Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Změna slotů pro zraněné

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Jaké sloty pro IR preferujete?

Anketa končí za úte 23. čer 2020 19:16

IR , IR , IR+ (současné)
10%
1
IR+, IR+, iR
90%
9

Jak jsem již avizoval, navrhuju změnu IR slotů pro větší flexibilitu.

pokud se hlasování zúčastní alespoň 50% hráčů, budu ho považovat za platné.

Nechce si mi vypisovat klady a zápory, ani to vlastně nevim, každý z vás to určitě dokáže rozvážit.
Tak já myslím, že je rozhodnuto..
Snad hlasovali jen lidé z ligy..

Vyzkouším :power: a nastavím nový formát tak, aby se na další týden již mohl použít.
Pokud jste si toho nevšimli, vzhledem k okolnostem nebylo možné snížit počet IR postů.
Současný formát je tak IR, IR, IR+, IR+

Otázka je, zda ponecháme na gentlemanské dohodě, že druhý IR nebudeme využívat, nebo to holt necháme, jak to je..

V současné době jsem já, kdo má 4 "zraněné", ale Raanta možná nastoupí, tak ho mám ve hře.
Dále Megaton, který bude řešit Hainseyho.
Sellymu a Revovi jsem přesunul jednoho z IR na IR+


Udělám to tedy jinak..
Pokud má někdo něco proti tomu, nechat už 4 IR sloty v současné skladbě, tak ať se ozve..
I pokud bude jen jeden, budu toto pravidlo tedy hlídat...

Já osobně bych to už nechal, jak to je a upravil to případně před příští sezonou. Ale budu chápat, pokud bude někdo proti..
Za mě je to jedno, klidně nech 4, je to pro všechny stejné.
Mně taky 4 sloty nevadí, spíš naopak.
Hráčům se solidnějším corem to samozřejmě nevadí, ale nepatrně se tím snižuje kvalita FA...
Nikdo se neozval, takže jedeme na 4 IR sloty? Zrovna teď bych je totiž mohl využít ...
Rethon píše:
pon 05. lis 2018 23:30
Nikdo se neozval, takže jedeme na 4 IR sloty? Zrovna teď bych je totiž mohl využít .
OK
Oprašuji toto téma a upozorňuji, že jsem nastavil primárně schválené IR, IR+, IR+
Tudíž jsou jen 3 sloty pro zraněné
Pokud se sejde 6 lidí, co si vyžádá 4 sloty, tak se to upraví. Jinak to zůstane.
Som za 4
mně se nelíbí takhle náhlá změna, takže pro teď jsem taky pro 4 (zvlášť když mám v týmu stávkaře ...)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO