Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Monkeys piss

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Posledni fanty me to nejak nejde, ale zase jsem se nechal ukecat na restart a vypada to opet na vysoce paradni sezonu :hroza: Na pocatku sezony jsem mel z tymu dobry pocit, ale to uz nejak vyprchava.

- vsadil jsem na dvojku Buffala, s tim ze jako tym zopakuji lonskou sezonu a Eichel s Ristem i podobna cisla... :lol2:

- Karlsson zaziva nejdelsi bodovy pust v kariere

- Getzlaf odehral snad 2 zapasy a zranil se, vratit by se mel behem dalsiho tripu coz by mohlo byt behem druhe pulky prosince, pokud mam brat v uvahy nasledujici 3 venkovni zapasy jako trip

- Nylander somphore X jak vysita, ikdyz dnes zabodoval jak se patri

- z top picku produkuje co ma jen Wheeler, Subban taky cajk

- brankari...SO se od nich asi nedockam, aspon ze sbiraji starty, zakroky a obcas i vyhry. Dropnu Reimera, ktery nevyhral snad mesic a den na to vyhraje u Rangers, zatimco mnou pridany prozatim neporazeny Subban si hned pripise 2 prohry na uvitani

Jo bude to rehole, ale abych nebyl jen pesimista najde se i jedno prijemne prekvapeni a to Sergachev, ktereho jsem bral vylozene do budoucnosti a pekne produkuje uz ted. Dalsi sezonu si vybere slabsi, ale s tim pocitam, snad se rozbehnou jini. S trejdy dulezitych hracu zatim nepocitam, to by musela prijit neodolatelna nabidka, spis budu doufat ze se moje hvezdy proberou.
Co jsem psal vcera se pres noc vyplnilo do puntiku. Byla to znova night to remeber. Za celou noc dohromady 0+3 ktere ziskal sam Wheeler. A to padaly mraky golu... Brankari nastoupili, dostali 8 kousku a 2 eLka k tomu. Rikam si OK, trebas aspon na ukor Greisse bodovali Karlsson s Brassardem a Ericek si pripsal jen uctyhodnych -3 :x Jestli to tak bude pokracovat do konce roku tak zbytek sezony muzu odehrat v klidu bez nervu a soustredit se uz na tu dalsi. A pustil jsem Millera ktery mi byl naprosto k nicemu. Dnes urcite nastoupi, vychyta vyhru a mozna i SO, ale aspon budu rad jako fanousek Ducks. Gibson se do konce roku zrani a budu v prdeli uplne :-D
Jako fajn, za dnesni noc mam 8+5 coz nekdy nemam za cely tyden (goly), ale ti golmani to je des. Jako fanda Ducks musim rict ze Gibson je v tom nevinne, ale nevim co ten Greiss kdyz dostane 5 kousku i od Detroitu :hroza: Islanders maji skoro nejhorsi obranu v lize tak nevim ci je to vic chyba, ale uz mi i tak leze krkem nemcour jeden.
Takhle se hrat neda takze menim svuj vyrok. Rad bych do tymu privedl kvalitniho golmana za odpovidajici hodnotu. Pokud nekdo mate zajem dejte vedet.
Tento tyden dopreju Ohlundovi vysokou vyhru s tim ze me i preskoci v tabulce. Bohuzel mam hodne hracu v tymech co tento tyden odehrali jen 1 zapas, zato ti Ohlundovi hrali jak divi a navic produkovali nad svoje pomery. Jsem aspon rad ze jsem poresil golmanske starty a (snad) nebude to na nulu. Doufam ze dalsi tydny budou lepsi. Mozna tomu pomuze i nove prichozi Carey Price, ikdyz vzhledem k letosni forme Habs si to moc ruzove nemaluju. Spis je to pro me trade pro budoucnost tymu, ikdyz vim ze to zni zvlastne kdyz jsem pustil 1.kolo v pristim draftu, ale mel bych mit brankarskou stranku fanty poresenou. Snad z teto vymeny budeme mit s Ronem uzitek oba :)
Wheeler ktery posledni dobou prestal produkovat ( mozna je to zranenim Scheifleiho a zmenou postu ) udela tu nejlepsi moznou vec a zrani mi Gibsona :hroza: Zatim samozrejme nevim jak je to vazne, ale radeji jsem vyplytval dalsi pick a hrace ktereho jsem si vcera stahl jsem opetovne vyhodil a nabral radsi Millera. Treba to neni nic vazneho a pres ASG se da Gibson do kupy, ale riskovat to nebudu.
2 tesne prohry po sobe a playoff se pomalu vzdaluje. Sice je to zatim o sesty flek boj, ale narozdil ode me 2 Seattle a Magmas naklepali soupere jak nedelni rizek. Navic se mi zranil Eichel a jako bonus nejde dat na IR :bitka3:
Selly8 píše:2 tesne prohry po sobe a playoff se pomalu vzdaluje. Sice je to zatim o sesty flek boj, ale
Máte to tam fakt parádně. 6.-9. místo na body 308, 309, 310 a 311 :good:
Tohle byl můj nejvyrovnanější week EVER. Neskutečný. :scare: Díky, Selly, za supr boj.
Jako nasrat! Budu bojovat do konce, ale evidentne nemam sanci. Kdyz muzu ziskat na konci unora konecne svou prvni nulu, tak prije*any Smith zrani Gibsona. Tohle uz tu letos bylo ze jo. Abych se obaval pokazde, kdyz se u nej objevi protihrac, ze se zrani. Snad z nej nebude dalsi sklenenka co odchyta 30 zapasu za sezonu :hroza:
Millera uz ale neberu, pac co ho mam chyta ho*no. Ducks potrebuji vyhravat tak ho necham radsi na FA. Brassard se necekane po vyhozeni rozjel, tak jsem zvedav co ted Lucic...
Sice boj o playoff jeste nebalim, ale jsem realista takze jsem ochotny pustit nejakeho rentala za pick.
Zase jsem slibne rozehrany match up nedotahl do konce a na playoff uz ztracim 19 bodu. K tomu me v poslednim kole cekaji vedouci Rangers takze musim spolehat na to ze zazraky se nekdy deji :lol2:
Selly8 píše:Zase jsem slibne rozehrany match up nedotahl do konce a na playoff uz ztracim 19 bodu. K tomu me v poslednim kole cekaji vedouci Rangers takze musim spolehat na to ze zazraky se nekdy deji :lol2:
To by se hodilo. Jeho nula by mi dala ještě šanci vyhrát divizi..
První hrací week jsem dle očekávání dobře začal ale zcela nečekaně v tom moji borci pokračovali až do konce a byla z toho pěkná výhra. Co je ale horší, tak mám 5 hráčů zraněných, s tím že Price by měl být už brzo ready, navíc Nylander stále nepodepsal. Co z toho asi bude?
Dnes přes slušný počet zápasů získali mí hráči vynikajících 0+0.Letní posila Ehlers zatím propadák a to měl být hlavní zbraní na levé straně, uvidíme jak se chytne Jones, který v noci poprvé nastoupil, ale ještě jsem ho nestihl nasadit.
Nylander by ti měl jít s out na ir+ :hmm: Kdyžtak přehoď Silfverberga na ir.
Z hlediska hráčských statistik pravděpodobně můj nejlepší výkon sezóny, i PPP byly celkem solidní v rámci ligy, brankáři taky slušní s bilancí 4-1, ale navíc než na prohru 4-10 to nestačilo :hroza: Rangers mě přejeli, ale co jsem tak letmo proletěl ostatní matchupy tak bych většinu vyhrál, bohužel. Teď očekávám že bodová produkce se vrátí zas do normálu a k tomu získám svých pár upachtěných PPP bodů. Price s Gibsonem taky nebudou tak často vyhrávat, ale třeba mile překvapí.
Ano, minuly tyzden moji hraci fakt skvelo slapali ( mimochodom, tuto sezonu to mam zatial tak, ze bud supera vyrazne porazim alebo matchup prehram). Mal si fakt smolu, lebo inac si mal naozaj dobry tyzden. Kazdopadne, nevidim dovod, preco by sa ti nemohlo tak darit aj nadalej, tim mas kvalitny.
Návrat k normálu a prohra s posledním, už mě ten loosing strek začíná pěkně štvát. S tím výkonem z minulého týdne bych snad vyhrál s čistým kontem, ale to je mi prd platné.
Prohra s posledním dannym který díky tomu už poslední aspoň není :D Ale konec srandy, už je to fakt vrchol trapnosti. Je to furt dokola, když mi hráči zabodujou tak soupeřovi ještě o kousek líp, když hrajou prd jak teď tak soupeřovi zahrají jen o něco menší prd. Gólmani tenhle týden až na ty prohry na výbornou, ale dannyho měli snad životní week. Je to frustrující jak prase, do toho pořád ty prokleté PPpoints. Navíc minulý týden 7 zraněných tak uvidím co tenhle. Nemyslím si že mám až tak špatný mančaft, ale asi pro tuhle hru nejsem ten pravý :neviem:
Hurá, přerušil jsem loosing streak a remizoval s Revem :yahoo: :clap: :-D Mohlo to být ještě o kousek veselejší, ale áčka a střely jsem prohrál o jednu.
Ač to obvykle nedělám tak musím vyzdvihnout výkon Ekholma, který měl 2+4, 9hitů a 10 bloků a říká si tak o keep, bude to ještě složité jak to vyšpekuluju.
Za týden jsem získal 4 SHP, to je určitě můj rekord co fantu hraju.
A poslední věc, vyprazdňuje se mi marodka, tak jsem musel povyhazovat pár hráčů a nebylo to lehké rozhodování, na IR už mi zůstal jen Ehlers.
Jak jsem psal v chatu, remíza je pro mě abolutní maximum. Celý týden jsem tahal za kratší konec v bodech. Drží mě hlavně brána. Trochu mě vytrollil posazený Lund v neděli, ale troll jsem vrátil právě áčkem a střelou navíc. Tos asi mohl otočit a 11-7 by odpovídalo víc. Holt Revovy člověkozápasové vet moves.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS