Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Říčany Phantoms

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
FF jsem v 1. kole přejel a nestačilo mu ani 1,55 a 0.949%
Netušil bych, že nejvíc bude spoleh na Honibrka.
Naštěstí mu nezabralo pole.
A klidně to mohl otočit ještě v neděli, ale nestalo se.

Díky za zápas, měl jsem strach a myslim, že oprávněně. :serus:

Další kolo bude zajímavé, nějak se mi hromadí lazaret. Tatar asi chybí víc, než bych chtěl a DeBrincat skóruje jen když je na lavičce.
Co se děje v Pittsburghu mě sice v reálu těší, ale pro fantu mi Jarryho výpadek přichází dost nevhod a přemýšlim, že bránu ještě posílím..
D mám již delší dobu nic moc, tak nemůžu říct, že bych se na semi těšil..
tiez ho mas ako keep prospect, tak mozno zaujme https://hbanalytics.substack.com/p/brad ... he-horizon (ja doteraz nechapem, ako sa mi ocitol v zostave, ked som kvôli znamym strikeom tahal tusim v 2.kole s jedinym tahom a kedze zostal stale volny, tak nevezmi 4ku draftu)
Ottawa asi byla braná jako žumpa. Já naopak sázel na to, že kde jinde by se měl hráč chytit, než tam, kde to stojí za pendrek.
Nevim, jestli bude mít do budoucna nějaký percentuelní problémy, ale pro fantu je to zlatej důl za každejch okolností.
O tkachukovi sa dost pisalo, ze to bude bust.
Zprávy z bojiště:
Po 4 kolech udržujem teplé místečko v postupující 6. Na první nepostup (Connora) náskok 15 bodů a vzájemný zápas nás čeká.
G - Hellebuyck a Binnington to je jistota. Bohužel taky jistota, že jim tam dycky něco padne, ale bez SO se dá zatim žít. Ale co bych vykládal, závistivým očkem pokukuju po těch, co už to zvládli a byli to i takoví jako Elliot, Georgiev nebo Smith..
Jarry, to je moje ruská ruleta, nikdy nevim, jestli bude hrát a jak, ale jeho status mu naštěstí nedovolí, aby ho odsunuli na 2. kolej. Nemůžu tedy řict, jestli jeho keep byl ok. Zatim to na další rok nevypadá.
D - Podařilo se mi chytit Petryho a to je držák, zatim nejlepší bek ve fantě, takže cajk.
dál už to taková hitparáda neni, Smith z FA slušný, uvidíme jestli nepovadne, Burns už má svoje nejlepší leta asi za sebou, navíc se SJ celkově moc nedaří. Se zbytkem tak nějak přežívám. Ghost sice dostal šanci, ale PP zatim jen 2. a i když v reálu hraje výborně (až na tu šaškárnu s Pastou), na body se to zatim nepropsalo. Wild card jsou Vatanen, uvidíme, na co ho v NJ pustí a Bouchard, ten je ale asi spíš až investice do dalších let.
C - Víceméně spokojenost, osa Bergy, Couture, Nelson slušný, ale mrzí ztráta dvojpostu u Bročka (aspoň myslim, že ho míval). Ovšem majstrštyk byl FA Staal, okamžitě se zařadil na top celý NHL, za sebou nechal i frajery jako Máček, Couts, Eichel, Crosby.. Nemůžu si stěžovat.
Křídla - DeBrincat super comeback, ani nebudu řikat, že jsem ho málem nekeep. Ano, to co jste teď slyšeli, dal jsem si facku. Brady si hraje svoje, o toho strach nemam. Wilson má svoji cenu taky jasnou. Gurianov zatim nezklamal, Guentzel se začíná rozjíždět. Verhaeghe z FA určitě těší, snad nezvadne. Eberleho jsem bral spíš z nouze, ale úspěch.. Zbytek?
RNH těží z McD jen málo, ale stačí to, Tatar je bohužel zatim ?? To že teď seděl mě trochu straší.
Celkem dokupy, přijde čas, kdy budu muset pustit někoho až se vrátí Taras a vlastně to bude docela oříšek, což je dobré znamení.
AndyF píše:
pon 15. úno 2021 15:24
Nelson slušný, ale mrzí ztráta dvojpostu u Bročka (aspoň myslim, že ho míval)
:yes: minulú sezónu mal C/LW
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Takhle těsný to bylo.
Musim se tu explicitně pochválit.
Takhle vydařené addy nepamatuji.
Ještě v neděli jsem bral Ghosta, spíš jako obět fantabohu.
3G , 1A a to mu ještě neuznali gól pro Vorase v brankovišti.
Hned v pondělí Bratt. (díky kluci, co ste ho pustili)
1G, 5A a (PPP) a oba spousta střel.
De Haana jsem vzal když to vypadalo, že bude potřeba pohitovat.
Dal jich 5 a k tomu přidal 2 A
Bonino je jedinej mínus. Bral jsem ho na bloky a na FW, což byl omyl, protože na FW jsem kvuli struktuře soupeře stejně neměl šanci. Na druhou stranu, svý bloky si udělal a že to v tý kategorii nestačilo, nebyla jeho chyba.
Na poslení den Graves, Mayfield čistě na bloky,což splnili.
Graves navíc přidal i G .

Takže do semifinále uvidíme, s čim přijde Fabregas, zatim to vypadá, že bude mít hoňku s gólmanama.
Edit: Ušlo mi, že má Raska, kterej se vrací.
na tvojom mieste by som este nervozne cakal na nejake stat corrections :D
petrik píše:
pon 12. dub 2021 10:47
na tvojom mieste by som este nervozne cakal na nejake stat corrections
V kategoriích, kde bych byl nervózní, buď prohrávám, nebo je to rozhodnutý.
Takhle pozdě už se góly nebo áčka už o moc nezmění.
Obrázek
Obrázek
Mou budoucnost drží v ruce tento pán.

Obrázek
Konec, sezona skončila. Vím že je tu ještě souboj o bronz, ale i vzhledem k soupeři a rozpisu už nemam síly.
Zpětně je jasné, kde se stala chyba. Vědět, že gólmani nepřipustí diskuzi, vyhodil bych Jonese a snažil se naplnit kategorie v poli.. Vlastně ten předchozí týden dal falešnou naději, že by SJ mohlo být ta cesta. Nakonec to byl hřebíček do rakve.
Nechci to házet jen na Coutura, i další tahouni zklamali. (koukám na vás, Bročku s Jakem).
I přes skóre to nebylo uplně nehratelný.
Svym způsobem to všechno uhrály 4 gólmanský zápasy. :hahano:

Do budoucna musim řešit stárnutí kádru. Ačkoliv historicky nemůžu považovat zapracování prospektů za neúspěch, prospect pool je suspect.
Brown je už asi na 90% bust. S Bouchardem jsem měl už letos větší plány, nechápu, proč s nim u Oilers takhle vyjebávaj. No jasně mladí beci v NHL to přece nezvládaj. Rossi jsem pochopil možná může bejt rád, že ještě bude hrát hokej.
Snad to Bergy s Burnsem ještě chvíli vydrží. Staal si řekl svými výkony taky o keep, ale nevim, nevim.
Rozhodně ohledně keeperů budu mít přes léto o čem přemýšlet.
Ztráta pozice Bročka je velkej problém, na tom samotnym Centru to asi nestačí.
No a samozřejmě ta prokletá brána. Před sezonou jsem považoval bránu za vyřešenou na mnoho let dopředu. Bohužel jsem si neuvědomil, že samotný kvality gólmana nestačí. Snad ve Winnipegu a St. Louis vyřeší svoje problémy, aby se vyřešily ty moje.
Obrázek
Obrázek
183 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS