to bylo? (změnit commishe je neplatná odpověď :jn: )

Tak určitě. Vadí mi to denní zpoždění u FA marketu, ale spíš kvuli tomu, že se prostě nedá operativně reagovat na zranění. Ale už jsem si zvykl.

U keepu kterého hráče si váhal nejvíc?

Tak určitě. Váhal jsem s keepem Bročka, ale ten hráč si mě nějak získal svou nenápadností a univerzálností. Vlastně by mě strašně zajímal ten systém, kterým se počítají ty ranky ze stats, protože u něj mi přijde, že má tu hodnotu větší, ale jak víš, čísla nelžou..



Já děkuji Dědkovi za rozhovor a budu se těšit u dalšího dílu 5+1 :rev: