Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Raw Elite Vanillas

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Ahoj odborníku :welcome: , tohle je GM The Rev a vítej v topicu hokejového týmu Raw Elite Vanillas :rev:

Cíle pro historicky první sezónu této ligy jsou jasné: titul, zvýšení kapacity stadionu, zlepšení kvality hřiště, vylepšení vybavení stadionu.

Naším hlavním rivalem jsou Ricany Phantoms, pseudotým z předměstí Prahy, jenž údajně vyhrál nějakou nedělní ligu na nějakých jiných internetech..

Core týmu představím později, zatím musím držet informační embargo.
Dnes nám startuje sezóna a tak se společně pojďme podívat na stručné představení týmu:

Leon Draisatl - tvář organizace, frenčajs pleja, el capitano, keeper keeperů. Tahle sranda stála 45 doláčů, takže doufám aspoň v 300 bodů!
Steven Stamkos - první hod (Mikem) kostkou. Příběh všichni známe, ir, ir, perfektní start a 20 bodů za 17 zápasů a ir. Věřím, že bod na zápas dá :neviem:
Nazem Kadri - fw, pp, hity a snad překoná projections a dá sezónu nad 50 bodů :nervozny:
Ryan Kesler - posila na ir :jn: bude mimo dlouho, chce to trpělivost, pak se ještě bude hodit, svoje si odehraje
Mike Hoffman - nemám úplně nejlepší pocit z toho, že on je moje top LW, ale za 6 dolarů 60 bodů? Bohužel ale nic navíc.
Brandon Saad - asi jediný hráč, o kterého jsem primárně nestál, ale nikdo už mě nepřebil. Trochu mě uklidňují proj., které v podstatě říkají "to, co udělal loni+10% navrch jako faktor Chicago"
Evander Kane - o něj jsem docela stál. Věřím mu na 50b (třeba sezónu dohraje jako rental jinde než v Sabres :jn: ) a ty hity jsou prostě příjemný bonus
Nick Foligno - třetí brázda je trochu nepříjemné překvapení, ale potenciální trojpost a hity to snad vykoupí. Taky hráč ze seznamu.
Wayne Simmonds - další hráč ze seznamu. Kopie Kanea (ne, nejsem rasista), akorát ve všem o 20% lepší.
Kyle Okposo - třetí šavle :slap: původně adept na trejd, ale pár článků mě přesvědčilo, že mu mám věřit, tak uvidíme.

Kris Letang - Když bude zdravý, jeden asi ze čtyř, pěti top beků.
Vlasic, Muzzin, Leddy, Goligoski, Zaitsev - vcelku snadná pointa. U beků koukám na hity, bloky a jestli hrajou pp. Všechno checked. A to i případně u Phaneufa.

Matt Murray - na pozici brankáře #1 jsem nechtěl spekulovat. Pro mě tvář organizace srovnatelná s Draisatlem.
Martin Jones - modlím se, aby San Jose nešlo tak drasticky dolů
Semyon Varlamov - pro začátek stačí, že jsem ho uje*al jinejm
2017/2018

week 1: loss Raw Elite Vanillas 8:11 Lenochodi Wolves (GM Rono)
:plus: :Saad, E. Kane, Stamkos
:minus: :Reinhart, Okposo

week 2: win Raw Elite Vanillas 15:4 Desert Ore Magmas (GM JKL)
:plus: :Stamkos, Jones
:minus: :Saad

week 3: win Raw Elite Vanillas 12:4 Seattle Bay (GM danny111)
:plus: :Murray, Jones
:minus: :Simmonds

week 4: win Raw Elite Vanillas 10:7 Rangers (GM Connor McDavid)
:plus: :Leddy, Stamkos
:minus: :Saad, Kadri

week 5: loss Raw Elite Vanillas 7:9 Vladimir's Team (GM FLYERS FAN)
:plus: :Stamkos, Kadri, Hischier
:minus: :Simmonds, Saad

week 6: loss Raw Elite Vanillas 5:12 Newark Diablos (GM
megaton)
:plus: :Stamkos, Leddy
:minus: :Lindgren, Saad, Hischier

week 7: win Raw Elite Vanillas 14:3 Monkeys piss (GM
Selly8)
:plus: :Jones, Draisaitl, Leddy
:minus: :Reinhart, Stamkos

week 8: loss Raw Elite Vanillas 8:10 Ricany K-Phantoms (GM
Dědek)
:plus: :Jarry, Domi
:minus: :Simmonds, Draisaitl

week 9: win Raw Elite Vanillas 11:6 Boston Tigers (GM
Cathy)
:plus: : Stamkos, Simmonds, Letang
:minus: : Kadri

week 10: loss Raw Elite Vanillas 4:14 Greenock Greenskins (GM Rethon)
:plus: : Kane
:minus: : Kadri, Simmonds

week 11: loss Raw Elite Vanillas 6:12 Kosatky (GM Ohlund)
:plus: : Draisaitl, Jones
:minus: : Saad, Phaneuf

week 12: loss Raw Elite Vanillas 6:12 Lenochodi Wolves (GM Rono)
:plus: : Stamkos, Hischier
:minus: : Murray, Kadri

week 13: loss Raw Elite Vanillas 3:15 Desert Ore Magmas (GM JKL)
:plus: : Saad, Hoffman
:minus: : Draisaitl

week 14: win Raw Elite Vanillas 11:8 Seattle Bay (GM danny)
:plus: : A.Forsberg+Glass (lol)
:minus: : Saad, Kadri

week 15: loss Raw Elite Vanillas 3:14 Rangers (GM Connor McDavid)
:plus: : Vatanen, Neuvirth
:minus: : Letang, Hoffman

week 16: win Raw Elite Vanillas 11:8 Vladimir's Team (GM KOŘALAFAN)
:plus: : Murray, Muzzin, Kadri
:minus: : Kane

week 17: tie Raw Elite Vanillas 8:8 Newark Diablos (GM megaton)
:plus: : Draisaitl, Leddy,
:minus: : Jones, Hischier

week 18: win Raw Elite Vanillas 14:5 Monkeys piss (GM Selly)
:plus: : Letang, Varlamov, Murray
:minus: : Kane, Ekholm

week 19: loss Raw Elite Vanillas 7:11 Ricany K-Phantoms (GM Dědek)
:plus: : Reinhart, Draisaitl, Jones
:minus: : Kesler, Leddy

week 20: win Raw Elite Vanillas 11:7 Boston Tigers (GM Cathodanny)
:plus: : Stamkos, Varlamov, Jones
:minus: : Halák, Hischier

week 21 - playoff QF: win Raw Elite Vanillas 10:8 Ricany K-Phantoms (GM Dědek)
:plus: : Asi FantaBůh :neviem:
:minus: : Těžko říct. Každý přispěl přesně takovým dílem, jakým bylo potřeba.

week 22 - playoff SF: loss Raw Elite Vanillas 6:13 Rangers (GM Connor McDavid)
:plus: : Všichni. Nemám co vytknout.
:minus: : Nikdo.

week 23 - 3rd place game QF: win Raw Elite Vanillas 13:5 Greenock Greenskins (GM Rethon)
:plus: : Draisatil, Muzzin, Vanek
:minus: : Russell, Leddy, Simmonds
Tak po osmi zápasech udělám menší resumé.

-4 výhry, 4 prohry. Průměr, chtělo by se říci. Není to tak daleko od pravdy, ale je to o něco lepší než jen průměr. Vyloženě nakládačku jsem dostal jen jednu (s megatonem), zbylé tři prohry byly se vztyčenou hlavou, a to se počítá. Výhry pak tři přesvědčivé, jedna těsná. Ale to bylo zrovna s Connorem, a to byl spíš ještě late miracle :nervozny:

-suma sumárum, máme .563 pct a 5.místo. Spokojenost úplně není, ale sám tuším, že některé ty těsné prohry byly vydřené a spíš jsem měl blíž k tomu, aby to bylo ještě horší.

-jsou tu samozřejmě hráči, jejichž produkce mě trochu trápí, ale zmiňovat je nebudu, jelikož nikdy nevíš, koho budeš muset udat :jn: vyloženě ale výbuch nevidím žádný

-naopak jsou tu hráči, kteří mě vyloženě překvapili a ty si již neodpustím zmínit:

1. Evander Kane. V tragickém Buffalu má skoro bod na zápas, 122 střel (off the charts), hituje, občas vyhraje buly, super. Doufal jsem, že v contract yearu něco zahraje, ale tohle je v tak mizerném týmu skoro až zázrak.
2. Nick Leddy. Chvíli to trvalo, než skóroval, ale jeho produkce je na beka neskutečná. Taky není daleko od bodu na zápas, do toho něco zhituje, blokuje, pp mašina. Weight dokonce hovoří o kandidátovi na Norrisa :giggle:
3. Nico Hischier. Bál jsem se, aby vůbec udělal tým, aby nebyl dead weight a on nakonec produkuje docela slušně. Neříkám, že má nějaký velký impact na tým, ale rozhodně není žádná kotva. A to jsem místo něj málem vzal Patricka..
Dva mače do konce a čeká nás kulervoucí boj o playoff :nervozny: I přesto ale musím říct, že jsem z této sezóny vymačkal maximum. Začal jsem velmi silně a z prvních čtyř zápasů bral poměrně slušný počet bodů. Zlom přišel v pátém kole po smolné prohře s KOŘALAFANEM (Lehner s Andersonem samé W a SO, why not). Poté jsem začal sérii 2-7 a jen díky nějakému tomu náskoku jsem nebyl úplné dno ligy. Některé hráče by to možná zlomilo, ale mě ne, a i když jsem věděl, že ten matchup nemám šanci vyhrát, bojoval jsem o každý bod. Je na analýzu, proč k tomu slumpu došlo. Možná Saad (jeho jeden přesilovkový bod za trilion zápasů musí být legendární), možná Draisaitl (dlouho na tom byl stejně :sisi: ), likvidační byly hlavně brankáři. Murray s Jonesem neměli úplně oslnivou sezónu a z této dvojice byl nakonec top Varlamov. V průběhu sezóny mi chyběli jeden, dva a někdy i tři brankáři :hroza: Nicméně nějak to doklepávám a chystám drtivý (snad) finiš. S plnou polní jsem už vytáhl na KOŘALAFANA, který mě opět vytrollil tentokrát třema SO (pořád dvojice Lehner, Andersen), nicméně jsem to i tak uválčil do výhry. S megatonem slibná remíza a teď fenomenální vítězství v přímě bitvě o playoff proti Sellymu 14-5. #KeepHopeAlive
Vanillas Big Question Heading Into Postseason
The Vanillas and K-Phantoms will square off in the playoffs
The Rev vs AndyF: Who's gonna outlast his opponent?

První kolo playoff proti sobě postaví dva nesmiřitelné rivaly: týmy Raw Elite Vanillas a Ricany K-Phantoms. Čeká nás jistě kulervoucí čtvrtfinále plné zákeřných late addů, provokování v chatu a zrakvování soupeřových hráčů. Pověstnou kapku do oleje přilil ještě v základní části komisař ligy GM danny, který se pomocí zákulisních machinací pokusil odstavit tým Vanillas od playoff.

"Jsme ready. Nikdy jsme víc ready nebyli.", nechal se slyšet ambiciózní GM The Rev. "Pro nás začalo playoff už ve weeku 16." Protřelý manažer AndyF ale kontroval smack talkem v chatu:"Reva jsem si přál."

Tyto dva týmy se potkaly už dvakrát v základní části, obě střetnutí vyhrál těsně tým manažera Dědka. Zvítězí i do třetice, anebo se dočkáme obrovského šoku hned na úvod playoff? Sledujte HF a společně to všichni zjistíme 11. března.
The Rev píše:Pověstnou kapku do oleje přilil ještě v základní části komisař ligy GM danny, který se pomocí zákulisních machinací pokusil odstavit tým Vanillas od playoff.
Obrázek
Tak jo, máme za sebou úspěšné 1.kolo v playoff. A jelikož to pro mě byla nezapomenutelná série, trochu se o ní rozepíšu, jak jsem to vlastně udělal, když to všechno vypadalo na začátku tak nějak všelijak. Všechno to začlo ještě v matchupu s Cathodannym. Spustil jsem trochu rage kvůli tomu dvojímu managerování a přišlo mi (ale fakt to byl jen pocit), že Dědek se tak nějak do toho pustil, aby mě dotáhl do playoff (určitě ne ze sentimentu, už se těšil, jak mě slupne jako malinu a pak se mi bude celý rok smát). Dělal tam nějaké late addy, které pro sebe ani dělat nepotřeboval a možná je mohl pošetřit na playoff a vylepšit tak ještě víc svůj ne úplně špatný playoff schedule. Já jsem tak na to koukal, a i když přiznávám, že jsem měl velké pochyby o svém rozumu, tak jsem ten poslední add neobětoval pro poslední kolo (jen připomínám, že jsem měl namále a čekal i na výsledek jiného zápasu), čímž si tak nějak vybavuju, že jsem vyloženě odmítl jeden bod navíc a doufal, že to danny nějak neotočí. Neotočil. Takže jsem v neděli addnul H. Sedina s tím, že vykryje nějaký fw příděl v plonkové dny.

V pondělí jsem si udělal v excelu rozpis a koukal jsem, že ačkoliv na člověkozápasy to je tak nějak šul-nul (vyjma neděle), tak u brankářů to je tragédie. Nechtěl jsem moc addovat brankáře, protože to je v téhle lize hrozně long shot (vlastně jsem se musel třikrát trefit), ale ono to prostě jinak nešlo. Dědek v brankářských cats dominuje a nechat mu všech šest nebo sedm cats by se rovnalo odepsání matchupu, a to jsem rozhodně nechtěl dopustit. Proto jsem do toho gamblu šel. Vlastně jsem nahrazoval tři Jarryho zápasy, které mi Dědek uje*al. První gamble byl s Masonem. V momentě, kdy jsem ho addoval, tak se vrátil z ir a to info k němu bylo takové, že je ready, ale neví se, na který den a já zoufale potřeboval, aby to bylo to úterý. A ono bylo. A nejenom bylo, on taky vynuloval soupeře. Kdyby věděl, že ještě než nastoupí do brány, tak už zase pomaže na fa, vykašlal by se na mě.. :giggle:

Druhý brankářozápas byl Johnson. Tam jsem teda věděl, že bude startovat. Ale taky to pěkně po*ral. No ale nějaké SA+SV stihnul. Uf. Třetí add byl Miller. Tam jsem teda taky trnul, vycházel jsem z back2back Anaheimu. Vyšlo to. Ale stejně by to nestačilo, kdyby Varlamov neudělal sobotní relief se 4 zákrokama :lol2: Takže na neděli bizarní situace. Vyhrál jsem SA, prohrál jsem SV. Urval jsem ty dvě vysněné brankářské cats, ale místo logického komba SA+SV to bylo kombo SA+SO. Dvě nuly, ale přesto jsem měl horší W, L, GAA i SV% :noway: A přede mnou neděle :nervozny:

Neděle byla strašidelná, hráli mi jen tři hráči: Letang, Leddy a Sedin. Dědkovi nastoupila desetičlenná armáda. Dědek lamentoval nad Sedinovým hitem, Letangovým secondary cats příspěvkem, ale věc se má tak, že bych to udržel i bez toho, jeho lemry udělaly totiž tři góly, z toho jen jeden PP a jedna asistence (ta nebyla PP). Proč to rozepisuju? Protože být to jiná kombinace, tak už jsem na párku :lol: Nick fucking Leddy udělal jeden gól a jednu asistenci a já tak snad úplně nejtěsnějším výsledkem uhájil postup.

Nevím, možná jsem byl odměněn za to, že jsem se nebál zariskovat s tipováním startujících brankářů. Ale ono je taky riskovat a riskovat. Já si myslím, že bez toho, aniž bych aspoň ty dvě brankářské cats Dědkovi sebral, to prostě nešlo, musel jsem rozjet gamble. Nehraju přece o mírnou porážku nebo tak, ale chci postoupit. A pokud si na to musím vyhrnout rukávy a riskovat nějaké zesměšnění tipu 16-1 nebo tak, tak to udělám :neviem:
Jo a abych nezapomněl:
Obrázek
Rev spoustu věcí ještě zamlčel, ale nechme to tak, že je prostě betelné borec a prostě mě geniálně vymanevroval.
Gratulujeme.
Na Dědkovo přání ještě doplňuji, že za normálních okolností by mě porazil. Normální okolnosti nejsou už od začátku, třeba zrovna ten suckující/ir Murray, co si budem..
No, ani nevím, co sem napsat. Až na tři vyjímky je forma mých hráčů strašidelná. Chtěl jsem to stavět na bráně a tam patřím mezi nejhorší. V bodech jsem tradičně úplně nejhorší. Přesto jsem na dostřel šestému místu, daří se mi docela damage control. Musím doufat ve světlé zítřky, bude se vracet Weber, Murrayho odklidili na ir (pro mě asi nejlepší možnost) a musím ještě víc zlepšit moves a člověkozápasy, páč je to pokaždý totální backfire.

Obrázek
Světlé zítřky přišly. Jsem rád, že jsem nepanikařil a byl hlavně s trojicí Draisaitl, Murray a Reinhart trpělivý. Draisaitl a Murray mě u prvního draftu stály strašně a stejně bych za ně nedostal tu hodnotu, kterou jsem do nich investoval. Reinhart to samé v menší míře. Vyplatilo se tu malou kotvu potahat (ale opravdu jen malou: dvojpost a 50 dal vždycky). I ta obrana teď od oka vypadá líp: Letang s Weberem bodujou jak diví. Nepředpokládám, že ta forma vydrží, ale jsem rád, že jsem se nemýlil, když jsem říkal, že mám tým sleeperů a underperformuju.
Vemu to popořadě:

1) Keepování: Vlastně to nebylo složité. Devítka byla celkem jasná (Stamkos, Draisaitl, Couts, EKane, Hoffman, Hischier, Reinhart, Letang, Strome), přičemž jediný Strome byl s malým otazníkem, ale nakonec jsem se rozhodl, že keepnu i jeho a v draftu půjdu spíš po křídlech. Keepnul jsem vlastně spíš Strome-wannabe než actual-Strome. Trojka draftu, loni v Chicagu docela ožil. Doufám, že bude ještě lepší :hmm: Cedníci Murray a Jones jasní, nebylo o čem. Ten desátý spot byl k zamyšlení. Schenn x SWeber :hmm: Nakonec víceméně rozhodla situace na trhu. Schenn může mít dobrou sezónu, ale to spíš bude záležet na těch kolem něj. Sám Schenn má svůj strop a dobrou sezónu mu spíš udělají spoluhráči. Na to jsem spoléhat nechtěl. Navíc situace s beky na trhu nebyla růžová. Kdepak, Shea má víceméně garantovanou 1st pp, pořád to pálí na bránu jak tenkrát a krom toho to je velmi slušný banger. Snad vydrží zdraví a ještě jeden elitní fantarok dá.

2) Draft: Co se draftu týče, tak to už bylo horší :giggle: Malý seznam byl, ale nechal jsem si jej doma, kam jsem se už nestíhal vrátit, takže jsem nakonec koordinoval draft na mobilu z hotelového pokoje. Upřímně řečeno jsem byl rád, že se draft nakonec povedl bez eskapád, že jsme tam byli všichni a že se to prostě povedlo zorganizovat na úrovni (díky Andy+hapy :serus: ). Z top picku jsem bral Guseva. To je přesně ten styl, kterým jedu. Všechno nebo nic. V Guseva mám obrovskou důvěru, ale taky to může dopadnout tak, že si po pár zápasech sbalí svých pár matrjošek a pomaže zpátky na východ :neviem: Zucc, Anderson, Spurgeon ok picky, z Eberleho taky nějaký upside být může, JvR totální střelba do neznáma. Z těch posledních už akorát stojí za zmínku Greiss. Žádný slavný pick to není, ale jako trojka snad něco předvede. Nevyšel mi Nino a Bertuzzi, to mě trochu mrzí, ale holt se nedá svítit. Zájem o ně už nemám v tuhle chvíli, proto to takhle pošlu do éteru. Vida, na Pulocka jsem zapomněl :hmm: Worth the gamble. Jestli přetlačí Leddyho, může produkovat zajímavá čísla. V opačném případě bust.
Obrázek

Shrnutí posledních sezón.
Obrázek

Obrázek

gg
Obrázek
fixed for ya
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dík za nic.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES