Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Ricany Phantoms Keepers

Brent Burns SJ - D
Vladimir Tarasenko StL - RW
Patrice Bergeron Bos - C
Alex DeBrincat Chi - LW,RW
Jake Guentzel Pit - LW,RW
Jakub Voracek Phi - RW
Ryan Nugent-Hopkins Edm - C,LW
Brady Tkachuk Ott - LW
Shayne Gostisbehere Phi - D
Brock Nelson NYI - C,LW

Jordan Binnington
Connor Hellebuyck
William Nylander
Blake Wheeler
Nikolaj Ehlers
Ryan Getzlaf
Jack Eichel
Jonathan Toews

Mikhail Sergachev
Seth Jones
PK Subban
Rasmus Ristolainen

Carey Price
John Gibson
Chlapi, příští sezonu to musíme nějak pořádně rozlišit. Co by se stalo, kdybych teď napsal, že keepuju Hronka? Já vim, že okolnosti byly (snad) nestandardní, ale tenhle překryv je divnej.

edit: jo vy to už řešíte v chatu :)
Draftovat prospekty až po keepu.
Co se týče toho trejdu McJesuse, podává někdo oficiální veto? Já to vetovat nebudu, jakkoliv si můžu hlavu vykroutit..
The Rev píše:
pát 27. zář 2019 10:16
Co se týče toho trejdu McJesuse, podává někdo oficiální veto? Já to vetovat nebudu, jakkoliv si můžu hlavu vykroutit..
Já ne, vetovat chci jen trejdy, kdy jedna ze stran končí. I když ten trejd by mi dával mnohem větší smysl až po draftu.

Podle mě to je další oběť toho nuceného nahrazení takhle narychlo. Kdyby bylo víc času a McD byl nabízen všem, tak by přinesl víc.
ROR
Larkin
Dubois
P. Kane
Hall
Huberdeau
Marchessault
Giordano
Nurse
Theodore

Rittich
Varlamov

Je to takhle cajk?
:klobuk:
Ano, budiž tedy trejd schváleným.
A protože opakování je matkou moudrosti, zbývá nám už jen doplňovací draft. Ten bude tuto neděli ve 20:30. Takže už žhavte seznamy, letos to bude našlapané.

Obrázek
Tak jo, chlapY, nafrkal jsem to tam a měli bychom být připraveni na draft. Prosím ještě každého z Vás o dvě věci. O zpětnou kontrolu. V záložce players si rozklikněte Protected Keepers a zkontrolujte, jestli Vám to sedí. Dále v záložce Draft rozklikněte Draft Picks a opět zkontrolujte, jestli máte všechny picky. Kdyby cokoliv nesedělo, tak se buď obraťte na Andyho, anebo zítra můžete i na mě. Všechno opravíme. Děkuji za trpělivost :rev:
Já tam vidím pouze picky vyměněné v sezoně, ty z offseason chybí.
hapy píše:
pát 27. zář 2019 19:36
Já tam vidím pouze picky vyměněné v sezoně, ty z offseason chybí.
Je to tam nějak blbě. Nedívejte se do Draft Picks, ty jsou zjevně jen ze sezony, ale do Draft Results.
Oukej, vypadá to fajn. Akorát jedna maličkost. Jsou prohozeny ty dvě skupiny. Asi by nebylo moc regulérní, kdyby účastníci PO vybírali jako první.

Ale jinak cajk, dobrá práce. :good:
hapy píše:
pát 27. zář 2019 21:12
Jsou prohozeny ty dvě skupiny.
No to se taky trochu děsim, co tam Rev vyved. Navíc to losování bylo jen na Prospect draft. Spekulovali jsme, že by pořadí bylo podle umístění a nějak jsme to nedořešili.

Taky můžem udělat ala NHL, že spodek nalosujeme a zbytek bude podle umístění, ale nevim, jestli jsme schopný to ještě probrat
Já myslím, že se vycházelo z toho draftu prospectů, protože když koukám na loňský, tak jsem bral poslední z té spodní skupiny a v doplňovacím draftu jako první.

No buď to a nebo prostě jenom vzít konečné loňské pořadí a otočit ho. Dle mě nejjednodušší řešení, které je zároveň asi nejférovější.
AndyF píše:
pát 27. zář 2019 21:14
Taky můžem udělat ala NHL, že spodek nalosujeme a zbytek bude podle umístění, ale nevim, jestli jsme schopný to ještě probrat
Klidně, ten had je stejně celkem spravedlivý, takže by na tom nemělo záležet tolik
Keepeři jsou u mě nastavení správně.
Souhlasí teda, že vybírám v prvním kole až 10., jo?
Těch 20:30 se už rovnou vybírá, nebo tam je nějakej autopilot, kterej bude cvakat keepery? :-D
Myslím, že se rovnou vybírá.
Pořadí ještě předěláme.
Keeperi už budou, rovnou se začne 13. Kolem
Rozhodnutí vedení, a to jsem JÁ a Rev:

Draft pořadí první segment (loňské 7-12)
Kosatky
Newark Diablos
Modrobílá Šlechta
Hats under Windmill
Vladimir's Team
Monkeys piss

znovu nalosuju s random seedem dejmetomu
"losovaniHFdraftu"
druhý segment bude pořadí v PO reversně, tedy přímo

Greenock Greenskins
Lenochodi Wolves
San Francisco Seals
Raw Elite Vanillas
Rangers
Ricany Phantoms


A celé to bude obvyklou formou hada se změnou pořadí
Konečné pořadí draftu 2019 je:


Kosatky
Newark Diablos
Modrobílá Šlechta
Hats under Windmill
Vladimir's Team
Monkeys piss
Greenock Greenskins
Lenochodi Wolves
San Francisco Seals
Raw Elite Vanillas
Rangers
Ricany Phantoms


14.kolo

Ricany Phantoms
Rangers
Raw Elite Vanillas
San Francisco Seals
Lenochodi Wolves
Greenock Greenskins
Monkeys piss
Vladimir's Team
Hats under Windmill
Modrobílá Šlechta
Newark Diablos
Kosatky


případné stížnosti směřujte na lampárnu Hlavního nádraží.
Díky ze to tak hezky vedete.

Je nekde mozne se podivat na nonkeepery, aniz bych musel prochazet kazdej tym?
Asi stačí cvaknout jen "players" a mít zaškrtlé "all available palyers".
S tím, že teda pozor na prospekty (ty nevím, jak eliminovat z výběru)
Na prospekty opravdu pozor, protože picknete-li někoho, koho nemůžete, tak de facto přicházíte o to kolo. Jediné, jak se to dá částečně pořešit, je udělat si pre-draft rankings s tím, že vyčleníte ty prospekty ven a oni by se pak pro vás neměli vůbec na draftu objevit. Anebo papír, tužku a napsat si je.
AndyF píše:
sob 28. zář 2019 15:33
Konečné pořadí draftu 2019 je:


Kosatky
Newark Diablos
W8 WAT , kosatky a 1. pick to kde žijeme :-O ..
Kua ale teraz musim riadne porozmyšlať nad tym koho, lebo další vyber budem mať až pol roka nato ked tam nič nezostane už .. :nervozny:
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS