Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Selly mi sáhl na Foxe a to se nesmí :!: :giggle:
Když si nejsem jistý tak to tady kontroluju, ale to jméno mi nic neříkalo tak jsem si myslel že to zas nějaký 25ník vystřelil a na pár dní ho vemu :-D
Vypadá to, že víc výměn asi nevymyslím
Mám teda k dispozici hráče, které můžu vyměnit za picky - a v některých případech to může být třeba i 16. kolo za 19., nemusí to být nutně vysoké za nízké. Mně se ty hráči většinou pro tuhle sezonu stejně nehodí:
Arvidsson
Bertuzzi
Hornquist
Kubalík
Niederreiter
Orlov
Chychrun
Raanta

Jsou tam i další a horší, které ani nezmiňuju.
Kdyby přecijen někdo ješě zatoužil po hráčské výměně, tak jednat můžeme i o:
Couture
Markstrom
Forsberg
W. Karlsson
s brzkym uzdravenim Ellise mi brzy vznikne pretlak v obrane. Tak nabizim vymenu nekoho ze zadnich rad. napr Muzzin, Goligoski, Gustafson, ale i jini potencionalni keeperi
se všichni soustředí na TDL, že si zapomněli kontrolovat prospecty? :)
Btw je tam ještě jeden hříšník, tedy pokud to není nějaký nechráněný Garland ... :ninja:
Sorry I’m late

Obrázek


Rono nedal starty :hroza: Ale co jsem tak na to v rychlosti koukal, asi by to nehrálo roli.

Jo a abych nezapomněl..

Obrázek

Skoncujem to v ringu :buchac:
Ok, tak protože to Dědek nafixloval:

Obrázek
mne sa zda akoby ste po kazdom tyzdni pisali ze niekto nedal starty... to nechapem ako je v takej miere mozne ked mate v lige 12 timov, v NHL je 31 brankarskych jednotiek a za tyzden je "v hre" minimalne 80-90 G startov...

???

:matika:
Tak já ročník začal s dvojkou Murray, Jones, třetí byl Greiss a v půlce soutěže jsem byl už bez jedničky a někde jsem taky nedal starty, tuším :hmm: Každý týden nad tím musím přemýšlet. Zvláštní ročník.
petrik píše:
pon 02. bře 2020 09:53
mne sa zda akoby ste po kazdom tyzdni pisali ze niekto nedal starty... to nechapem ako je v takej miere mozne ked mate v lige 12 timov, v NHL je 31 brankarskych jednotiek a za tyzden je "v hre" minimalne 80-90 G startov...
Ja som mal oboch brankárov Arizony ale mali odohrate najviac zapasov v lige tak hrali snad len 1 zapas posledný týždeň mal som aj Markstroma ktorého mi Rev odstránil a potom som striedal rozne dvojky ako Campbell či Dubnyk ale tí nechytali ani b2b zápasy.. takže štarty som nedal hned 2x z posledných 3 týzdnov a to mi raz chybal len 1 štart a zrovna trener Canucks ma odpalil tým že dal Markstromovi volno aj ked mal tím 2 dni pauzu od posledneho zápasu.. a v ten tyzden som mal paradne stats z tych 3 zapasov...
PO mi nakoniec ušlo o 15b , takže bez podrazov od vedenia ligy by som to asi aj dal :roll:
Obrázek

Ten posazený Markstrom mě zachránil.
a já jsem rád, že to v tom play-off nejsem. Protože teď bych byl hodně nas...štvanej. To si ten Bishop plánuje pravidelně volno na naše play-off? A ještě mi ujebou dvojku dřív, než se stačím vzbudit
Rethon píše:
stř 04. bře 2020 09:04
a já jsem rád, že to v tom play-off nejsem. Protože..
Tohle je každý rok stejný. Bohužel. V playoff jde těžce o taktiku a správný timing. A asi i luck.
První místo v regular season obhájeno a nakonec i s lepším výsledkem než loni (16-4-0). :cinka: Můj kat z posledního SF i obou letošních zápasů se do PO neprobojoval, takže věřím, že už by to třeba mohlo cinknout...
hapy píše:
pát 06. bře 2020 14:50
Můj kat z posledního SF i obou letošních zápasů se do PO neprobojoval, takže věřím, že už by to třeba mohlo cinknout...
Když vidim, jak by sis vedl, můžeš si za volnej tejden prdel líbat.. :-D
Hoši si jen užívali/jí týden volna a šetří síly na vrchol sezony. :jn:
Obrázek

Gratulace megatonovi :serus:
Nedal jsem ti to ale zadarmo a nakonec chyběl fakt kousek. Dokonce bych i řekl, že jsem si to mohl pohlídat lepšími člověkozápasy (hity a bloky). Ale tak nějak cítím, že by to snad ani nebylo fér. Totiž moji cedníci letos, to bylo fakt dno.
The Rev píše:
pon 09. bře 2020 06:20
Obrázek

Gratulace megatonovi :serus:
Nedal jsem ti to ale zadarmo a nakonec chyběl fakt kousek. Dokonce bych i řekl, že jsem si to mohl pohlídat lepšími člověkozápasy (hity a bloky). Ale tak nějak cítím, že by to snad ani nebylo fér. Totiž moji cedníci letos, to bylo fakt dno.
Díky. Po včerejšku jsem si myslel, že se probudím a nedopadne to. Ale jsem rád že budu hrát o medaile :) Bohužel reálně své další šance nevidím moc růžově. Tři klíčoví beci out a střelcům nějak zvlhl prach. Soupeř v téměř v plné síle a navíc to není tak dávno co mě roznesl na kopytech.
Hlášení: V souvislosti se současnými opatřeními případně rozhodne o vítězi playoff komise v tomto složení: The Rev. Děkuji za pozornost.

Obrázek



Sranduju. Sezóna se 100% nedohraje. Uvídíme, co my. Teoreticky bychom to stihnout mohli, i když si taky myslím, že ne. Uvidíme, co vymyslí yahoo. A pak bychom to případně vymysleli i my. Konec hlášení :salute:
zrovna se zacala karta obrace. myslim, ze bych vyhral nejen tohle kolo ale i ligu. no skoda. tak treba za rok :jn:
Mohu se zeptat toho Nejvyššího? (čti komisionáře)
Je nás v lize 12, proč se hraje v základní části jen 20 týdnů?
Druhý dotaz- podle jakého klíče se rozhodlo, že dvakrát nebudu hrát zrovna se Streetmanem a Rethonem? Je to podle umístění bz minulé sezóny, nebo komplet random nastavení?
Dík za odpověď
Fabregas píše:
čtv 12. bře 2020 21:11
Mohu se zeptat toho Nejvyššího?
Nevím teď, jestli si to pamatuju dobře (kdyžtak Dědek poupraví), ale buď můžeš hrát 20 týdnů regular s tím, že 21, 22 a 23 je playoff a consolation, anebo 21 týdnů regular s tím, že 22, 23 a 24 je playoff a consolation.

Ad1: Zkrátit regular a začít playoff dřív o týden mi přijde šťastnější, protože konec sezóny má z jistých důvodů trochu biased průběh (nonplayoff týmy můžou zásadně proházet roster, playoff týmy koneckonců též nebo budou šetřit opory v icetimu, brankáře šetřit, whatever) a ten týden v plnějším zápřahu (rozuměj kdy ještě nemaj svoje tolik jistý) tomu může napomoct.

Ad2: Je to random. Ale rád bych schedule do další sezóny manuálně upravil. Min. udělat jeden (či spíše dva) rivalry týdny a možná i zvýšit focus vnitrodivizních bitev. Bude to na diskuzi.
The Rev píše:
pát 13. bře 2020 15:28
Nevím teď, jestli si to pamatuju dobře (kdyžtak Dědek poupraví), ale buď můžeš hrát 20 týdnů regular s tím, že 21, 22 a 23 je playoff a consolation, anebo 21 týdnů regular s tím, že 22, 23 a 24 je playoff a consolation.
No právě, že 22,23,24 tejden u nás nešel. Další varianta byla už 23,24,25 a to bylo do posledního tejdne a to už Rev popsal, co to nese za trable.
Podle zpráv z Yahoo, prodlužuje se aktuální týden do 12.4. Pak se zřejmě rozhodnou, co dál.
Tak bohužel, vzhledem k tomu, že se zřejmě zbylé zápasy základní části neuskuteční, nedovedu si představit, jak by se dala sezona dohrát.
Losování draftů by to asi nemělo ohrozit a neoficiálním vítězem, s černym puntíkem, bych vyhlásil Hapyho.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS