Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Rangers

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Jedna sa o moju premieru vo svete fantasy, tak azda sa nestrapnim tuto sezonu. Co sa tyka draftu, asi som trocha podcenil pripravu a aj takticky som si mohol pocinat lepsie, ale nakoniec som so svojim timom vcelku spokojny.

Sidney Crosby (K)- tu je to jasne, chcel som mat vo svojom strede jedneho z najlepsich hracov planety a pri bidovani to vyslo prave na Crosbyho.

Roman Josi (K) - aj tu som hladal top obrancu, ktory ma bude tahat, bidoval som na viacerych hracov, ale vyslo to na Josiho, spokojnost

Sergei Bobrovsky (K) - chcel som si poriadne zabezpecit aj brankovisko, mozno som to nechcel riesit tak draho, ale suma za Bobrovskeho, Vezina vitaza, mi prisla v tomto pripade akceptovatelna

Tyler Seguin (K) - Seguin ma na to byt pre mna PPG hrac a nastrielat blizko 40 golom, sice som nemal peniaze na rozhadzovanie, ale toto je hrac, pre ktoreho sa oplatilo ignorovat fakt, ze na zvysok timu mi nezostava vela financii

Anze Kopitar (K) - tu uz som bol rozhodnuty neminat, ale ked som videl tu cenu, nedalo mi nebidnut a nikto iny sa potom neozval, nevadi, ja Kopitarovi hodne verim, ze bude mat lepsiu sezonu ako vlani

Jake Gardiner (K) - ofenzivny bek Toronta, tych 35 bodov minimalne ocakavam, malo by to byt viac, kedze by mal byt na PP1 Toronta

Matt Niskanen - priznam sa, autopick, chvilku som odbehol s tym, ze nemam peniaze a dlhsie sa ma bidovanie tykat nebude a system mi nadraftoval Niskanena, musim povedat, ze to vyzera ako dobry pick

Michael Ferland - taky moj cierny kon, mal by zacat sezonu po boku Gaudreaua a Monahana, co by mohlo znamenat viac bodov pre neho, okrem toho prinasa mnozstvo hitov

Mike Smith - priznam sa, ze bol asi poslednou jednotkou, aka tam ostala, takze som nemal moc na vyber, ale nakoniec to nemusi byt zla volba, Smith mal vybornu sezonu vlani a Calgary by malo byt tento rok dost dobre, ak si to sadne, moze mi priniest solidne cisla

Mats Zuccarello (K) - takmer automaticky od neho ocakavam tych 50-60 bodov, ma prominentnu rolu na presilovke Rangers, ktora by s prichodom Shattenkirka mala nabrat na sile

JT Miller (K) - opat hrac, od ktoreho ocakavam aspon podobne cisla ako mal vlani, mladik, ktory by mal byt v mojom time dlhodobo

Matt Tkachuk (K) - ma za sebou super post-draft sezonu a urcite ma talent, aby sa este zlepsil, ako som pisal, verim, ze Calgary bude dobre tuto sezonu, Tkachuk by mi mal priniest solidne cisla, ale je tam samozrejme aj velka hodnota smerom do buducnosti

James Neal - v tejto faze draftu som uz trocha nestihal, lebo to slo rychlo, tak mi Neala nominoval stroj, ale opat vcelku spokojnost, ked sa uzdravi, mal by Neal dostat prominentnu ulohu v Las Vegas, mal by mi pomoct hlavne v strelach a goloch

Morgan Rielly (K) - obranna jednotka Toronta, ma v sebe solidny ofenzivny potencial, iste to nie je nejake terno, ale v tej faze draftu mi prisiel ako solidny vyber

Zdeno Chara - opat, velky vyber uz v tej dobe nebol, ale Chara stale hra vcelku velku rolu v Bostone a mal by mi priniest solidne cisla vo viacerych kategoriach

Rick Nash - podobne ako v pripade Calgary, tak i Rangers tuto sezonu verim, ze budu dobri a hracov dobre poznam, Rick ma stale kvalitu strelit tych 30 golov, co sa urcite zide

Jimmy Howard - Howard mal velmi peknu sezonu vlani a ak sa k nej aspon priblizi tento rok, mal by byt solidnou trojkou

Jason Demers - uz tam prakticky nebol nikto, kto by ma nejako u obrancov zaujal, Demers mi je znamy a aj cisla mi neprisli uplne zle, obrana vsak urcite ponuka nemaly priestor na zlepsenie, comu sa budem venovat nizsie

Henrik Zetterberg - iste, je starsi, ale ako nahradnik mi pride dost dobra volba, aj ked mozno nezopakuje vlanajsiu sezonu, stale by mal ponuknut dobre cisla

Radim Vrbata - mal by mat dobru rolu vo Floride, mal by hrat s dobrymi hracmi a definitivne vie produkovat, skorovat a zbierat body na presilovke, rad striela

David Backes - solidne cisla vo viacerych kategoriach

Semyon Varlamov -

Nate Schmidt - ma talent, dostane vo Vegas vela priestoru, uvidim

Brandon Montour - v prospekt drafte som si potiahol Montoura, ako som pisal, v obrane vidim priestor na zlepsenie a Montour by ho mohol priniest a ani by to nemuselo dlho trvat, uz ukazal, ze nema problem hrat v NHL, ma skill na to, aby produkoval, co robil dosial na kazdej urovni, kde hral
1st week vs Newark Diablos

Prve vitazstvo v mojom premierovom matchupe. :clap: Za vyhru v pomere 11:6 vdacim hlavne golmanom. Bobrovsky, Howard i Smith boli po vacsinu suboja excelentni. So svojou brankarskou situaciou som bol po drafte vcelku spokojny, ale tito hraci este predcili moje ocakavania. Zo siedmich golmanskych statistik mi vyhrali 6, v SO sme remizovali. Bohuzial, k tejto prevahe u brankarov mi dopomohol aj horsi start Rangers a Henrika. Preto dufam, ze superovi sa bude odteraz v tychto statistikach darit ovela lepsie. Samozrejme, ze tohtotyzdenne cisla moji golmani neudrzia, ale verim, ze maju na to ma drzat v tychto kategoriach v hre po zvysok sezony. Co sa tyka hracov v poli, tam to az take ruzove nebolo, no i tak sme zvladli niektore kategorie ovladnut. Vyzdvihnut musim hlavne centrov. Crosby ukazal svoju hodnotu, ale velmi ma potesili Kopitar a Zetterberg, ktori mali nad ocakavania podareny vstup do sezony. Podobne musim ocenit i Jamesa Neala, ktory strelil sest golov ( i ked mne sa ratali len styri). Popravde, ani nemam hraca, ktory by mi bol k nicomu, kazdy prispel svojou troskou do statistiky. Samozrejme, z osobneho hladiska dufam v este vacsi prispevok od mojich hracov z NYR. Taktiez som mal stastnu ruku pri addoch. Vanek mi v jednom zapase, pre ktory som ho bral, strelil gol a pridanie Skinnera bol pre mna no-brainer. Hned sa mi odmenil taktiez jednym presnym zasahom.
2nd week vs Greenock Greenskins

Popravde, i napriek prehre 7:11 mozem povedat, ze z tohto matchupu som vytazil maximum. Na viac to proste nebolo, hlavne kvoli (ne)forme mojich brankarov, ktorych vykony v porovnani s minulym matchupom posobili ako den a noc. Pritom ani superovi brankari, co sa tyka statistiky GAA ci Sv% neziarili, no ti moji boli este horsi. Ako som pisal o minulom tyzdni, bolo jasne, ze tie cisla neudrzia a to iste plati tentoraz opacne, ti golmani su lepsi ako vravia 2nd week statistiky. Co sa tyka hracov v poli, tam sme sa presadili v golovych statistikach, i ked tu som mal aj stastie, ze super v sobotu benchol hetrikoveho Couturea. Co sa tyka individualit, tak musim pochvalit navratilca Davida Backesa, ktory mi pomohol sedmickou hitov v zapase proti Buffalu tesne vyhrat tuto statistiku. Celkovo prispel opat kazdy jedinec, i ked samozrejme od niektorych z nich cakam viac, super bol jednoducho lepsi.
3rd week vs Desert Ore Magmas

Podareny tyzden od mojho timu. Opat som sa mohol opriet o vyborne vykony mojich brankarov. V tychto statistikach sme mali skore 5-1-1. Tento vysledok je o to cennejsi, ze sme celili silnej golmanskej dvojici Quick (ktory mal excelentny tyzden) a Crawford. I v hracskych statistikach sa nam viedlo dobre, vyhrali sme vsetky scoring kategorie, az na remizu v PPA. Opat sa na tom podielala svojou troskou vacsina timu.

Co sa tyka rosteru, tak som poteseny, ze sa mi podarilo obranu vylepsit o McDonagha. Ako som pisal predtym, s obranou som po drafte nebol velmi spokojny, no v tejto chvili to uz vyzera ovela lepsie. Pomahaju tomu zatial aj "divoke karty", ktore som zobral v neskorsich kolach draftu a od ktorych som potreboval vacsi prispevok, ako mali vlani . Morgan Rielly zaziva zatial vybornu sezonu z pohladu ofenzivy (este lepsiu ako ofenzivny bek Gardiner) , a taktiez Nate Schmidt profituje zo zvacsenej role vo Vegas a prinasa kvalitnu "value". Taktiez sa ako dobry krok zatial ukazuje vyber Montoura v prospekt drafte. V tejto chvili je presne tam, kde som dufal a je sucastou prvej presilovky Ducks. Asi je to sposobene aj marodkou Ducks, ale co je pozitivne, Montour tuto sancu vyuziva a produkuje.
4th week vs Raw Elite Vanillas

Prvych pat dni sa jednalo o jednu velku katastrofu, na konte sme prakticky mali len tri, max. styri body. Sobota vsak zvratila priebeh matchupu, moji hraci ( a o to lepsie, ze na tom mali velky podiel hraci NYR) mali dobre a produktivne zapasy, superovo druzstvo malo naopak poslabsiu noc a tak sme zvratili viacere, hlavne bodove, statistiky. Bohuzial, posledny den tyzdna mal opat podarenejsi super a predovsetkym obranca Nick Leddy a niektore statistiky tak opat zvratil vo svoj prospech. I tak je vsak prehra 7-10 vzhladom na tieto okolnosti solidnym vysledkom. Co sa tyka individualit, opat musim vyzdvihnut svojich golmanov. Nebola to taka dominancia ako v tyzdni 1 a 3, ale ako mozem kritizovat, ked mi tento tyzden ani raz neprehrali a zaznamenali sest vyhier? K tomu dopomohol aj dobry add Kariho Lehtonena. Co sa tyka hracov v poli, tak tam hraci, ktori by ma mali tahat, potvrdili svoju poziciu. Seguin, Kopitar, Josi. Potesujucu formu mali aj hraci Rangers, co ma tesi dvojnasobne. Este k lidrom, sklamanim je Crosby, od ktoreho som cakal goly a PPG+ tempo. Zatial ma na konte 5 golov a 13 bodov v 16 zapasoch. Alarmujuca je hlavne statistika poslednych 8 zapasov, kde ma Crosby ubohe tri asistencie. Wake up :!:
5th week vs Kosatky

Tento tyzden vobec neprebiehal tak hladko, ako by naznacoval konecny vysledok 12-4. Vacsinu tyzdna to bolo vyrovnane resp. mal prevahu super. Klucovym aspektom matchupu boli brankarske statistiky. Superovi golmani, Cam Talbot a Jacob Markstrom mali kvalitne tyzdne, chytali vela a dobre, takze vacsinu suboja mal v tychto stats navrh Ohlund. V sobotu sa vsak mojmu timu podaril skvely obrat. Talbot prehral proti Rangers a takisto Markstrom si zhorsil statistiky v zapase so San Jose. Naopak, Howard a Bobrovski, ktori mali vzajomny suboj, predviedli famozne vykony. Zo 65 striel chytili 63, obaja inkasovali len po jednom gole. Tato sobotna noc teda zvratila brankarske kategorie v moj prospech, ovladli sme ich pat, neprehrali ani jednu. Podakovat okrem mojej stalej trojice musim aj Lindgrenovi a Lagacemu, ktori mi k tomu tiez dopomohli. Taktiez sme si viedli dobre i v kategoriach hracskych. Co sa tyka hracov, ktori vycnievali, tak to boli potesujuco Buch, Nash, Zucc a McDonagh, teda hraci NYR, Kopitar, Backlund, Neal, Rielly.
6th week vs Ricany K-Phantoms

Tento suboj mi (opat) vyhrali golmani. Vychytali mi vsetkych sedem brankarskych kategorii. Neboli to vyrazne vitazstva, lebo aj superovi golmani chytali kvalitne, mali sme aj trocha stastie, ked Rinne prisiel o SHO styri minuty pred koncom a potom inkasoval este raz, ale ovladli sme ich a hrali vyznamnu rolu vo vyhre 11-6. Kredit ide vsetkym golmanom, ale vyzdvihnut musim predovsetkym Bobrovskeho, ktory v dvoch zapasoch dostal len gol a pripisal si SHO (zial proti mojim Rangers). Opat vysiel add Lagaceho, ktory po vyprasku od Oilers mal bounce back vykon proti Canucks. V hracskych statistikach to uz taka slava nebola, v scoring stats sme vyhrali iba asistencie, celkovy pocet bodov bol vzacne vyrovnany, v goloch a presilovkach sme tvrdo prepadli. Zaujimavostou je, ze remizou skoncili okrem bodov aj bloky.
7th week vs Lenochodi Wolves

Po 4 tyzdnoch, v ktorych ma stabilne tahali hlavne golmani, mi tentokrat matchup vyhrali hraci v poli. Hoci moji brankari nechytali zle, superovi boli proste v onom tyzdni lepsi a tak sme nevyhrali ani jednu kategoriu, hoci treba povedat, ze W, L a SHO skoncili remizou. Naopak, v hracskych kategoriach som ovladol vsetky kategorie az na jednu, paradoxne tu, v ktorej som dosial neprehral, vo vhadzovaniach. Tento tyzden mohol skoncit este o nieco lepsie ako stavom 11-5, bohuzial som nemal stastie pri addoch. Kinkaida, ktory by mi pomohol s W, SV, SA som zabudol druhykrat potvrdit a Sutter, ktoreho som bral na FW, do daneho zapasu proti Rangers nenastupil kvoli zraneniu. Velmi pozitivnou spravou toho tyzdna bolo, okrem kvalitnej produkcie takmer kazdeho clena timu, bodove prebudenie Crosbyho, ktoreho pokracovanie sa ukazalo ako klucove v dalsom matchupe.
8th week vs Vladimirs Team

Posledny matchup priniesol velmi tesne vitazstvo 10-8. Ani tento tyzden mi nefungovali brankari, ktori boli vyslovene zli, za vsetko hovori uspesnost zakrokov 87,7 % a GAA 3.65. Nie ze by superovi golmani ziarili, ale v tomto matchupe im to stacilo na 4 vitazne kategorie, mna aspon potesilo, ze jedina vyhra, ktoru mi vychytal Mike Smith bola s cistym kontom. Ovela lepsie sme uz na tom boli v hracskych kategoriach, i ked to nebola taka hitparada ako proti Wolves. Skvelo nam vysiel posledny den tyzdna, pred nedelou sme prehravali 8-10, no vydarena noc mi pomohla otocit body a +-. Co sa tyka celeho tyzdna, potiahli ma hlavne 4 hraci (Crosby, Kopitar, Gallagher a Seguin), ktori mi nazbierali 22 zo 41 bodov a 13 z 19 golov.
9th week vs Monkeys piss

Pri tejto tesnej vyhre (10-8) opat platilo, ze sme vyhrali napriek vykonom brankarov a nie vdaka nim. Od siesteho tyzdna a vitazstva nad Andym sa nieco v tomto smere pokazilo a dovtedajsia silna stranka a jedna z najlepsich skupin Hlinka ligy sa zmenila vo velku slabinu. Nedalo sa cakat, ze si Howie udrzi fazonu zo zaciatku sezony a aj u Smitha bolo pravdepodobne, ze trocha vykonnostne klesne, ale vcelku velky prepad formy nastal aj u Bobrovskeho. Da sa povedat, ze v tejto chvili prebral stafetu najhorsieho golmana "Rangers", kedze Howard sa posledny tyzden dvihol a priniesol niekolko kvalitnych vykonov a Smith hoci cislami neohuri, aspon ten priemer okolo 0,9 si drzi. V tomto matchupe ma teda podrzala famozna ofenziva, 16 golov, 40 bodov, vyborne cisla. Zaujimave je, ze len 5 bodov bolo z presiloviek, co znamenalo prehru v PP kategoriach i napriek markantnej bodovej prevahe. MVP tyzdna jednoznacne Anze Kopitar, 2+5.
10th week vs Boston Tigers

Nezasluzene vysoke vitazstvo. 15-2 nezodpoveda priebehu tyzdna, ale tomu ze Cathy neziskala styri golmanske starty, co znamenalo, ze vsetky tieto kategorie skoncili v moj prospech. Realne to malo skoncit 10-5, ale superka nenastavila v sobotu do zostavy Darlinga, ktory mal akurat vybornu noc (narozdiel od vcerajska proti Torontu) a preto nedosiahla vyzadovany pocet startov... Opat to bol podareny bodovy tyzden, najvacsmi prispel Skinner a Zetterberg 4 bodmi, ale prinos mal takmer kazdy hrac v poli.
Uprimne, necakal som na zaciatku sezony, ze urobim play-off, nieto este, ze budem prvy, kto bude mat istotu, ze si v nom zahra. Bodaj by este to prve miesto vyslo, ale bojim sa, ze Andy mi ho uchmatne.
Zbohom, Matthew. Vzdy budeme mat majstrovsku sezonu a finale o rok neskor. Bolo fascinujuce sledovat tvoj rozvoj v top hraca a lidra Calgary. Uprimne, nepovedal by som, ze budes prvy z tohto jadra, ktoreho vymenim, ale dostal som ponuku, ktoru som nedokazal odmietnut. Ovechkin je typ hraca, co ti sam dokaze vyhrat matchup. O nejaku dlhodobu projekciu sa nezaujimam, o dva, tri roky to tu uz nemusim ani hrat. Prinajhorsom, Ovieho chyti tvrdy decline a Rangers aspon na nejaku dobu odpadne super v Metropolitnej divizii. Takze to bude pre mna aj tak win.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS